TRANSPORT- szukam, oferuje

Mam wolne miejsca w koniowozie: Poznań-Wrocław-Katowice-Kraków-Częstochowa-Łódź-Stryków i z powrotem.
Ktoś chętny?
Kontakt 535 360 318 lub pw
MateuszSarnecki, ty znasz Regulamin, prawda?
Czy ktoś wybiera się do Warki w niedzielę 27go?
chętnie podłączę się pod transport - stoje z koniem w okolicy Legionowa
szukam transportu 1 klacz
Trzebieszowice do Rogalinek najlepiej pod koniec miesiaca lub poczatek maja tel502127071
Wolne miejsca na trasie Poznań-Gdańsk przez Bydgoszcz i z powrotem. Może ktoś chce się dołączyć? 😉
Witam, poszukuję transportu dla klaczy na trasie Olsztyn- Wągrowiec( koło Poznania), jeszcze w kwietniu, ewentualnie początek maja.
będę miała 2 wolne miejsca na trasie Warszawa -Wrocław i z powrotem jedno dla wałacha lub ogiera, im szybciej tym lepiej zainteresowanych proszę o kontakt
Jedzie ktoś może z okolic Wołomina 26 do Legii Kozielskiej?
carmelka   Extremly photogenic... potato
24 kwietnia 2014 20:37
Korzystał może ktoś z was z firmy transportującej "Amico" (http://transportkoni-amico.pl/)? Jak się sprawdzili?
pomocyyy szukam przewozu kucyka z pod wroclawia z fundacji do wsi bujenka ok 120 km od warszawy pomozcieeeee PILNE!
[s]Będę jechać z Trójmiasta na Akademicka Mistrzostwa Polski do Drzonkowa, będę miała jedno wolne miejsce w przyczepie. [/s]
w sierpniu mam wolne miejsce na trasie Warszawa - Londyn i 2 miejsc droga powrotna. Dokladna data do ustalenia.
Czy ktos z Wroclawia, bedzie wybieral sie w okolice Jeleniej Gory (dokladniej Gostar) 4 maja? 😉
Wstępnie szukam kogoś z wolnym miejscem w przyczepie/ koniowozie na Akademickie Mistrzostwa Polski do Drzonkowa.
Kraków i okolice.
Poszukuję wolnego miejsca na trasie Łódź- Trachy ( okolice Gliwic) w dniu 16 lub 17 maja. Przewożona będzie spokojna młoda klaczka.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 kwietnia 2014 13:11
Poszukuję transportu z Radzymina do Koryt na zawody w tą niedzielę (4.05.2014)
[s]Szukam kogoś z Poznania (lub osoby, która przez Poznań będzie tylko przejeżdżała) z wolnym miejscem w przyczepie/ koniowozie na Akademickie Mistrzostwa Polski do Drzonkowa (29.05-01.06).
[/s]
Nieaktualne
saganek   shit happens
01 maja 2014 09:17
Hejka, szukam transportu dla kucki na dniach z okolic Tarnowa (Delestowice) do Bydgoszczy... Ktoś, coś? Proszę 🙇
szukam transportu łączonego ze Śląska pod Kraków (dokładnie z okolic Rybnika w okolice Niepołomic)
ma jechać młoda grzeczna klacz 🙂
lećcie mi przewoźnika który posiada samochód to przewozu konia a nie przyczepkę - jestem z Białegostoku
potrzebuję przewieźć klacz w okolice poznania
lećcie mi przewoźnika który posiada samochód to przewozu konia a nie przyczepkę - jestem z Białegostoku
potrzebuję przewieźć klacz w okolice poznania


Z Białegostoku do Poznania masz przecież PBA i taniej raczej nie znajdziesz, musisz się tylko dopasować do terminu, bo z Białego do Poznania to oni mają stałe połączenia i jeżdżą jak autobus. Tu masz link  http://pbahorsestransport.eu/pks_dla_koni.html
Tam musisz wypełnić tylko taki formularz a oni oddzwaniają i mówią ile Cię będzie kosztować bilet dla konia 🙂
pilny transport z okolic wroclawia do puszczyoa pod poznaniem najlepiej laczony wiecej na pw
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
05 maja 2014 09:16
Ktoś jedzie z okolic Stanisławowa, Wólki Czarnińskiej, Mińska Maz., Dobrego na sobotnie ujeżdżenie do Grobic chętnie się podłączę?
[s]Jeżeli ktoś w najbliższą sobotę wybiera się z okolic Poznania, a raczej Środy Wlkp. pod granicę czeską (Kudowa-Słone), to w transporcie który wynajmuje będzie jedno miejsce wolne.[/s]

Zmiana planów, Pan przewoźnik się rozchorował więc teraz ja pilnie poszukuję transportu na najbliższy weekend z na trasie Środa Wlkp./Poznań do Kudowy Zdrój. Jeżeli ktoś jedzie do Wrocławia w ten weekend to też się chętnie podepnę.
1 wolne miejsce w koniowozie  17-18.05 z Warszawa - Wrocław
W najbliższym czasie będę jechać pustą przyczepą na trasie Choszczno/Wałcz/Piła/Bydgoszcz/Toruń/Brodnica/Szczytno.
Mam 2 miejsca wolne, możliwość ewentualnej modyfikacji trasy.
A.   master of sarcasm :]
05 maja 2014 22:36
Wracam do Polski, przeprowadzam więc stadninę w związku z czym będzie możliwość transportu łączonego z Warszawy (i po trasie) do UK, co najmniej dwa razy (4 miejsca), dokładne daty jeszcze do ustalenia, ale najprawdopodobniej od końca lipca.
Profesjonalny transport, międzynarodowy przewoźnik z wieloletnim doświadczeniem.
Polecam nowy transport ze śląska,  ale jeżdżą po calej Polsce i Europie, tak więc maja duzo okazji na łączone transporty, trzeba dzwonić  [[a]]https://m.facebook.com/home.php?refsrc=https%3A%2F%2Fpl-pl.facebook.com%2F&refid=9&_rdr [[a]] maja super nowy samochód plus ew przyczepę  😀 moje konie uwielbiaja  😍
Poszukuję kogoś kto chciałby przygarnąć na transport do Drzonkowa na AMP Kalarusa.Niestety żadnych sztuczek nie wykonuje,rozmową też nie zabawi,ale jest grzeczny.I w sumie ładny,może ozdobić koniowóz 😀

Stoję w KJ Aromer-Warszawa
Jest ktoś, kto jedzie w te niedziele tj. 11.05.2014 r. na zawody regionalne w skokach (Liga Mazowsza) w Mrozach z okolic Wołomin-Tłuszcz i ma jedno wolne miejsce w przyczepie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się