Kącik Częstochowianina/nki : )

W sumie tak, juz mi sie myli bo na towarzyskich konkursach przy okazji ZR badania sprawdzają. To w takim razie bede z moim świrem  😎
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
15 kwietnia 2014 21:13
Elfik dam znać 🙂
Evson amatorskie raczej nie wymagają badań 🙂


Według uchwały dotyczącej Konkursów towarzyskich:

Zarząd  Polskiego  Związku  Jeździeckiego  zatwierdza  konkursy  towarzyskie  w  jeździectwie
organizowane zgodnie z poniższymi warunkami:
1.  Przestrzeganie  przez  organizatora,  obsługę  oraz  uczestników  przepisów  związanych  z
dobrostanem koni,
2.  Przedstawienie  przez  uczestników  konkursów  aktualnych  orzeczeń  lekarskich
dopuszczających ich do uprawiania jeździectwa,

3.  Zabezpieczenie  przez  organizatora  opieki  medycznej  zgodnej  z  przepisami  w  trakcie
konkursów,
4.  Przedstawienie  przez  uczestników  niepełnoletnich  aktualnej  zgody  rodziców  lub  opiekunów
prawnych na uczestnictwo w konkursach,
5.  Ubezpieczenie się organizatora od odpowiedzialności cywilnej  (OC), a uczestników konkursów
od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
.
Robimy towarzyskie zawody.. Badań nie będzie raczej nikt sprawdzał, 😉 A jeśli koń kulawy to oczywiste, że go nie dopuścimy. 🙂
Ode mnie ze stajni też się do Was wybierają. Zdaje się że nawet 3 konie 🙂
To świetnie 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
16 kwietnia 2014 08:04
no od nas wstępnie 4 konie jadą 🙂 tylko więcej szczegółów byśmy prosili :P
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
21 kwietnia 2014 08:05
hej sytuacja awaryjna 🙂 do nas do stajni magia w rzeniszowie pod koniec maja przyjeżdza p. Justyna Mitke (pracująca metodą silversand). Niestety z przyczyn losowych wypad jeden koń z konsultacji i stoją one pod znakiem zapytanie. dlatego gdyby ktoś był chętny to proszę pisać podam namiary do organizatora bo to tylko informacja grzecznościowa z mojej strony. Nie jest to ogłoszeniem żeby nie było  😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 kwietnia 2014 08:10
Elfik napisz coś więcej, jak to ma wyglądać, ile trwa, koszt?
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
21 kwietnia 2014 08:15
Sama nie uczestnicze w tych konsultacjach, ani nie zajmuję się metodami naturalnymi. Ale wstępnie z tego co wiem od koleżanki organizatorki koszt za trening przy ilości 3 koni która to jest liczbą minimalną wychodzi ok 150zł przy większej ilości koszt maleje. Z tego co mi wiadomo nie jest to zegarowa godzina tylko tyle czasu ile potrzeba. Możliwość pracy albo z ziemi albo z siodła. Termin to jest ostatni weekend maja. Koleżanka przewiduje również możliwość przyjazdu bez konia (cena dla wlnego słuchacza jeszcze nie została ustalona), ale tylko w sytuacji jeżeli uzbierają się 3 konie ponieważ w innym wypadku nie będzie w ogóle konsultacji. Gdybyś była zainteresowana to mogę ci przekazać numer do p. Bety zajmującej się sciągnieciem p. Jusyny do nas  😀
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 kwietnia 2014 08:19
ok ok, numer możesz wysłać na pw, może się wybiorę - i w końcu się spotkamy  😜
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
21 kwietnia 2014 08:21
właśnie ci napisałam wiadomość  😀 Cena za wolnego słuchacza nie powinna przekraczać 50 zł taka info ogólna 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 kwietnia 2014 08:22
jeśli już się wybiorę, to z koniem  😎
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
21 kwietnia 2014 08:39
uratowałabyś konsultacje moim koleżanką  😅 to dzowń pod ten numer co ci podałam Bata wszystko ci powie dokładnie. Bo ty masz do nas blisko przecież. hehe chyba cie nie ominie odwiedzenie nas  😀
Chciałyście wiedzieć coś więcej to macie 🙂
-Czworoboki okiem sędziego : https://www.facebook.com/events/620479024693580/620490621359087/?notif_t=like
- Parkury Szkoleniowe: https://m.facebook.com/events/705532069492630?ref=m_notif&notif_t=plan_user_invited&actorid=100000959215742
Serdecznie zapraszamy 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
30 kwietnia 2014 10:18
Halo Częstochowa! 🙂

Byłby ktoś zainteresowany szkoleniem z Justyną Rucińską? Najlepiej parę osób, tak aby zebrać jakąś grupkę?
Jak ktoś był zainteresowany zawodami w Apollo Czestochowa to zostały odwołane, z powodu pogody 😉 Myśle, ze sie odbędą w czerwcu 😉
moveback, czyli jednak już oficjalnie? Bo jeszcze godzinę temu nie było wiadomo.
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
15 maja 2014 09:00
dostałam meila od organizatorów co do imprezy w Apollo, że zostały przełożone na 14-15 czerwca
Tak, oficjalnie przełożone.
Polecicie jakiegos weterynarza od nóg, który dojeżdża do Częstochowy? A moze u kogos bedzie na dniach jakis lekarz?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2014 10:12
u mnie jutro będzie p. Aldona Kucharska.
Suuper, leci PW  😉
Wiem, że Henklewski z Wrocławia też dojeżdża w nasze strony, ale czy w najbliższych dniach będzie to nie wiem. Cenowo wypadają podobnie, a Radomir na pewno wykona więcej badań w razie potrzeby, nie kasuje za rentgen w oczach jak Kucharska.
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
06 czerwca 2014 07:40
Do nas do stajni przyjeżdza p. Henklewski jak będę wiedziec kiedy będzie to dam znać🙂
Dzieki wszystkim  😉
Jutro w Pegazie XIV Międzynarodowy Turniej Policji Konnej.  🙂 kto się wybiera?
I jeszcze jedno pytanie odnośnie kowala- kogo polecacie? Kto Wam robi konie? Szukam kowala ktory robi bardzo delikatnie i mało zbiera podeszwe.
Evson, przyłączam się do pytania 😉 w śląskim wątku dziewczyny pisały, że polecają p. Hałę.
Olson dzięki. A nie wiesz czy on dojezdza do ktorejs w stajni w Czestochowie? nie slyszalam o tym kowalu, zaraz lece do śląskiego wątku. Ze swojego kowala do tej pory bylam bardzo zadowolona, pod wzgledem korekcji nieprawidlowego kopyta, ale koń za bardzo mi maca po zrobieniu. Moze przy nim zostane, ale chcialam sie zorientowac w innych mozliwosciach.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 czerwca 2014 11:15
do mnie dojeżdża Rafał Hała, on ogólnie jest z Dąbrowy Górniczej ale ma w okolicach Częstochowy klientów.

http://www.podkuwaczkoni.pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się