Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Mia aa jakie śliczne te adidasy! 😍 😍

Z tymi butami to jest jakaś choroba  😵

Nieuleczalna!! 😉
Gdzie kupię fajne podróbki vansów, allegro?
ashtray, śliczne, ale przede wszystkim meeega wygodne! 🙂
Chciałabym kupić sobie szpilki - 8-10cm obcas. W butach na obcasie praktycznie nie chodzę, chciałabym mieć z 2 pary do sukienek na specjalne okazje. Zależy mi na tym, żeby były dobrej jakości i w miarę wygodne. Czy możecie polecić firmy, które robią porządne, dobrze wyprofilowane szpilki?
Aha, i jeszcze jedno. Mam małą stopę - 22,5cm, nie w każdej firmie jestem w stanie znaleźć buty z taką długością wkładki.
Wichurkowa   Never say never...
07 kwietnia 2014 07:48
No i kupione... A miałam oszczędzać  🤬
No ale choroba silniejsza 😀
Wichurkowa, świetne są! Gdzie kupowałaś?
Wichurkowa   Never say never...
07 kwietnia 2014 09:00
U mnie w centrum handlowym w Nike :-)
Scottie   Cicha obserwatorka
07 kwietnia 2014 09:12
Kleik, jak szpilki to tylko i wyłącznie od BALDOWSKI 🙂
Wczoraj kupiłam moją czwartą parę conversów! Moje dwie pary już jakiś czas temu poległy, ale ostatnia para jest tak zmęczona życiem, że już tylko do stajni się nadają.
Zawsze miałam dosyć klasyczne, szare, białe lub te ostatnie brudny róż (w sumie to teraz mniej więcej taki przypomina, a nie pamiętam jakiego koloru były jak je kupiłam), teraz trochę mi się odwidziało 😀

Jestem strasznie w nich zakochana. Kolor jest podobny w sumie do kamizelek odblaskowych, ale tak czy siak są cudne!
Behemotowa - też mam w tym kolorze. W lecie przy opalonych nogach jest odjazd  😁
Kleik, też polecam Baldowskiego, duży wybór, super jakość i wygodne (no, jak na szpilki  :hihi🙂 . Sama mam rozmiar 36, ale z tego co kojarzę 35 też jest.
Kampari, Scottie, dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Mocno zastanawiam się nad tymi:
http://www.baldowski.pl/pl/slubne-507-583.p.html
Ja dzisiaj za to znalazłam genialne buty w lumpeksie za całe 10zł. Jestem z siebie dumna, bo to moja pierwsza wyprawa do second hand, a już taki skarb znalazłam  💃



Scottie   Cicha obserwatorka
08 kwietnia 2014 13:25
Kleik, mam 507, identyczne jak na zdjęciu i jeszcze w czarnym kolorze. Są super :-)
Pursat   Абсолют чистой крови
08 kwietnia 2014 16:44
Kupiłam swoje pierwsze conversy, fajne nawet. 😀 I za całkiem przyjemną cenę. Przynajmniej tak mi się wydaje. 😁
Gdzie kupowałaś? Bo właśnie myślę nad kupnem 5. pary, którą tato obiecał mi za wyrzucenie moich Converse w batmany ( 😕 ).
Pursat   Абсолют чистой крови
08 kwietnia 2014 19:10
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 kwietnia 2014 16:10
Seksta   brumby drover !
10 kwietnia 2014 16:18
brać, piękne są 😉
Behemotowa, piękne są 🙂 nie ma lepszych trampek jak dla mnie niż Converse, maja swój urok i do tego są mega wygodne.
juliadna, a będzie Ci kolor pasować do wiekszości rzeczy? 😉 Jak tak to bierz 😀
julianda: Nie ma się nad czym zastanawiać,  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 12:46
Juliadna, brać. Chociaż ja bym wolała wersję z czernią zamiast bieli 😉
juliadna, boskie! BIERZ!
Moje nowości  💃 💃



Tylko jakaś dziwna perspektywa mi wyszła 😡
Czy ktos widzial takie buty (odcienie szarosci, ewentualnie czern) tylko w troszeczke lepszej cenie? http://loft37.pl/mobile/pl/p/Mr-Jones-Gets-High/3724 moha byc na obcasie ale nie duzym 🙂
Behemotowa, piękne są 🙂 nie ma lepszych trampek jak dla mnie niż Converse, maja swój urok i do tego są mega wygodne.

To prawda, ale uwaga, bo conversy produkują coraz gorsze trampki. W sklepie mi powiedzieli, że szybciej się rozklejają. Jak wszystkie swoje jak i siostry conversy prałam tak tych już nie można, bo podobno będzie już po nich 🙂
Czy ktoś zna tę stronę?    http://youmusthavestyle.pl/
Dość kuszące ceny są, ja za swoje conversy płaciłam 250, jak bym miała zaoszczędzić te 80zł to bym się nie obraziła.
Zwłaszcza, że wg ich regulaminu jest bezpłatna wysyłka. Oryginalne czy dobra ściema??  👀
agnesix, mi się wydaje, że ściema. To nie realne, żeby oryginalne maxy kosztowały 250, chociaz normalnie kosztuja 400-500 🙁
Na bank podróbki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się