DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

marysia550 Acha, jestem bardzo ciekawa co to za tkanina ;p bo z wyglądu jak satyna😉

sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
14 kwietnia 2014 06:31
Jak go kupowałam w hurtowni to głupia się nie zapytałam o nazwę. Jest taki trochę gumowy, ale przepuszczający. W dotyku z wierzchu taki trochę jak gumowany ortalion. Jak przejedzie się pazurkami do wydaje charakterystyczny dźwięk. Od spodu ma coś jak bawełno-filc.
Libeerte bardziej myślałam o czymś w tym stylu



Tylko nie chce brać wymiarów z głowy, żeby później nie okazało się ze jest to niefunkcjonalne 🙂
sepia szkoda że nie znasz nazwy, bo właśnie na taką satyno-podobną tkaninę się czaję ;p A w jakich kolorach jest dostępna???
little_girl, na taki stojący na piachu bym nie weszła - gleba murowana.
do wsiadania na konia musi być proporcjonalnie szeroki, ze stabilną podstawą - szeroką lub na  całym choć obwodzie (jak skrzynka)
nie nie, ja wiem, że taki jest za wąski i za wysoki. Chodziło mi o to, żeby pokazać, że nie chce skrzyni, tylko taki stołek/drabinkę.
Frosska   samozwańczy starszy oborowy
14 kwietnia 2014 10:55
Kiedyś wsiadałam z takiego oto stołeczka firmy Curver . Mimo piaskowego podłoża stał dość pewnie.
w stajni gdzie jeżdżę korzysta się z takich; http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30178879/  😉
Proszę pomózcie, gdzie mogę kupić naturalne futro na popręg lub podkładkę?
NIestety zdjecia troszke w programie przerobione, bo moje wszystkie aparaty sa ulomne i nie potrafia zrobic zdjecia fioletowych nausznikow! Zmienialam milion razy ustawienia i nic! Caly czas wychodza tylko niebieskie i granatowe :/

Rudzielc_23 Poszukaj u okolicznych garbaży, można od nich za groszę skóre dostać😉
asicaa239, to byl jeden dostepny kawalek tego materialu, ktory wzielysmy.
Czy jakaś dobra dusza jest w stanie mi "obfotografować" dokładnie pessoe i podać długości linek?
będę ogromnie wdzięczna  🙇

szukałam, ale nie znalazłam łopatologicznego poradnika

edit: ew. czy ktoś ze Śląska byłby w stanie mi pożyczyć w.w. sprzęt? oczywiście za kaucją czy jak tam właściciel będzie sobie życzył
Która z kobitek tutaj robi derki na zamówienie?;>
Czym się różni taki pad od zwykłego padu? Oprócz doszytych przystuł - grubsze wypełnienie?

Tak i ,,rączka" do trzymania na górze
nasicc: a jakie derki potrzebujesz?
nasicc: a jakie derki potrzebujesz?

Dwóch stajennych i dwóch padokowych 🙂 cienkich na lato.
rozmiar 155-165.
A ja sie dzisiaj zabawiłam w odnawianie zwykłego kantara ;D I oto efekt mojej zabawy:
Zdjęcie przed i po 😉
asicaa239, fajne to 😀 Chyba tylko futro trochę krzywo, albo się przekrzywiło, ale poza tym bardzo profi.
budyń futerko jest praktycznie idealnie prosto wrzucam zdjęcie bardziej wyraźne😉
asicaa no,no efekt z tą panterką całkiem fajny 😀

Ja ostatnio też podszywałam kantar dla stejennej kobyły, ale sztucznym futrem i muszę powiedzieć, że po tym zwykłe kantary bez niczego mi się już nie podobają  😁
Gdzieś mama zdjęcia, postaram się potem dodać.

I doszło dzisiaj do mnie sporo materiałów na zamówione czapraki. Jak je zobaczyłam to jeju  😍 I ogranicz się tu człowieku z czaprakami jak te kolory takie ładne, że z każdego by się chciało czaprak mieć xD
wabankowa miałam podobnie ale mi już przeszło ;p teraz każdy kolejny czaprak jest dla mnie po prostu czaprakiem heh xD
Skonczone 🙂 calkiem sympatycznie wyszly
zelka2303 do nich jeszcze fioletowy czaprak z białą lamówką, owijki i boski komplecik! 😀 A tak poza tym to ja sama kiedyś zastanawiałam się nad dzierganiem nauszników, ale stwierdziłam że wole dać komuś zarobić te parę groszy jak samej czas poświęcać 😎
asicaa239  co racja to racja, bo mimo, ze powiedzmy cenowo samemu wychodzi tanio (koszt dobrej wloczki ok. 12-15zl, do tego bawelna tu cena zalezna od jakosci) ale owszem czasu zabiera  to od cholery, ze sie tak wyraze. Dlubanie szydelkiem idzie powoli, szczegolnie jak chce sie zrobic cos innego, ma sie jakis zarys w glowie i chce sie to wykonac 😀 lub ktos pisze, ze chce to i to z takimi i takimi wymiarami i zeby to wygladaalo tak i tak.
Łapcie pare ostatnich dzieł 🙂

Patrzcie co znalazłam 😀 http://allegro.pl/tkanina-material-animals-zyrafa-velboa-okazja-i4089829717.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=AbCart
Wiem, że ktos kiedyś intensywnie szukał "żyrafy"  👀
wabankowa Tylko patrz że cena za pół metra ;p No ciekawie ci to wyszło wszystko 😀
Mnie dziś naszła jakaś wena i jako iż niedługo zbliża mi się wyjazd z moim zwierzem, a ochraniacze transportowe kosztują nie mało, stwierdziłam że zrobie sobie je sama 😀
materiały miałam na stanie więc grzech nie skorzystać! Oto efekt, oczywiście przed poprawkami za krótkie wyszły, jutro wrzucę zdjęcia już wykończonych  🙂
+ zdjęcie kantara na mojej kobyłce 😀
ciekawe te transportowki 🙂  Ja znalazlam kilka futerek, troche mi zostalo z "kociej sciany", wiec tez w planach mam zrobienie futerek na na oglowie i popreg. mam juz wyciete i pospinane szpilkami, tereaz tylko czekac na moja maszyne  i szyc 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2014 12:23
little_girl, można bez problemu zrobić takie jak z poniższego linka, ale:

* 3 stopniowe
* drewniane

KLIK

I na każdym podłożu można z nich wsiadać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się