#100happydays czyli wyzwanie docenienia 100 dni

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 kwietnia 2014 16:06
3/100
To ze się uparłam i w końcu kupiłam sobie  taboret.
- do masażu i do wsiadania, o!  😉
Pomysł rewelacja 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 kwietnia 2014 17:32
tani, a jaki praktyczny 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 kwietnia 2014 18:02
2/100 - cieszę się, bo dostałam fajne zdjęcia z zawodów! 🙂 I wstawiam w takim razie 2 w 1, bo za wczorajsze i dzisiejsze 😉
2/100

dziś to, że w domu po dosyć przygnębiającym dniu czekał na mnie najlepszy pocieszyciel na świecie 😉
Arroch, najwazniejsze że wszyscy cali!
3/100 koraliki, moje uzależnienie. Przy okazji udało się mi trochę w nich posprzątać 🙂

Dzisiaj wyszła płyta na którą długo czekałam 😜 (właściwie to wyszła 11.04, ale od dzisiaj jest na iTunes)



3/100
3/100 dostałam od emptyline takie piękne zdjęcia, że tylko mi się mordka do monitora śmieje. 😉  😅
załączam jedno:
2/100 Po dwóch miesiącach w końcu znów jade do domu. Już jutro ^^
Stawiają nam halę na wiosnę 😁

I jeszcze miłe słowa starszego Pana, któremu chciałam pomóc! 🙂

3/100
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 kwietnia 2014 20:10
3/100
Moje dziecko zjadło dziś ze smakiem kaszkę na noc i bez klopotu zasnelo 🙂
(zdjęcie uzupełnię, z tel nie mogę wstawić)
zabeczka17, A jak się wykonuje masaż tym taboretem? 😁 😉

3/100
Dziś jak zwykle po bardzo długim dniu, ucieszyła mnie wieczorna chwila relaksu na moim balkonie, z widokiem takim:

Niby w mieście, a jednak widok mamy fajny, na łąkę i rzeczkę. 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 kwietnia 2014 20:24
hehe kładziesz na plecy konia i masujesz  ... 😁 masz efekt 4d  😎
3/100



głowa Shanty już bez szwów!🙂 w dodatku była grzeczna i dzielna przy ich zdejmowaniu🙂
3/100

dziś bardzo ucieszył mnie widok ząbków, gdy moja córka się śmiała. wystające, białe koniuszki wyglądają tak rozkosznie.
2/100
Mnie ucieszył dziś fakt, że podczas burzy nie musiałam ruszać się z domu - normalnie o tej porze mam popołudniowe zajęcia. W tym czasie mogłam poczytać fajną książkę (Joyland Kinga - polecam) i napić się ciepłej kawki.
Poza tym ucieszyłam się, że w czasie gdy zwykle chodzę biegać wyszło słońce - bałam się, że dzisiaj nic z tego nie będzie. Po powrocie ledwo zdążyłam zamknąć za sobą drzwi i znowu zaczęło lać. Miałam szczęście :-)

Zdjęcia jak zwykle kalkulatorem, przepraszam za jakość  😵
2/100 Dostałam najcudowniejsza kartkę urodzinową 😀

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 kwietnia 2014 21:14
3/100 - łóżko! 😀
.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2014 21:34
3/100
Rudy kon i jego uśmiech.  Od razu robi mi sie lepiej 😉

3/100 - długo myślałam, zanim znalazłam coś, co mogłabym tu wpisać. Ale zapomniałam, że odbyłam miłą rozmowę (pisaną niestety) z kimś, kto mnie zawsze rozumie i wspiera 🙂 W sumie dalej odbywam 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 kwietnia 2014 22:12
Dzień 2
Spotkanie z Caroline i pyszne papu!  😅
(Zdjęcie jutro jak sie podłącze do laptopa) 😉

edit. wrzucam zdjęcie http://instagram.com/p/mx8S1jt-NF/#
Arroch, najwazniejsze że wszyscy cali!

Dokładnie, samochód rzecz nabyta, dostanę kasę z ubezpieczenia, kupię drugi... Mieliśmy wszyscy dużo szczęścia, ja jechałam z kotem, ta pani z dzieckiem,  całe szczęście prędkość nie była duża i wszyscy wyszli cało.
1/100
Dzień zapowiadał się nieszczególnie ale po południu dostałam smsa od dziewczyny z którą mam korki w którym napisała że dostała dobrą ocenę z klasówki z matmy (a jak ją "dostałam" to było bardzo źle). Banana na twarzy miałam chyba z godzinę 😀.
1/100 bedzie szczęśliwy rok 🙂
znalezione na pastwisku
1/ 100- za kilka ostatnich dni 😉 W weekend była przepiękna pogoda, mieszkam w przepięknym mieście, jest u mnie na kilka dni moja najukochańsza siostra i to w ogóle jest cudowne samo w sobie i mnie dodatkowo uszczęśliwia 😀
Dwa zdjęcia, a co!



minerwa, ale szał taka ilośc!
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
15 kwietnia 2014 08:19
1/100 nareszcie lepsze wyniki tarczycy. Wynik już "tylko" 10 a nie 29,4. Jest dla mnie nadzieja 😉
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się