Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 kwietnia 2014 19:27
Thymos jak dla mnie bardzo pozytywny obrazek
Thymos, skąd ja znam tą stajnię ?  😲  Kojarzysz może wałacha Marco ?
Thymos, skąd ja znam tą stajnię ?  😲  Kojarzysz może wałacha Marco ?


kojarzę 😎
to dokładnie ta stajnia.
kujka   new better life mode: on
08 kwietnia 2014 09:56
dostalam to zestawienie i szoklam:
kwiecien 2013-kwiecien 2014


Pracujemy tak powaznie regularnie z kims z dolu jakos od sierpnia. Dopiero na tym porownaniu widze ze az tak sie zmienil!
ash   Sukces jest koloru blond....
08 kwietnia 2014 09:59
kujka, serio rok różnicy???? 😲 😲 MEGA!!!!!! 🙇
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
08 kwietnia 2014 10:22
kujka - efekt wow, a pokażcie się w całej okazałości!
Jeśli to nie tajemnica to powiedz z kim teraz jeździsz?
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
08 kwietnia 2014 15:09
podpisuje się pod powyższym pytaniem 😀 WOW!
Kujka, albo JAK jezdzisz? 😉
Jest niewatpliwy efekt WOW, gratulacje, jestem pod wrazeniem, oby tak dalej!
btw piekny loczek 😁
kujka, kurczę, ty to się rzuciłaś ze zmianą konia 😀
kujka, aż się nie chce wierzyć, że tylko rok różnicy! 👍
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 kwietnia 2014 15:53
kujka, mi aż się nie chce wierzyć, że Gil kiedykolwiek był w kondycji jak na zdjęciu wyjściowym O.o
Już się kiedyś udzielałam, ale wrzucę jeszcze raz zdjęcia aktualniejsze😉
U góry zdjęcie z września 2012( początki pracy) poniżej zdjęcie z kwietnia tego roku 😉
Oraz drugie zdjęcie z maja 2013(koń mocno spał mi z masy) oraz teraźniejsze kwietniowe musicie wybaczyć mi taką fazę kłusa ale identycznej nie posiadam aktualnie😉
kujka wow!!!  🙇
podpisuję się pod pytaniem wendetty - JAK jeździsz 🙂
kujka wow!!!  ukłon
podpisuję się pod pytaniem wendetty - JAK jeździsz uśmiech

ja tez się podpisuje pod pytaniem  😀
GosiaG, mascela, wygląda na to, że kujka bardzo dobrze jeździ 😉 🤣
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 kwietnia 2014 12:12
To ja się wetnę, popracowałąm trochę nad zdjęciami i chciałam zapytać o opinię.

marzec 2012, 3 mies po zakupie, 5 lat


czerwiec 2012


potem wyglądała jeszcze lepiej ale nie mam zdjęcia, po czym od stycznia ścisła dieta i 4 mies spacerków, zmiana stajni,

kwiecień 2013:
[img][[a]]https://lh3.googleusercontent.com/-1wL15ZTFjvE/U0UgsGaSTOI/AAAAAAAAQak/Oh1aoTpyGfI/w517-h827-no/kwiecie%25C5%2584[[a]]+2013.jpg[/img]

edit: wielkość zdjęć:
lipiec 2013
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-f7E4CoPljck/U0992cwBU9I/AAAAAAAAQl8/0hwT7Jju9GE/w800-h298-no/lipiec+2.jpg[/img]

listopad 2013:


kwiecień 2014, obecnie:
[img][[a]]https://lh3.googleusercontent.com/-iTPqqmr02k0/U0992QmYzkI/AAAAAAAAQlw/cpgn2SnW-D0/w800-h306-no/kwiecei%25C5%2584[[a]]+2.jpg[/img]


ma troszkę brzuszka albo teraz mi się wydaje, w każdym razie popręg jeszcze nie dopina się normalnie 😉
Ale pracujemy pracujemy, regularnie spalamy kalorie!
 Za duże zdjęcia
maison, jak dla mnie bardzo na plus!
Tylko czy siodło nie jest za bardzo z przodu?  😉
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 kwietnia 2014 12:27
Thymos na tych pierwszych zdj trochę tak,  a na tych późniejszych już jest trochę oddalone.
Ale to nie kwestia zbyt bliskiego osiodłania tylko takiego, hm "kroju" siodła? Ono właśnie tak wygląda ale założone jest normalnie, nawet bardziej do tyłu bo zawsze leci.
edit: popatrz na puśłisko, wtedy wydaje się bardziej normalnie. Tak czy siak tego siodła już nie używamy na szczęście bo porażka 😉
kujka   new better life mode: on
12 kwietnia 2014 18:48
ikarina i reszta: no bez jaj, jezdze jak jezdze - dluga droga przede mna do bycia dobrym jezdzcem. Gilson po prostu od tego sierpnia regularnie pracuje, do tego mamy madra ciotke ktora pilnuje, zebym pracowala a nie psula i taki jest efekt 🙂 bez oszukiwania i drogi na skroty w koncu osiagnelam taki etap, ze przyjemnie mi się jezdzi na wlasnym koniu!  😜

Dzieki za wszystkie mile slowa, jak tylko uda mi sie ogarnac pasujace zdjecie calego konia do porownania, to chetnie wrzuce. :kwiatek:
kujka  😲 To jest meeegaaa szyjsko! Pooka więcej!  😜
Zainspirowana kujką postanowiłam zrobić przegląd mojej galerii. Polecam to każdemu, kto ma jeździeckiego doła.
Można zobaczyć że lata wożenia się na koniu jednak coś dają 🙂
Górne:lato 2013 (tuż pi tym jak do mnie trafił), dolne: wiosna 2014 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 kwietnia 2014 11:18
pucus27 pierwsze zdjęcie jest pod zupełnie innym kontem, inny kadr, inna pozycja.. ciężko je porównać, może masz jakieś inne?
pucus27 pierwsze zdjęcie jest pod zupełnie innym kontem, inny kadr, inna pozycja.. ciężko je porównać, może masz jakieś inne?


Popieram, inaczej ścięta grzywa tez zaburza trochę ocenę obrazu. 😉
Juliakulia  Wow ! Brawo !  🙇
Thymos smarcik odnalazłam takie coś:
z marca 2013
jak dla mnie zero różnicy  🤔
Niestety nie ma wątku łączącego odżywianie, trening i pielęgnacje... Także wrzucam w ten 🙂 Pierwsza fota sprzed niecałych dwóch miesięcy, druga z dziś 🙂
Nasze wyzwanie 🏇
Trzyletnia klacz SP powierzona nam przez właściciela w celach "odrobienia". Klacz z wypadniętymi dwoma dyskami, raną postrzałową na szyi, zanikiem mieśni, zapaleniem skóry oraz niechęcią do ruchu. Ogólna apatia.
Program żywieniowy wraz z suplementacją, trening z ziemi, nastawienie kręgów, no i sporo czasu poświęconego na pielęgnację. Udało się 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
20 kwietnia 2014 19:56
czesio, wstawiłaś tak duże zdjęcie, że po powiększeniu miniaturki na ekranie widzę tylko zdjęcie przed, tego po nie jestem w stanie przesunąć...
mils   ig: milen.ju
20 kwietnia 2014 19:57
Makrejsza otwórz samo zdjęcie w nowym oknie. 😉
czesio aż ciężko uwierzyć, że to ten sam koń! Gratulacje! 👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się