Olsztyńscy voltowicze

Ogloszenie grzecznosciowe!
Jazda za drobna pomoc przy koniach). Znajoma szuka kogos, kto chcialby pojezdzic w tygodniu. Kon prywatny, trudny (Pasja po Loxley). kon bylby dostepny w tygodniu dobrze jezdzacej osobie, najlepiej doroslej. Stajnia znajduje sie 30km od Olsztyna, w miejscowosci Pasym. Mozliwosc wyjazdow na zawody.
Czy ktoś w Olsztynie prowadzi pasze Besterly?
Nie dopatrzyłam się..
Czy ktokolwiek poleciłby mi stajnię rekreacyjną blisko Stawigudy? Albo szuka ktoś w tej okolicy drobnej pomocy przy koniach... Jeździłam kiedyś w Stawigudzie, jednak po 2 latach instruktor zaczął mnie olewać (delikatnie mówiąc), a ja wręcz.. cofałam się. Bywałam też u pewnej Pani, która miała cztery wierzchowce i dzierżawiła w Majdach gospodarstwo. Niestety, przeprowadziła się na drugi koniec Olsztyna.

EDIT: Jakiej Wa-wy...  😡
Czy ktoś może polecić stajnię w Olsztynie dla rekreanta-dupoklepa, który chce się czegoś nauczyć poza jazdą za ogonem?
Właśnie przeprowadzam się do Olsztyna i nie mogę się odnaleźć.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
30 marca 2014 15:39
Zapraszam do Janczar, tam nie ma jazdy w zastępie i do tego wiele jazd jest indywidualnych. Mogę podać namiary i więcej info na pw 😉
Czy ktokolwiek poleciłby mi stajnię rekreacyjną blisko Stawigudy? Albo szuka ktoś w tej okolicy drobnej pomocy przy koniach... Jeździłam kiedyś w Stawigudzie, jednak po 2 latach instruktor zaczął mnie olewać (delikatnie mówiąc), a ja wręcz.. cofałam się. Bywałam też u pewnej Pani, która miała cztery wierzchowce i dzierżawiła w Majdach gospodarstwo. Niestety, przeprowadziła się na drugi koniec Warszawy.


Na myśl przychodzi mi Stajnia Syriusz w Tomaszkowie.
Zapraszam do naszej stajni w Dągach, 8 km od Olsztyna. Prowadzimy jazdy grupowe ( nie w zastępie  😀 ) i indywidualne. Więcej na priv.

Zdecydowanie Syriusz Tomaszkowo, tam jazdy odbywają się indywidualnie. Instruktor-uczeń. Lonża i cały czas uwaga instruktora...Poza tym jest bardzo duży przekrój koni, koń gabarytowo dobierany jest do jeźdźca.
To się chyba wybiorę, jak tak polecacie.  🙂
Nowe miejsce jest na Gutkowie, powiedziałabym taka bardziej przydomowa stajnia z możliwością jazdy z instruktorem, miłe koniki i spokojne.Jazdy raczej indywidualne, spokojna i miła atmosfera w stajni. zapraszam PW na jeśli ktoś zainteresowany.
Niestety w tamtym roku kontuzja uniemożliwiła mi wzięcie udziału, ale w tym już nie odpuszczam i przypuszczam atak na klinikę ujeżdżeniową z Karoliną Kardasińską w Ranczo Zimna Woda.Oferta wydaje się o tyle atrakcyjna (pomijając fakt superceny za 2 treningi - 100 zł), że można mieć swobodny kontakt z trenerem przez te dwa dni, wideoanalizę oraz szkolenia na bazie materiałów zawodniczki. Jak dla mnie bomba i piszę się na to . Podrzucam link : https://www.facebook.com/Ranczozimnawoda/posts/604344346328625
witam olsztyńskich koniarzy  :kwiatek:  informuje, że 10 maja organizujemy kolejne towarzyskie zawody w naszej stajni  🏇 podaje link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/733390866713540/
zapraszam wszystkich serdecznie  :kwiatek:
To i ja skorzystam z okazji i wrzucę propozycje zawodów ujeżdżeniowych w Stajni Napiwoda - 1 czerwca w Napiwodzie koło Nidzicy 🙂 Serdecznie zapraszam !
Towarzyskie Zawody Ujeżdżeniowe
Napiwoda 01.06.2014 r.

1. ORGANIZATOR: SKF KJ „Napiwoda”
2.  SĘDZIA: Maria Pilichowska
3. OBSŁUGA WETERYNARYJNA : Kinga Pasturska
4. TERMIN: 01.06.2013 r.
5. MIEJSCE: Napiwoda k/ Nidzicy
6. TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEN: 26.05.2013 r. e-mail: klub@napiwoda.pl
(wymaga potwierdzenia odbioru)
7. ADRES: Napiwoda 101
13-100 Nidzica
www.napiwoda.pl Facebook: www.facebook.com/StajniaNapiwoda
7. UCZESTNICY: wszyscy chętni, umiejący jeździć konno przynajmniej na poziomie klasy L
8. ZEBRANIE TECHNICZNE: godzina 11😲0
9. ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW: 01.06.2014 r., godzina: ok. 12😲0
10. PROGRAM ZAWODÓW:
NUMER KONKURSU
Konkurs nr 1 Rodzice dzieciom ( dla rodziców dzieci jeżdżących w Stajni Napiwoda)
Konkurs nr 2 LL (tylko dla zawodników Klubu Napiwoda i Stajni Napiwoda)
Konkurs nr 3 L-1
Konkurs nr 4 L-8
Konkurs nr 5 P-6
Kolejność konkursów może ulec zmianie. Konkursy zostaną rozegrane przy min. 3 osobowej obsadzie.
Na wniosek zawodników istnieje możliwość rozegrania dodatkowych konkursów w wyższych klasach.
Zgłoszenia dodatkowych konkursów należy dokonać do 26 maja 2014 r.
11.SPRAWY ORGANIZACYJNE:
Koszty organizacyjne: wpisowe 20 zł od pary (zawodnik + koń).
Startowe 20zł od pary (zawodnik + koń).
Zgłoszenia po terminie: opłata dodatkowa 30 zł.
Organizator dopuszcza dwa starty tej samej pary w całych zawodach.
Zgłoszenia muszą zawierać: imię i nazwisko zawodnika, imię konia, numer paszportu konia oraz numery konkursów, których zgłoszenie dotyczy - nadsyłane na adres klub@napiwoda.pl
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki, kradzieże i inne zdarzenia losowe przed, w trakcie i po zakończeniu zawodów. Zaleca się wykupienie ubezpieczenia NNW.
Zawody mają charakter imprezy rekreacyjnej. Na terenie ośrodka nie będzie obecna karetka pogotowia. Zawody zostaną rozegrane podczas festynu 25 LAT WOLNOŚCI – przewidujemy dodatkowe atrakcje i upominki dla dzieci( z okazji ich święta) .
Nagrody:
- okazjonalne, jubileuszowe medale/statuetki za I, II, III miejsce w każdym konkursie
- flot’s dla wszystkich uczestników
- nagrody rzeczowe dla zwycięzców w zależności od hojności sponsorów.
Czworobok 20 m x 40 m, podłoże - naturalne, rozprężalnia - naturalne.
Wszystkie konkursy otwarte, kuce nie będą klasyfikowane osobno.
We wszystkich konkursach mogą wystartować zawodnicy niezrzeszeni.
Wymagane dokumenty: osoby poniżej 18 lat - zgoda rodziców na udział; Konie muszą posiadać aktualne szczepienia przeciw grypie oraz paszporty.
Ubiór zawodników: czysto, schludnie, elegancko. Organizator dopuszcza możliwość startu bez ostróg.
Pozostałe kwestie - nie ujęte w powyższych Propozycjach - regulują przepisy PZJ konkurencji ujeżdżenia.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie zawodów.
Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc w stajni. Miejsca w stajni według kolejności zgłoszeń. W sprawie boksów prosimy o kontakt pod nr 881 328 358
Propozycje niezatwierdzone przez PZJ.
Organizator zastrzega sobie prawo zmian w propozycjach.
Witajcie🙂
mam zaplanowany weekend w Olsztynie związany ze ślubem naszej koleżanki 😉 i poszukuję fajnego noclegu dla dwóch osób od piątku po świętach do niedzieli, czyli 2 noclegi (pt/sob i sob/niedz) , niestety nie uda się zostać dłużej🙁

czy znacie jakieś fajne miejsca, na obrzeżach miasta, z parkingiem, żeby było gdzie pospacerować, może z dostępnymi 2 rowerami? ale takie miejsca w których byliście, znacie bo bywacie, a nie po prostu ogłoszenie, które sama mogę znaleźć w necie?

i.. jakąś fajną pizzerię/ knajpkę?🙂

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 kwietnia 2014 20:53
Pokoje gościnne w Kortowie. Można pospacerować nad jeziorem  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 kwietnia 2014 21:59
deksterowa, knajpki to głównie na starówce, my bardzo lubimy pierogarnię i Cudne Manowce.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
11 kwietnia 2014 18:35
Deksterowa, na nocleg zapraszam do Janczar. Przepiękne widoki między innymi na kościół w Barczewku. Blisko jezioro. Rowerów do pożyczenia chyba nie ma, ale jest stadnina koni. Przemiła, rodzinna atmosfera, w sumie niedaleko Olsztyna bo ok. 10 km. Jedzenie na miejscu. Pokoje przytulne, wiejsko, swojsko i przyjemnie 🙂
Na starówce to zdecydowanie Pierogarnia Bruner warto się wybrać, faktycznie bardzo smaczne dania, polecam.
Baaardzo fajna restauracje, klimatyczne, fajne jedzenie to Fajferek [Grunwaldzka koło starówki] i Dzika Kaczka [musisz wyguglowac, bo w sumie nie tak łatwo trafić], ale PRZEPYSZNE jedzenie...

Przystań tez jest fajna, ale bez większych rewelacji cena-jakość😉

Jeśli chodzi o pizze, to co kto lubi, na pewno nie Via Napoli [lipka], bo jest okropna 😀
Ja lubię też chodzić na pizze do hamurabiego/ravioli lub benek, ale to oczywiście sieciówki.

A co do pokoi, "U Jacka" są fajne pokoje nad jeziorem na likusach, fajne otoczenie, bardzo ładnie, przy jeziorze, są pokoje z jacuzzi hehe.. Byłam, polecam. 😀


"U Jacka".... pięknie, podoba mi się, i cena, i położenie, i standard......  niestety nie ma pokoju wolnego już🙁

Janczary też piękne, ale szukam czegoś w mieście..
a w hotelu wysoka brama?zaraz starówka-wiec pyszne żarełko-jak dziewczyny mówiły a i przejść się będzie gdzie 🙂
Widziałam, dzwoniłam... niestety...(ale jaki miłyy pan w recepcji, oh.). no NIC kompletnie w granicach miasta i naszego portfela, z własną łazienką.]
W większości pozarezerwowane noclegi dla gości weselnych...
Tego typu ogłoszenie proszę wpisac w dziale "Ogłoszenia"


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w niewłaściwym miejscu
Czy ktoś z Was ma siodło bezterlicowe  i chciałby mi je użyczyc na dosłownie jedną  jazdę?  Oczywiście zapłacę  🙂 zastanawiam się nad kupnem,ale najpierw bym chciała pojeździć i spróbować
jak dojechać do stajni janczary w Barczewku? Jestem na Jagielońskiej po prawej mijam szpital i co dalej? 🙂
jak dojechać do stajni janczary w Barczewku? Jestem na Jagielońskiej po prawej mijam szpital i co dalej? 🙂


i jedziesz dalej prosto, przez miejscowość Słupy a potem w lesie masz skręt na Barczewo lub Barczewko nie pamiętam.. i jak skręcisz to nie cały kilometr i  po lewej na górce są Janczary
a to powiedzcie mi jeszcze jak z Olsztyna jechać w kierunku szczytna? 🙂 która to wylotówka na szczytno? 😉
hmm wyjeżdża się ulicą Pstrowskiego, przez osiedle Mazurskie
Już po raz V chcemy zaprosić wszystkich miłośników koni na zawody, które odbędą się w Dągach.

Propozycje V Towarzyskich zawodów w skokach przez przeszkody "Dągowiada 2014"
1. Organizator : Stajnia w Dągach, Dągi 8, 11-001 Dywity
2. Termin : 01.06.2014 , godz. 11.00
3. Terminy zgłoszeń do 30.05 telefonicznie pod numer 513197873 lub mailowo na iszka90@wp.pl. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko zawodnika, imię konia oraz konkursy, w których bierzecie udział.
4. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna na start.
5. Sędzia skoków :
6. Zabezpieczenie medyczne : karetka na miejscu
7. Program zawodów :
Konkurs 1 – mini LL , z oceną stylu jeźdźca (wysokość przeszkód do 60 cm )
Konkurs 2 - LL z oceną stylu jeźdźca ( wysokość przeszkód do 80 cm )
Konkurs 3 – L zwykły (wysokość przeszkód do 100 cm )
Konkurs 4 – P zwykły ( wysokość przeszkód 110 cm ) przy odpowiedniej ilości koni
8. Nagrody : flot’s , puchary dla zwycięzców oraz nagrody rzeczowe

9. Organizator zastrzega sobie prawo do korekt w programie i propozycjach zawodów. Wpisowe wynosi 50 zł od konia za całe zawody. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału , ponieważ od frekwencji zależy czy zawody się odbędą. Zapraszam do zgłaszania się i wspólnej zabawy 😉
Zawody są zaliczane do cyklu "Zawodów Małej Ligi "
Kontakt : Kurzak Iza , 513197873.
Halo halo, witam wszystkich!  :kwiatek:

Możecie mi coś opisać o stajni Ataman? Bardzo proszę o wszelkie informacje na pw lub na forum  🙇 🙇

edit: Oraz są tu jacyś Arabiarze? Proszę o szybki kontakt 🙇
mam pytanie zupełnie niekońskie 😉 czy wiecie czy gdzies w Olsztynie dostane kosmetyki marki Vipera?  😡 kiedys byly w drogerii Stars w Dukacie ale chyba już ją zamknęli 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się