Coś śmiesznego

hahahah pieskie zycie

Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2014 14:11
[s]Facella, link się zepsuł. Powinno być: [/s]
Zdaje się, że strona z obrazkiem nie lubi jak się do nich linkuje. Jak komuś nie działa można spróbować wejść bezpośrednio: 
opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 kwietnia 2014 21:22
ale że jaki link? Ja nic nie widzę, to część żartu? 😉
opolanka, nie, obojgu nie wyszło wklejenie :
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/04/39d1e229fae7c5bef21bc4b63562bfcc_original.jpg?1397824572[/img]

e: shit, przed chwilą było dobrze :;o
tak się nie da z linka, trzeba kliknąć: lewy, kopiuj adres grafiki i wkleić w nowej karcie
LOL 🙂

A oto ów nieuchwytny obrazek
haha tyle zachodu :P
opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 kwietnia 2014 22:02
Dzięki 😁

🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 kwietnia 2014 13:45
Obrazek po prostu zniknął z kwejka, dlatego nikomu się nie udało go wkleić, nawet w linku  😂
U mnie się na początku wyświetlał normalnie, wklejanie wyszło jak powinno  😉
Facella,  u mnie też za każdym razem wyświetlał się normalnie po dodaniu / edycji, znikał po odświeżeniu strony. Spróbuj edytować swojego posta, też Ci się pokaże póki nie odświeżysz strony
ja ostatnio pousuwalam troche znacznikow w starszych postach, bo wszedzie byly "znikniete" linki. ale wszedzie okazalo sie, ze prowadza one do strony glownej kwejka.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 kwietnia 2014 11:00
Bo jak kwejk usunie obrazek, to link do niego przekierowuje na główną. A jak ktoś wrzucił to na forum w formie linkowanego jpga, to i tak znika.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2014 12:33
Whitemoon w wątku o modzie zapytała o namiar na sklep z jakimiś bluzami. Dziewczyny podrzuciły jej link, więc i ja tam weszłam 😉 I spodobały mi się bluzki z kucykami pony i taki oto dialog wywiązał się między mną a moim (uwaga!) 40 letnim bratem  😁


Jaką człowiek posiada wiedzę kiedy ma 6 letnią córkę 😉



Postacie z Monster High też zna 😂

😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 kwietnia 2014 21:02
Praktyczny przewodnik, widoczne różnice, jasny przekaz, popieram 😁

Misiek69 twój Shire według przewodnika jest oszukany, ma za grube nogi i za długi ogon 😂
JARA, czy brat nie ma przypadkiem ok. 6-letniej córki? Bo ja dzięki "moim" dzieciom nie tylko znam imiona wszystkich kucyków ale i Angry Birdsów oraz Hot Wheelsów (nie, to się chyba Auta nazywa jednak) ;P
A nie, HW to nie to samo co Auta. Auta to bohaterowie kreskówki Cars 🤣
No wiem wiem, dlatego się poprawiłam 🙂
Biczowa Niewątpliwie masz rację. Coś nie do końca dokładny jest ten opis.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 kwietnia 2014 09:04
najpiękniejsza jest falabella 😀
najpiękniejsza jest falabella 😀


taaaak, te kształty powalają na kolana 😀
Nie wiem jak mama na to trafiła, ale postanowiła się ze mną podzielić:
http://www.pomponik.pl/plotki/news-matka-oli-kisio-jestem-bardzo-uzdolniona-z-dobrej-rodziny-ko,nId,1414452
Nie mam pojęcia, kim są panie Kisio, choć po obejrzeniu wyszukałam córkę na filmwebie. Dla mnie wyższy poziom abstrakcji. Wolę śmiać się z innych rzeczy, ale tutaj również nie mogłam powstrzymać śmiechu.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 kwietnia 2014 10:21
zdecydowanie należę do tych drugich  😁
Przewodnik po rasach koni zarąbisty! 😁 Konik polski najlepszy. 😀

A mnie dziś to rozbawiło:
W sumie końskie 😉

klik

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się