Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Pursat   Абсолют чистой крови
12 kwietnia 2014 08:48
Przecież to Siwiec jest. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 kwietnia 2014 08:49
Aha  😉 Nie wiem kto to jest Siwiec szczerze mówiąc  😉 Cycki ma dobre (naturalne czy sztuczne?) ale coś z twarzą nie tak.. ale znając przeróżne odsłony ygi w sesjach zdjęciowych wolałam się upewnić  😁
smarcik...załamujesz mnie
Przecież widać, że cycki sztuczne, usta napompowane. Bo w twarzy na pewno i tak jest więcej zrobione niż usta.

ja też lubię sztuczne babki ( tylko akurat NIE TAKIE jak siwiec) , więc kto wie, kto wie z tymi cyckami  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 kwietnia 2014 08:56
Hehe przepraszam, postaram się tego nie robić  😉 Ewentualnie można omijać moje posty  😁 Na usta dopiero teraz zwróciłam uwagę, po założeniu okularów  😁 Fakt, mało naturalne.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 kwietnia 2014 09:09
Nonoo babka mega napompowana, wszędzie pewnie gdzie się da, ale cóż.. takie cycki są właśnie moim ideałem. Też bym chciała sobie kiedyś zrobić.
Smarcik Julie  dzieki, rowniez innym dziewczynom 🙂 fajnie, ze sa pozytywne i negatywne opinie, bo wlasnie moim zdaniem to robi zdjecie. Emocje  😉  a ja lubie niekonwencjonalne rzeczy, tyle ze trzeba do tego odpowiedniego fotografa. Sesje lat 50 mamy w planach, ja ciuchy i tak mam w domu, ale fotograf ma w tej chwili lekko chaotyczne zycie, wiec jeszcze troche to potrwa.


Jak widze zdjecie tej napompowanej, to wole jednak moje niewidoczne cycki i usta  😁
flygirl, rozumiem Cię w 100%. Sama wolałabym chyba być płaska jak decha  😁 Cycki są fajne do pewnego momentu, ale mi też nikt nie wierzy, że lepsze za małe niż za duże   🤔
Też mam ten problem. Mogłabym napisać książkę o tym jak bardzo nienawidzę swoich gigantycznych cycków. 😵
Ja Was nie rozumiem, dla mnie fakt że zmalazły o kilka cm podczas odchudzania jest moim małym dramatem;p
Nigdy może wielkie nie były ale teraz mam 70F i mogłyby być większe. Fakt, ze stanikami czasami problem ale jak już się znajdzie fajną firmę i swój model to rpoblem znika a cycki zostają 😁
Swoją drogą gdybym nie miała co zrobić z pieniędzmi to bym je pewnie wymodelowała i wsadziła tam tłuszcz np z ud, bo implanty do mnie nie przemawiają.
Fajne ma siwiec cycki, też bym takie chciała, ale wary to ma przegięcie...
ogólnie też lubię plastik fantastic 😀
U mnie w rodzinie większość kobiet ma duże piersi. Osobiście moich nie lubię bo nie mogę kupić żadnej sukienki - kiedy jest dobra w cyckach to znowu luźna wszędzie gdzie się da. A gdy jest dobra na inne części ciała to znowu za mała w piersiach  😵
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 kwietnia 2014 18:47
Ee tam, dla mnie kobita musi mieć cyca, ja niestety ni mam.
yga dam sobie głowę uciąć, że niejedna by cyca oddała za tak idealną paszczę 🍴
yga: Jesteś stanowczo za ładna!  👿 i zgadzam się z Ramires
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 kwietnia 2014 21:21
Gorzej jak się nie ma ani cyca ani paszczy.
Yga jak zawsze świetne, zresztą jak wszystkie Twoje zdjęcia.
Yga, strasznie mi się kojarzysz z Meghan Markle ze Suits'ów  😁

yga, rewelka!
A mi yga się kojarzy z Justyną Steczkowską 😀
Yga, super!
Dla mnie cycki Siwiec są nie do przyjęcia.. Jak juz sobie robić, to celować w naturalnie kształty a nie wbudowany push up pod skórą... Ohyda!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 kwietnia 2014 07:23
Dziękuję bardzo! Mi te zdjęcie też sie bardzo podoba, chyba najbardziej ze wszystkich do tej pory, aż sobie wywołam  😜
No i to jest ten plus chudnięcia- szczupła buzia, dlatego wolę już stracić biusta na rzecz ładniejszej twarzy.

buyaka- faktycznie coś w tym jest! tylko nos szerszy  😀
Ja mam w ogole sobowtórów na pęczki.. ciągle ktoś mi coś podsyła. Zazwyczaj są to jakieś pustaki, więc cieszy mnie porównanie do Justyny Steczkowskiej czy Meghan Markle  :kwiatek:
A mi yga się kojarzy z Justyną Steczkowską 😀

Dokładnie!

Yga co jedno zdjęcie to piękniejsze! 😉
Ja sobie pozwole wstawić jedno zdjęcie z dzisiaj 🙂
Ja mam ostatnio same kompromitujące zdjęcia  😁





mam jeszcze z cewnikowania fantomu, ale to lepiej zachowam dla siebie  😁

rosek0, obłęd, nie drażnij się z nami tylko dawaj więcej! 😀
Na razie czekam na reszte ale jak tylko dostanę to się podzielę 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2014 09:54
rosek0, chwalipięta! :P
W kiecce ślubnej wyglądasz obłędnie! 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 kwietnia 2014 09:57
[b] Rosek[/b] na pierwszym normalnie Anja Rubik z "Chleba" 😜 😁 I jakie masz obłędne włosy 😍
łoł jaki Wy śliczne jesteście 😍 😍ja żałuję że mi natura poskąpiła ładnej facjaty 👿 👿
JARA  :kwiatek: chwalę się , bo zdjęcia mega, Ty też się pochwal , masz czym!  💃
CzarownicaSa , dzięki , do Anji Rubik to tak ze 20kg mniej  😁
Mam jeszcze jedno, mam mega głupią minę , ale podoba mi się jak koń wygląda  😍
Amalitea
to zdjęcie to tak specjalnie wygląda jakby zlepione z 3 czy mi się na komputerze coś rozjechało?
rosek0, więcej zdjęć! Proszę 😍
yga, jak tak patrzę na zdj "w  pościeli", to nawet byś trochę na twarzy mogła przytyć 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się