Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Podobno w Krakowie otwiera się firma produkująca siodła, ktoś coś słyszał?
Ma któraś z Was może telefon do p. Waśko z Węgrzc? Ostatnio robiłam porządki w telefonie i wykasowałam, to oczywiście teraz mi potrzebny :P


http://www.pensjonatwegrzce.dbv.pl/news.php
Przepraszam, za małe ogłoszenie, proszę o nie kasowanie posta, więcej osób chyba jednak zagląda tutaj:

Wstępnie szukam kogoś z wolnym miejscem w przyczepie/ koniowozie na Akademickie Mistrzostwa Polski do Drzonkowa.
Kraków i okolice.

Na liście zgłoszonych uczelni figuruje AGH i UP, a nie znam nikogo z takiej wybierąjącego się tam, dlatego pytam tutaj. 😉
Z tego co wiem z Bolęcina 2 albo 3 konie będą jechały, ale nie wiem jeszcze jak dziewczyny będą sobie z transportem radziły. Jedna z tego co wiem możliwe, że będzie miała  zuczelni, pozostałe nie wiem.
Na AGH została utworzona sekcja jeździecka, której trenerem została Pani Danuta Lusina. Ma kilka osób, które stara się przygotować na ujeżdżęniowe AMP-y.
Ja też będę chciała startować tyle, że w skokach  😉 jeszcze nie wiem czy będę miała miejsce w przyczepie.
Napiszesz coś więcej o tej sekcji na AGH?
żaczkowa   gone with the wind
28 kwietnia 2014 22:24
bbb, skokowe chyba również? Przynajmniej takie mieli plany 😉
Dziewczyny, jakie busy dojeżdżają w okolice Facimiecha? Znalazłam wad bus i wiem, że jedzie 223 ale czy znacie jeszcze jakieś nazwy przewoźników?  :kwiatek:
Początkowo były plany, żeby wszyscy jechali skoki i ujeżdżenie, ale po zweryfikowaniu umiejętności zostali przy ujeżdżeniu :-) z tego co mi wiadomo z AGH pojedzie 5os.
Odnośnie samej sekcji, to oczywiście uczelnia nie kupiła koni, ani nie postawiła stajni, ale pokrywa koszty 3 miesięcznych treningów i  wyjazdu na AMP-y  🙂
vanille tu masz rozkłady: http://www.brzeznica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=120&Itemid=94
Interesuje Cię tylko Mak Bus, Bako, Gołba Bus, Globus - kierunek zawsze przez Brzeźnicę. Wad bus już chyba od 3 lat nie jeździ.
Kaarina, strasznie Ci dziękuję :kwiatek: . One wszystkie jadą z Ogrodowej?
Tak, wszystkie. Możesz jechać każdym który jedzie do Zatora, Wadowic lub Spytkowic, wazne żeby przyjeżdżały przez Brzeźnicę.
dzięki bardzo :kwiatek:
Mamy wolne miejsce w aucie na niedzielne finały CDI w Radzionkowie 🙂 Wyjazd o 10:30.
W Morawicy pojawiło się dziś ogłoszenie, że dziś zginęły 4 konie (siwy i trzy gniade). Nie ma więcej szczegółów oprócz numeru telefonu. Podaję tutaj, bo może ktoś natknie się na nie np. w okolicach dolinek podkrakowskich: 601 446 842.
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 maja 2014 14:18
A wiadomo z jakiej stajni to konie? Bo to nasze okolice, ale nie kojarze żadnych takich koni.
Nie mam pojęcia. W okolicy są stajnie w Chrosnej, Brzoskwini, Cholerzynie, w samej Morawicy nic nie kojarzę, ale może jednak ktoś konie tu trzyma. Nie wiem w ogóle, czy to konie kogoś z okolicy, czy np. nie zwiały komuś z jakiegoś rajdu. 
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 maja 2014 15:28
Napewno nie okolice brzoskwini, nikt takich tu nie ma. No cóż oby się znalazły.
Alaska, a Twoja uczelnia Ci nie załatwia dojazdu? Mi UJ płaci wszystko 🙂
Ratana UR to bida z nędzą. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby za wszystko trzebaby płacić samemu. Ostatnio na zajęciach kazano nam mieć komputer na głowę, kiedy podniosły się głosy protestu, wytknieto nam, że skoro jesteśmy tacy biedni to łaskawie Mozemy mieć kompa na 2 osoby. A na uczelni conajmniej 3 sale komputerowe.... Cud że pozwolono nam skorzystać z WiFi.
U mnie na wydziale (WO UR) nie ma takich problemów, natomiast faktem jest że UR nie finansuje całości wyjazdu na AMP.
Napiszcie do Alex, ona to zalatwiala w zeszlym roku.
Dofinansowanie na transport i boksy, owszem i mamy. Nie mamy tylko osoby takiej strikte od tego- trenera,który wszystkim się zajmuje, bo nie ma oficjalnej sekcji.
Obietnice na sekcje i rozwój owszem są, no ale jak wiadomo z tym różnie w życiu bywa.

Noo, a tak się złożyło w tym roku, że się konie powykruszały i nie organizowaliśmy koniowozu dla siebie, bo nie ma tyle koni by było to opłacalne.
Tak czy siak moja sprawa już załatwiona, doczepiam się do UJ, na jedno wolne miejsce w koniowozie. 😉
Kaarina - UR Wam robi szkołę życia 😀
Alaska - dobrze, że udało się załatwić, moze nawet będziemy razem jechać koniowozem :P
Czy jest tu jakaś osoba, która robi badania sportowe w przychodni na Berka Joselewicza?
I powie mi dokładnie co i jak, po ile tam mają? Zwłaszcza ceny mnie interesują ( orzecznictwo do 21 roku- chyba się jeszcze zmieszczę  😁 )
Może być ma PW  :kwiatek:
Czy jest tu jakaś osoba, która robi badania sportowe w przychodni na Berka Joselewicza?
I powie mi dokładnie co i jak, po ile tam mają? Zwłaszcza ceny mnie interesują ( orzecznictwo do 21 roku- chyba się jeszcze zmieszczę  😁 )
Może być ma PW  :kwiatek:


Najprościej i najpewniej zadzwonić i zapytać bezpośrednio: 12 426 76 30.
Chodzę tam od lat i bardzo sobie cenię bezproblemowość (w porównaniu z innymi przychodniami).
to już w ten weekend,jest jeszcze wolne miejsce z koniem 🙂 Zapraszamy  🏇
link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/294035877411313/?fref=ts
Warto na to iść jako obserwator na jeden dzień, jeśli jest się początkującym jeźdźcem?
Szkoda że organizatorzy nie podają więcej szczegółów.
Jak to nie podają?
W postach z 24 lutego jest dużo szczegółów.
Moona, jedyne informacje na fb jakie widzę to:

W dniach 10-11 maja organizujemy w Stajnia Bodzanów kurs lonżowania i doskonalenia jazdy konnej. Zajęcia odbędą się pod czujnym okiem Agnieszka Adam Susłowski


Oglądam stronę na komórce i nie jestem zalogowany na fb


Edit: ok, na komputerze widać więcej 😉
A ktoś wie co będzie w sobotę a co w niedzielę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się