Haflingery

sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
18 kwietnia 2014 19:00
Rudy jest haflingerem moj nie jest i super.
Ide sie bicOwac za chamstwo jakiego sie dopuscilam i przepraszam ze nazwalam rasowego konia kundlem mimo ze nim nie jest i moj jest. Wybaczcie mi!
Averis   Czarny charakter
19 kwietnia 2014 03:54
sakura, jak można rzeczowo rozmawiać o zwierzętach z kimś, kto był w stanie prawie oddać starego psa, bo mu tak powiedziała mama?
sakura jakbyś trzymała go ogierem i kryła byłabym pierwszą osobą  z IW, która wlepiłaby Ci mandat na kilka tysięcy ( a może kilkanaście tysięcy) i przypilnowała żebyś je zapłaciła, nawet kilka razy jakby proceder się powtórzył...aa i życzę powodzenia  na odznakach i wreszcie jej zdania, bo jakoś w innych częściach PL, nawet u tej samej komisji "deorżowcy" bez problemu zdają... 😤


Karla🙂,  przepraszam za OT, ale Ty jesteś w temacie.

Za krycie ogierami bez licencji płaci się mandaty? Tzn załóżmy, że mam swoje stado klaczy i swojego ogiera. Kryję te klacze moim ogierem-bez licencji. Klacze mają w paszportach NN ze strony ojca. Za to można dostać grzywnę? myślałam, ze to prywatna sprawa właściciela klaczy i jesli akceptuje, że kon będzie NN to wszystko "papierologicznie" jest ok, bo jego zwierzę i ma prawo. Nie myślałam o tym wcześniej, ale nie słyszałam nigdy, żeby ktoś dostał mandat, bo np w stajni ogier uciekł i pokrył.
Isabelle, coś mi dzwoni, że tu chodzi o krycie i czerpanie z tego korzyści zarobkowych w jakiejkolwiek postaci. Ale to Karla musi potwierdzić. Ucieczka ogiera to zupełnie inna sprawa, nie mam pewnośc jak to wygląda z kryciem swoich klaczy swoim ogierem.
isabelle pw, bo akurat się szykujemy na wizytę u pewnej revoltowiczki😉 i nie mogę tak jawnie uprzedzać, że jest donosik, bo w ten wątek też może zajrzeć🙂
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 kwietnia 2014 09:10
Karla daruj sobie. Odznaki nie zrobie bo nie mam po co. A mandat to mozesz sobie wypisac i powiesic na scianie. Jak jestes wetem to myslisz ze mozesz wiecej? I tak mozesz sobie tylko pomarzyc o tym bo mam walacha jakbys nie wiedziala.

Nie mam o czym dyskutowac. Zegnam.

Ja i moj nie haflinger.
Sakura a widzisz, innym wypominalas program L a w twoim przypadku wypomnienie odznaki zabolalo. Nie dzieki wyksztalceniu mozemy wiecej tylko dzieki prawu,to czy jestem wetem nie ma tu zadnego znaczenia. w przeciwienstwie do ciebie moim hobby i marzeniem nie jest dogryzanie i leczenie kompleksow obeazajac innych,ich dzieci i ukochane zwierzaki. Rowniez zegnam.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 kwietnia 2014 09:47
Nie odznaka mnie nie boli bo nie mam po co jej robic. Kiedys chcialam ale teraz mam inne priorytety. Tak samo zawody nie mam po co jezdzic. Konia mam teraz tylko dla rekreacyjnych , relaksacyjnych jazd moze jak mlody podrosnie i bedzie chcial jezdzic co cos pomyslimy teraz nie.

Rudzik wyslalam pw. 

I przepraszam Cie na forum publicznie.  :kwiatek:

Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 kwietnia 2014 09:49

Rudzik wyslalam pw. 

I przepraszam Cie na forum publicznie.  :kwiatek:




potwierdzam, przeprosiny przyjmuje i o sprawie zapominam
Sakura wow brawo jestem pod pozytywnym wrazeniem🙂
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 kwietnia 2014 10:00
Widzisz ludzie sie zmieniaja 😉
sakura, jak można rzeczowo rozmawiać o zwierzętach z kimś, kto był w stanie prawie oddać starego psa, bo mu tak powiedziała mama?


Ale psa nie oddala zadnego wiec o co sie rozchodzi?
Juz zakonczcie ta wojne na haflingery i nie haflingery
Sakura Mimo wszystko, i przeciw wszystkim, jeśli będzie potrzeba. Wierzę w Ciebie, i zmiany.  :kwiatek: Przeprosiny przyjęte, może się nawet zaprzyjaźnicie z Rudzikiem 🙂 A wszystko inne niech się pali i wali. Odznaki, zawody i inne wynalazki. Gratuluję odwagi cywilnej, niewielu na tym forum na to stać. Trzymam mocno kciuki za poprawę wizerunku 🙂
Oooo , 😲 A co tu się dzieje i dlaczego mnie tu nie ma  😎
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
21 kwietnia 2014 21:52
A dziekuje ale mysle ze najlepiej bedzie dla wszystkich jak opuszcze te zacne kregi. To forum nie jest dla mnie.

No to pa 🙂
Ucieczka to nie rozwiazanie ale nie dziwie sie patrzac na to jak tu sie traktuje ludzi ,ktorzy widza bledy a mimo to sa mieszani z blotem.... 🤔wirek:
A idących w zaparte głaszcze się po główce...... Sakura nie poddawaj się. 🙂  Haf nie haf, ale koń. Wątków ci na forum dostatek 🙂 masz pw.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
22 kwietnia 2014 12:33
Dzieki Hamer 🙂

Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 kwietnia 2014 08:10
wracam do tematu łupieżu w grzywie,
dzięki dziewczyny, porządne wyczesanie i dwukrotne smarowanie olejem kokosowym zdziałały cuda! po łupieżu ani śladu, a i grzywa łatwiej układa się na jedną stronę po tym oleju i cała jakaś taka delikatna i błyszcząca

dzięki, bo olej kokosowy stał w kuchni i się kurzył a tu takie przydatne zastosowanie
Rudzik,  widać naturalna pielęgnacja włosów i olejowanie sprawdza się też u koni 😂 muszę w takim razie kupić olej kokosowy i zrobić maseczki kucykowi jak będzie cieplej 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 kwietnia 2014 08:18
tylko beznadziejnie się to nakłada, jak jest schłodzone to jest grudowate, twarde fuj, ale po rozgrzaniu w palcach robi się płynne i łatwo wczochrać to w grzywę między pasma
ale działa super, taki słoiczek 500 ml kosztuje koło 30 zł (na allegro też dostaniesz) a zużywasz tego naprawdę niewiele. Ja zaczęłam teraz smarować kopyta, dziury w sierści po ugryzieniach kumpli z padoku (jak się podgoją i robią się łuszczące strupy) a nawet, stwardniałą skórę na stawach skokowych i łokciowych u mojej Birmy
zobaczymy czy tu też cudownie zadziała
a ja wiem, że gdzieś na youtubie są jeździeckie umiejętności sakury i chętnie podlinkuję [s]jak znajdę[/s] 🙂 znalazłam !

http://www.youtube.com/user/24juliawil/videos proszę bardzo.
Filmików było dużo więcej ale widzę, że już pokasowane..
dar, to, co zrobiłaś to takie trochę nie na miejscu 🤔 Może sama się swoimi umiejętnościami pochwalisz?
hmmm Nie do końca rozumiem...... żeby wyśmiać ? Nie widzę powodów..... bo widać  progres...... Dać powód do krytyki ? dyskusji poza plecami ?...... Odeszła przecież z wątku......
Jeśli teoretycznie, startuje się z wyższego poziomu, niż upubliczniony....to  samemu spada się w ten sposób, dużo poniżej kreski.......
Filmików było dużo więcej ale widzę, że już pokasowane..


nie bądź bezczelna i nie prowokuj ! Jestem ciekaw jak Ty sama jeździsz. Zawsze Ci wychodziło ? Ile lat TY jeździsz, rozumiem, że wszystko umiałaś już na początku ? 

Takie zachowanie to SIARA- w dodatku zrobiłaś sama z siebie %^$%^#%.

Lubicie po niej jeździć, co ?  Jest jaka jest, ale durne i głupie prowokowanie tylko zaognia sytuacje. Bez przesady. Jeśli Cię rażą jej posty polecam ignora.
dar,  po Twoich rewelacjach i bulwersacji na aborcję jednego z dwóch biednych źrebaczków, bo bliźniaki to takie szczęście.... to przygadał kocioł garnkowi wybitna specjalistko.
In.   tęczowy kucyk <3
26 kwietnia 2014 13:37
A ja rozumiem. Sakura wysmiewala sie z jechania L (L3?), a sama jezdzi... Jak jezdzi.
Ale po co sie znizac do jej poziomu i wstawiac takie filmiki?
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
26 kwietnia 2014 13:55
Wysmialam l3 ale nie doczytalam ze to 8 latka jedzie.i gdyby moj syn jechal l3 tez bylabym dumna.

Dar zal mi Cie serio  a ma filmikach owszem sa moze z 2 moje jazdy reszta to znajome wiec nie trafilas.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się