Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Tak, jak napisała Rudzik - Rudzielec mógłby być zebrą, jeśli ma określone, ważne dla niej cechy.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 kwietnia 2014 21:11
A sakura pewnie siedzi teraz przed kompem i cieszy się że zasiała zamęt na forum

i to w kolejnym wątku, nieważne jak o niej mówią byleby mówili

Podziękował, w imieniu moim i córeczki, ona za tym konikiem poszła by w ogień, na boso i w piżamce- mi to wystarczy
Ach, musiałam się w język ugryźć.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2014 21:34

Podziękował, w imieniu moim i córeczki, ona za tym konikiem poszła by w ogień, na boso i w piżamce- mi to wystarczy


Strasznie mi się spodobał ten tekst.
[quote author=Rudzik link=topic=785.msg2070896#msg2070896 date=1397765506]

Podziękował, w imieniu moim i córeczki, ona za tym konikiem poszła by w ogień, na boso i w piżamce- mi to wystarczy


Strasznie mi się spodobał ten tekst.
[/quote]

Super 🙂 "Na boso i w piżamce" - bomba! 😀
deksterowa, argument, za przeproszeniem, z dupy.
Leczenie ubezpieczonego człowieka w Polsce jest nieodpłatne. Ratujące życie także.
Jak jest ciężko, to konia można sprzedać/wydzierżawić. Dziecko? To by nielegalne było (a i tak się zdarza...).


Zupelnie sie z Toba nie zgodze. Moj syn wymaga leczenia specjalistycznego od urodzenia. Szpital, ktory moze sie nim zajac jest 200km od mojego miejsca zamieszkania, diagnostyka tak samo. Jezdzilam z nim te 200km czasem 2x w tygodniu. Gdy przestal byc cyckowy- zostalam wyrzucona ze szpitala w nocy- musialam spac w hotelach + leki stale, za ktore trzeba zaplacic z wlasnej kieszeni. W kazdym razie wydalam fortune na leczenie, mimo ze za same uslugi nie placilam bezposrednio. Nikt nigdy nie zapytal sie mnie czy mam i skad biore na to pieniadze. Wielu ludzi dzieci nie leczy- ze wzgledow finansowych wlasnie. Serio.
Rudzik, sakura teraz nawet wparowała do wątku o zimnokrwistych pochwalić się swoim koniem 😉 nie przejmuj się nic a nic 🙂
Rudzik, dokładnie, teraz dopiero przeczytałam to co Sakura napisała i powiem Ci,nie przejmuj się nią absolutnie. Masz fajnego, słodkiego konia  💘
A Sakura ma problem ze sobą  😁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 kwietnia 2014 05:44
dziękuję wszystkim cnym Revoltowiczom za wsparcie, w sumie w końcu dziewczyna zrozumiała o co Nam chodziło, co umocniło funkcję edukacyjną tego forum.

Macie u mnie wszyscy JAJO wielkanocne
Nic nie zrozumiała, napisała tak, żeby z niej zejść. I na bank uważa nadal że jej koń to rasowe wierzę, a rudzikowy kundel.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 kwietnia 2014 09:11
Nie nie uwaza. Rudy ma palenie moj nie ma. Juz dajcie sobie siana.

Macie racje ze kon po nn nie moze nie ma prawa byc rasowy.

Ale juz naprawde dajcoe spokoj bo to nudne.
sakura, dziwisz się? Tak samo nudne było twoje upieranie się przy swoim i nazywanie czyjegoś haflingera kundlem
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 kwietnia 2014 09:34
Wiem przepraszam. Nie mialam racji. Zachowalam sie glupio.
Niektórych osób od razu się nie lubi (wymieniać chyba nie trzeba 😉 ) a niektóre zdecydowanie tak.
I ja Ciebie Rudzik, bardzo polubiam, za to wszystko co napisałaś. 😀 Musisz być fajną osobą za żywo. ZACNĄ! 😁
(Zapraszamy do wątku dzieciowego chwalić się córeczką! :kwiatek: )
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 kwietnia 2014 11:13
Tak wiadomo o kogo chodzi...
sakura - oh, really? I Ty się dziwisz, że masz wielu antyfanów i 'wrogów'? No kobieto! Wybacz, ale chyba nie da się lubić takich osób jak Ty (z taką postawą jaką tu nam reprezentujesz). Zachowujesz się jak dziecko co to w szkole się wymądrza i kłóci z koleżankami, że ma wszystko najlepsze i w ogóle super, a każdy inny ma złe i ble.
Strasznie mnie wkurzasz (tak, żeby nie było off topowo).
Zejdźcie z niej już. Popełniła błąd, zrozumiała, przeprosiła...
Popełniła błąd? Szkoda, że wszędzie, gdzie się wypowiada 'popełnia takie błędy'. Ona nie jest dzieckiem, żeby tak się zachowywać. Poza tym - to mnie wkurza, więc dlaczego miałabym o tym nie pisać? 😉
Bo to już jest niepotrzebne jechanie? Napisała, że przeprasza, zachowała się głupio.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 kwietnia 2014 14:20
Whitemoon tez mnie wkurzasz
To forum tez mnie wkurza
Zegnam
Libeerte, a ty co? Adwokat? Jak widać omawiana użytkowniczka tu jest i sama może się bronić. Swój pojednawczy ton zachowaj na swoje sprawy.
katija, a Ty co? Moja mama? Będę wiedziała kiedy swojego pojednawczego tonu zechcę użyć.
In.   tęczowy kucyk <3
19 kwietnia 2014 15:27
sakura, nie masz jakichs psow do oddania znowu, zeby sie tym zajac zamiast sie pograzac na forum?
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2014 16:20
sakura, żegnasz na stałe czy do następnego wybryku? 😎
A ja też opowiem się w tym przypadku za sakurą - dziewczyna popełniła wielki nietakt i próbowała to naprawić. Wy jeździcie po niej jak po łysej kobyle i dajecie lekcję innym pt. " nawet jeśli wyrazisz skruchę i przeprosisz, to my i tak potraktujemy cię jak najgorszego chama "...
A przecież Rudzik przyjęła przeprosiny, dziewczyny wyjaśniły sobie tą sytuację i sprawa poszła w niepamięć.  Tylko Wy jakoś nie umiecie się z tym pogodzić i nakręcacie się nawzajem  🤔wirek:

sakura - następnym razem przemyśl dwa razy coś co napiszesz na forum, konsekwencje już znasz  😉
Mnie też wkurza coś, co nazywam "efektem RV sfory". Jak się ktoś potknie jest zagryzany do spodu, po stokroć .  🙁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 kwietnia 2014 16:47
kadyksowa, niestety sakura w wielu wątkach i od dłuższego czasu (ponad pół roku przynajmniej) dopiekła wielu forumowiczom. Stąd brak wiary w skruchę.
A ja Cię wkurzam bo...?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 kwietnia 2014 16:57
Pamiętam w jakim wielkim szoku byłam jak dowiedziałam się, ile ma lat... bo po wpisach dawałam jej najwyżej 10 lat mniej. Opolanka ma rację.
To może by tak,  drodzy re- voltowicze, dać sakurze ostatnią szansę na zrehabilitowanie się, dać tzw. kredyt zaufania  😎
Każda z nas pewnie kiedyś chlapnęła kilka głupich słów których potem żałowała i starała  się o nich zapomnieć  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się