Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Elfik w bergo są świetne z fairplaya *-*
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
21 kwietnia 2014 09:58
dzięki 🙂
albo tu http://equidea.pl/search,96,1,text=frak,pl.html między innymi Pikeur i Fair Play
Gdyby ktoś chciał to podzielę się kodem rabatowym do BERGO 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
22 kwietnia 2014 16:21
W Agarze promocja na ogłowie busse comfort i glamour http://sklepagar.pl/promocje
-20% na całe Horze i B Vertigo w horse-fit
CIACH!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w złym miejscu
Gdyby ktoś chciał to podzielę się kodem rabatowym do BERGO 😉


poszedł pw 😉
Czy ktoś wie gdzie są promocję na maski.
😉
SPAM
Potrzebuje kupon rabatowy do mksklep  👀

Mam do bergo  :kwiatek:
szukam sklepu gdzie dostanę więcej niż 10% zniżki na equiline
ktoś coś  👀  👀  👀 :kwiatek:
Droga Apik, my się w spam tutaj na forum nie bawimy
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Spam
Szukam w promocyjnej cenie siodła wintec west  :kwiatek:
Jakby ktoś widział będę wdzięczna za informację 🙂
ma ktoś zniżki do sklepów posiadających nową kolekcje eskadrona ? :kwiatek:
[s]Ma może ktoś z was kupon rabatowy do horse trade lub ostroga.pl ???? Bardzo ważne..... posiadam kod do bergo🙂[/s]

edit: nadal potrzebuje kod do ostrogi lub GNL.... bergo na wymianę-aktualne🙂
Ło jeny! Co to się dzieje na tym świecie! Quanta, coś Ty narobiła? 😁
Codziennie po kilka pytań o szczotki Magic Brush. Co zabawne, wcześniej leżały i nikt się nie interesował. A przecież są od dawna 😁 Od maja na szczęście znowu będą, oby wystarczyło, bo zamówienia już się sypią O.o
Aż kusi, żeby wziąć dla siebie i sprawdzić czy faktycznie takie to cudo cudowne 😉
nono.... reklama niezła poszła....

aż się sama zastanawiam czy sobie nie sprawić ;/
Ja się ogólnie zastanawiam czy to kwestia tego wpisu na blogu, przypadek czy i to, i to. Istne szaleństwo! Ale nagle zaczęły faktycznie kusić.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
25 kwietnia 2014 07:50
Mam MB już o roku. Szczotki są extra. Bardzo ładnie rozczesują sierść przez co jest gładziutka i błyszcząca. Fakt faktem przy wychodzącej sierści zapycha się szybko ALE pięknie daje się wytrzepywać z warstwy kudłów i super tą sierść zbiera. Szczotkę czyszczę zsuwając sierść kciukiem, wytrzepywaniem jak zwykłe zgrzebło a przy małej ilości sierści - szczotka o szczotkę. Wolę poczesać konia trochę dłużej, pomęczyć się z szczotką, ale mieć tą sierść dobrze wyciągniętą. Nie sprawdzałam ich nigdy do kopyt ani do odzieży. Myślę, że przy kopytach szybko się zniszczy. Więc - POLECAM
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 kwietnia 2014 07:54
Ja się ogólnie zastanawiam czy to kwestia tego wpisu na blogu, przypadek czy i to, i to. Istne szaleństwo! Ale nagle zaczęły faktycznie kusić.


Dworcika ewidentnie re-volta jest podatna na mody, a w tym przypadku quanta ja wygenerowała - wcześniej był szał na BR, cały czas na fali jest caball - marketing szeptany działa 🙂
To ciekawa jestem z jaką częścią wypowiadających się tu osób mailowałam albo rozmawiałam przez telefon w ostatnim czasie 😁
Dworcika,
nie ma czegoś takiego jak przypadek, gry promuje się przed dużą grupą potencjalnych odbiorców towar, który sie samemu sprzedaje 😉
a potem wspiera zainteresowanie - w przypadku Q (+pracownicy?) i szczotek - sprzedawaniem na szt. bo klienci szukali, a BR  wychwalaniem regularnym

to sie nazywa marketing i to krzyczany 😉))) i  dobra postawa - "do klienta"

bo - czy coś w tym złego? zabieg stosowany powszechnie (już rozmawialiśmy, że nas tu śledzą 😉 ), a przynajmniej coś fajnego zostało wypromowane 😉

przy okazji innego zamowienia kupiłam "podróbę" - choć calkiem dobrej marki (hehe...też korzystanie z reklmy innych 😉 ) 😉 no 3 ojro nie dużo- chetnie sprawdze 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
25 kwietnia 2014 08:49
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 kwietnia 2014 08:51
Ciekawe czy wersja dla psa czymś się różni od tej końskiej. Mojej psinie by się pewnie taki drapak spodobał  😜
Przepraszam za OffTop ale może rozpoczniemy nową modę?
:P Nie wiem co to jest , jakie ma zastosowanie, bo Niemieckiego nie znam, ale jest oryginalnie hahahah🙂


Edit. Ps. Offtop a pro po wspomnianych nowych trendów rozpowszechnianych przez rv
To chyba jakieś żele do pielęgnacji 🙂 Pierwsze na myśl przyszło mi hasło "bezpieczni na drodze" jak zobaczyłam te żarówiastozielone strzałki 😀 Ciekawe jak wygląda kopyto po wsiąknięciu tego żelu.  Zabarwione pewnie zostaje  👀
Ulalala, nie jestem w stanie przeczytać - za mala rozdzielczośc..tylko to na koniec żeby udostepnić jesli się spodobało 😉 i przy zdjeciach ze takie to cool 😉
a filmik kowala, kopyta w stanie tragicznym - to może faktycznie jakiś odżywczy środek.

tak czy siak - na takich paskudnych kopytach wyglada obrzydliwie. jeszcze tak nałożone.... no nie jest to estetyczne 🙁 widziałam inne srodki kolorowe - i fajnie wygladało - moze kwestia wlasnie przeznaczenia i stanu kopyt
Jeśli to odżywcze i regenerujące chętnie bym wytestowała tą zieloną 😉 kolor fajny bardzo.... na najczęstszym-czyli piaskowym podłożu 😀 zapewne zostałoby tylko przy koronce.
Jeśli chodzi o magic brushe to posiadam od niedawna zestaw purple i bardzo mi się spodobały jeśli chodzi o "polerowanie" wysprayowanej grzywy i ogona 🙂 naprawdę fajna sprawa, tylko sierść nam jeszcze wyłazi więc kiepsko jak się zapycha ale poza tym jest ok🙂 BTW kupiłam na promocji w bergo,bodajże nadal jest🙂

i ja nadal potrzebuje kod do ostrogi lub GNL.... naprawdę nie ma nikt...?🙁 bergo na wymianę-aktualne
Jest gdzieś przecena na kalosze lub darmowa wysylka?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się