Stajnie w Lublinie

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 kwietnia 2014 06:08
Gdzie chodzicie do lekarza sportowego? Jak to teraz wygląda cenowo? Już dawno się tym nie zajmowałam i trochę nie ogarniam teraz...  😉


To już nie trzeba chodzić do poradni medycyny sportowej na Nowym Świecie? Rany, kilka lat człowiek nie startuje i nagle nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi  😡
W Kraśniku dr Jacek Sygacz, szybko, miło i tanio (40zł jeśli nic się od pół roku nie zmieniło) wystarczy mieć ze sobą morfologia + analiza moczu.
esperado, wiesz może, czy jak idę pierwszy raz to też mogę pójść na Nałęczowską?
Bo na Nowy Świat mi się nie uśmiecha, z tego co słyszałam, to duże kolejki tam są. 
Nie mam pojęcia, ja na pierwszej wizycie byłam właśnie na Nowym Świecie  👀
no ladnie, a ja dzisiaj zapisalam sie do sanitasu do dr dwojga nazwisk. mozecie napisac mi na pw czego sie czepial? moze uda mi sie nieco ominac ewentualne pretensje.
czy w najbliższym czasie gdzieś na Lubelszczyźnie organizowane będą kursy na instruktora? Byłabym wdzięczna za info  :kwiatek:
FaMaGusta:
26-27 kwietnia - pierwszy zjazd weekendowy
10-11 maja - drugi zjazd weekendowy

http://kursy-sport.pl/11-kursy-instruktorskie/94-kurs-instruktora-sportu-jazda-konna.html
oli330  dzięki! 🙂
właśnie skrobie zgłoszenie, ale z tego co się dowiedziałam to teraz robią te kursy w wierzchowiskach a nie w Famaguście
A tego to nie wiem, ostatnio nie interesowałam się tematem kursów  :kwiatek:
czy te kursy w Famaguście mają potwierdzenia w PZJ? bo z tego co słyszałam to niewiele dają takie kursy... znajomi mający ośrodki/ stajnie i szukający instruktorów z tego co słyszałam wybierają osoby po kursie instruktora szkolenia podstawowego pzj a nie instruktora sportu spoza pzj (a różnica cenowa między tymi kursami jest duża)
Jakie stajnie w lubelskim oferują dzierżawę konia na miesiąc lub mniej? Nie chodzi mi o super konia, raczej poziom szkółki, bo normalnie w szkółce, czy rekreacji raczej trudno o konia, którego się chce. Nie jestem zorientowana w stajniach tutaj :P
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 kwietnia 2014 19:25
czy te kursy w Famaguście mają potwierdzenia w PZJ? bo z tego co słyszałam to niewiele dają takie kursy... znajomi mający ośrodki/ stajnie i szukający instruktorów z tego co słyszałam wybierają osoby po kursie instruktora szkolenia podstawowego pzj a nie instruktora sportu spoza pzj (a różnica cenowa między tymi kursami jest duża)


Na tę chwilę do prowadzenia rekreacji nie potrzeba żadnych uprawnień. Nie ma regulacji prawnej dotyczącej tytułu instruktora szkolenia podstawowego. Dopiero zorganizowane zajęcia sportowe mające na celu uczestniczenie we współzawodnictwie zorganizowanym przez polski związek sportowy (tu PZJ) mogą prowadzić wyłącznie osoby posiadające tytuł zawodowy trenera lub instruktora sportu. Taki mamy porządek 😉
Z tego co ja wiem (bo Famagusta tylko wypożyczała miejsce na zajęcia i swoje konie. Nie byliśmy organizatorami), to były tylko kursy instruktora rekreacji.

Kto wybiera się na zawody do Profa w ten weekend? Jako zawodnik? 🙂
te kursy ktore podlinkowala oli to na instruktora sportu ze specjalnoscia jazda konna, czy pzj je uznaje to nie wiem... ae tych konkretnie nie organizuje. czyli jak to w koncu jest? mozna prowadzic jazdy od stopnia instruktora sportu, ale organizowane przez pzj jesli chce sie przygotowywac do zawodow, a jak to zwykle rekreacyjne jazdy to hulaj dusza? wlasnie siadam do zasad szkolenia pzj.... moze mi sie rozjasni :-)
Potrzebuje szybkich informacji na temat pensjonatów na trasie Lublin-Lubartów, konkretnie o stajnie z dobrym podłożem do skokow, halą i cena nie więcej niż 600/msc. Niestety Piker i Fidelius odpadają, Piker że względu na cenę, fidelius że względu na podłoże i cenę.. no więc ktoś coś? A może za dużo wymagań od naszej lubelskiej pustynii jezdzieckiej ?  😵
600 zl za hale i dobre podloze? da sie w ogle? w okolicy pulaw tyle kosztuja " jakiekolwiek" warunki :-(
Azzawa, wiesz, że się da ----> Fama Fama Fama 🙂 Tylko to w drugą stronę niż Lubartów.
a no tak 🙂 jako, że za daleko to wymazałam ją z pamięci. Wróci do łask jak właściciele sieciówkę otworzą na Lubelszczyźnie, tak żebym ja też miała blisko :P
grafowata, jeśli dołożysz stówkę to Alexander.. 😉
.
Może orientuje się ktoś czy w Biłgoraju  lub okolicach są jakieś ośrodki jeździeckie/prywatne stajnie gdzie można by było pojeździć konno,albo chociaż pobyć wśród koni ?
Jeżeli moje pytanie nie jest za bardzo w temacie to przepraszam za  🚫 ale ten wątek wydawał mi się najbardziej odpowiedni.
horsa w Biłgoraju jest jakaś stajnia- ale nazwa całkowicie wypadła mi z głowy... jak chcesz to... sporo od Biłgoraja ale w okolicach Krzczonowa jest Stajnia Arvena
azzawa jakbyś zrozumiała te zasady to wyślesz wiadomość priv?
A moglabys mi podać chociaż nazwisko wlasciciea, ew numer ? Bo nie kojarze za bardzo...
No i podłoże i hala to tak za 700 jest w pikerze i fideliusie, a w pikerze dodatkowo nie ubity piach tylko kwarcowy, fenomen <3
horsa Pod Biłgorajem w Brodziakach jest takie miejsce - Bocianie Gniazdo
http://brodziaki.wix.com/agroturystyka

, dalej od Biłgoraja to Agroturystyka p. Marka Chuchro (miejscowość Dyle),
http://www.agroturystyka-dyle.pl/


jeszcze w Woli Małej jest Stowarzyszenie Miłośników Koni
http://www.konie.lbl.pl/

, w Krasnobrodzie jest Ośrodek Hippiczny Bretania,
http://www.osrodekbretania.pl/

w Janowie Lubelskim Sj Karino.
http://www.ojkarino.pl/


🙂
trzeba tylko kliknąc... i już jest
kilka adresów stajni
ale najgorzej, jak się nie chce,
nawet kliknąc


bravo aien
tajfunowaa,aien dziękuję za odpowiedź i linki  :kwiatek:
grafowata, do pikera i fideliusa nie ma dojazdu autobusem i chyba jest dalej z Lublina? ( 👀 ) Poza tym w są pewna rzeczy o których nikt na forum nie napisze, ze mną włącznie 😉
hmm, do jednej i drugiej stani mam +/- 10 km, więc jest bardzo ok 😀
Robił ktoś może zdjęcia na zawodach w Pólku w ten weekend?
a mam pytanie w ktorym dokladne miejscu znajuda sie siedziba lubelskiego zwiazku jezdzieckiego wiem na pisudskiego 22 ale tam widzialam tylko klub sportowy dla niepelnosprawnych , moglby mi ktos powiedziec gdzue dokaldnie znajudje sie budynek.?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się