Warszawskie voltopiry :)

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
20 marca 2009 22:29
asds, na 11.04 mozesz i mnie dopisac  🙂
I mnie 😉
Warszawa Wola wita :P
kujka   new better life mode: on
20 marca 2009 22:40
Babochy a 11.04 to nie jest Wielkanoc przypadkiem? 😁
no niestety ja bardziej wiatrak ale czesto przejeżdżam, przez twoje okolice.🙂


to ja niedaleko uczelnie mam 😉

Z restauracji polecam Dżonkę- chińskie żarcie, ale nie jakiś fast food tylko miła malutka knajpka z super właścicielem  🙂 To jest chyba na Wilczej, w każdym razie jedna z prostopadłych do Marszałkowskiej.

jesli to ta o ktorej mi ost mowilas, to to chyba na Hożej jest Miska 😉

kujka jest Wielka Sobota 😂 😂
Kujka, a wiesz że nawet o tym myślałam 😁
No dokładnie, 11 to są święta  😀 To może tydzień po świętach?
tydz po swiętach będzie dobry termin, tak myślę 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
20 marca 2009 23:14
dopisuję się 🙂
ja tez chetna na spotkanie, byle nie w swieta 😂
asds   Life goes on...
21 marca 2009 02:02
czyli zmiana na 18.04.  wybaczcie u mnie z kalendarzem świat trochę podgórke 😁...

Lista i data zaktualizowane
Scottie   Cicha obserwatorka
21 marca 2009 11:26
jesli chodzi o ulubione miejsca w Warszawie, takie, w ktorym mozna sie czegos napic (np. piwa), pogadac ze znajomymi i sie odprezyc, to Bistro 44, zaraz za rotunda, po drugiej stronie ulicy jest Pizza Hut 😉 uwielbiam to miejsce. Siedze tam znajomymi zawsze w piatek po szkole na piwie 😉
asds   Life goes on...
21 marca 2009 13:51
OOooo Scottie dobra propozycja lokalowa, bo w centrum. A można tam rezerwacje zrobic jakby co stolika/stolików?
Scottie   Cicha obserwatorka
21 marca 2009 17:42
Tak, mozna zrobic rezerwacje. Palic tez mozna 🙂 Rowniez cos zjesc i sie napic.
dopisuje sie i ja.Urodzona w W-wie obecnie pod-Góraszka.Ze względu na konie oczywiście.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 marca 2009 21:01
ja bym wolala 11 kwietnia, niz 18. do UK lece juz 14, a jestem chetna na spotkanie 🙂
asds   Life goes on...
21 marca 2009 22:11
no tak tylko reszty 11 z domu rodzina nie powypuszcza...
dokładnie,lepiej tydzień później.
a koniecznie musi byc sobota? moze piatek?
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 marca 2009 00:36
imprezka w Wielki Piątek, tak? 😉 no nie wiem czy to przejdzie 😁


ja tez z Warszawy, co prawda ludność napływowa, ale juz osiadła - nawet się wreszcie zameldowałam i zmieniłam blachy na praskie 😉

Kasska - oglądasz czy "zawodowo" siedzisz w Aro? 😉
asds   Life goes on...
22 marca 2009 00:57
a koniecznie musi byc sobota? moze piatek?


Piątek dzień pracujacyi nie wiem jak reszcie by pasowało takie ustawienie. A sobota to w końcu dzień wolnyy weekendowy
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2009 07:00
mamy jeszcze piatek 28.03 i 04.04; nie koniecznie musi to byc Wielki Piatek 🙂

Piątek dzień pracujacyi nie wiem jak reszcie by pasowało takie ustawienie. A sobota to w końcu dzień wolnyy weekendowy


hehe ale to nie dotyczy wszystkich ja mam 7dni pracujacych 🙂
Caro,
sekretarzuje tak jak i ostatnio🙂
Piątek dzień pracujacyi nie wiem jak reszcie by pasowało takie ustawienie. A sobota to w końcu dzień wolnyy weekendowy

e tam, a ja np w Sobote 11 pracuje... wiec juz mnie nic nie zdziwi...:]
Bischa   TAFC Polska :)
24 marca 2009 16:36
A coście się na sobotę tak uparły ?  🙄 Ja tydzień w tydzień mam zajęcia w sobotę , a niedziele prawie wolne - w zjeździe mam niemiecki który moge odpuścić , w zjeździe gdzie warunki odbębniam niedziela wolna .
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 marca 2009 19:36
A coście się na sobotę tak uparły ?

A bo w niedzielę można sobie spotkanie odespać i leczyć głowę 😉 A jeśli wyjście byłoby w niedzielę, to wizja poniedziałkowego wczesnego wstawania do pracy/szkoły większości sie raczej nie usmiecha :P
Mi tam każdy dzień pasuje, ale najchętniej piątek/sobota. Tylko poczekajcie aż się wykuruję, bo na razie się kiszę w domu!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 marca 2009 20:37
pytanie jak dlugo zamierzamy siedziec 😉 bo jezeli np od 18/19 do 22 to podejrzewam, ze niedziela tez nam bedzie pasowac i nie bedzie zmartwien w stylu 'w poniedzialek rano bede niewyspana'.
Scottie   Cicha obserwatorka
25 marca 2009 13:29
Mnie raczej niedziela nie pasuje. Zawsze wieczorem powtarzam material na nastepny dzien do szkoly, poza tym mieszkam na przedmiesciach, szczegolnie w niedziele nie wiem, jak wrocilabym tak pozno do domu (pewnie musialabym jechac nocnym). Niby moge wyjsc wczesniej, ale z drugiej strony nie oplaca mi sie taki kawał jechać tylko po to, zeby posiedziec godzine i zaraz wyjsc 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się