Perfekcyjny makijaż

Jakie polecacie korektory na cienie pod oczy?
yves saint laurent sprawdza się dobrze, ale cena za wysoka, żeby fundować go sobie za każdym razem.
Kupiłam teraz w rossmnie Astor SkinMatch, rozjaśnia trochę, ale nie kryje tak jakbym chciała 🙁 może lepszy byłby ciemniejszy odcień? nie mam juz siły wybierać...

polecicie coś?
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 kwietnia 2014 18:30
Czy pani w Rossmannie albo Inglocie będzie w stanie pomóc mi w doborze odpowiedniego koloru np. podkładu, korektora?  👀 ja sama jednak nie umiem  😵
Myślę, że tak. W inglocie ostatnio babka mi dobrała fajnie róż 🙂 za to podkład dobierany w "super ekskluziw drogeri" jest za ciemny i muszę czekać do wakacji, aż się trochę opalę :/
Sigma, jeśli krycie nie musi być jakieś ogromne, to może minerały? A jak nie, to mogę polecić korektor z oriflame, takie pudełeczko zawierające trzy odcienię.

Facella, ja bym uważała z poleganiem na pracownikach, wielokrotnie obserwowałam jak podkładają ludziom o wiele za ciemne podkłady. Mi osobiście pani w Inglocie sprzedała puder, który miał być nawet za jasny a okazuje się, że za ciemny. Nie ufaj nikomu powiedziałabym 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 kwietnia 2014 19:02
mnie panie w Inglocie zawsze dobrze doradzą, ale ja tam tylko do oczu kupuję 😉
robakt   Liczy się jutro.
23 kwietnia 2014 19:40
Jestem po pierwszym dniu z kremem BB i jestem bardzo zadowolona, nie czułam, że mam dużo na twarz, tak ciężko jak z podkładem, kilka niedoskonałości przykryłam korektorem, wszystko przypudrowałam i dało radę! Byłam w rossmannie i nie było już Bourjois, wzięłam jakiś z Lovely za szalone 5 złotych.
Facella - ja bym nie polegała. Sprawdzałaś na szyi podkład? 😉
Facella-nie wierzyłabym sztucznemu oświetleniu. Chyba, że ma być wyłączie na imprezy😉
A moja mama właśnie kupiła róż i bronzer, chciałam kupić inne, ale mam nadzieję, że te też będą fajne 😉

Róż - l'oreal,  bronzer astor skin match 4ever bronzer. Miał ktoś? 👀
Ja kolejny raz zabieram się za szukanie czegoś lekkiego na lato  🙄 zeszłoroczny zakup, BB cream od Estee nie był strzałem w 10  🙄 teraz myślę nad kompaktem MAC...
Jestem po pierwszym dniu z kremem BB i jestem bardzo zadowolona, nie czułam, że mam dużo na twarz, tak ciężko jak z podkładem, kilka niedoskonałości przykryłam korektorem, wszystko przypudrowałam i dało radę! Byłam w rossmannie i nie było już Bourjois, wzięłam jakiś z Lovely za szalone 5 złotych.

Który krem BB?
robakt   Liczy się jutro.
24 kwietnia 2014 06:57
Vipera Cover Me Up. Mam w kolorze 01 i wydaje się on całkiem jasny, co prawda nie dla typowo białych, ale dla minimalnie ciemniejszych.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 10:54
Facella - ja bym nie polegała. Sprawdzałaś na szyi podkład? 😉

Teraz już wiem, że się sprawdza na szyi  😡 i mój jest zbyt różowy, przydałby mi się o ton jaśniejszy i beżowy... A sama sobie dobrać nie umiem  😵
Sztuczne światło jest chyba wszędzie )-:
Czesc dziewczyny! 🙂

Nie udzielalam sie jeszcze w tym watku, tylko Was podczytuje, ale ostatnio kupilam na promocji ten krem CC : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=65331 i jesli, ktoras z Was szuka czegos lekkiego na lato, to ten wg mnie jest idealny. Do tej pory uzywalam Healthy Mix i bylam bardzo zadowolona, ale wzielam CC na sprobowanie ( jestem/bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tych a'la BB, CC) i moim zdaniem bije Healthy Mixa na glowe 🙂
Czesc dziewczyny! 🙂

Nie udzielalam sie jeszcze w tym watku, tylko Was podczytuje, ale ostatnio kupilam na promocji ten krem CC : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=65331 i jesli, ktoras z Was szuka czegos lekkiego na lato, to ten wg mnie jest idealny. Do tej pory uzywalam Healthy Mix i bylam bardzo zadowolona, ale wzielam CC na sprobowanie ( jestem/bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tych a'la BB, CC) i moim zdaniem bije Healthy Mixa na glowe 🙂

Masz może jakieś zdjęcia przed i po użyciu, byłabym wdzięczna  :kwiatek:
Jasmine zrobie wieczorem 🙂
Facella, ja ostatnio, kiedy dobierałam Revlona (ach, ta promocja!), maznełąm sobie 3 różne kolory na linii policzek-żuchwa-szyja, wróciłam do domu, obejrzałam się w lustrze i za 2h wróciłam po właściwy kolor 😉 Bo gdybym wybierała w tym sztucznym świetle, kupiłabym za ciemny :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 14:43
Achaja, prościej by było chyba wziąć lusterko, wyjść ze sklepu, obejrzeć i wrócić po podkład  😁 Ale to jest pomysł!  :kwiatek:
Achaja, prościej by było chyba wziąć lusterko, wyjść ze sklepu, obejrzeć i wrócić po podkład  😁 Ale to jest pomysł!  :kwiatek:


Dokładnie. Ja go zawsze stosuję, bo jeszcze się nie zdarzyło, żeby podkład smarowany w sklepie był dobrany i "ładnie się prezentował" poza sklepem.  😎
Z tym, że podkład potrafi ściemnieć po czasie (choć nie wiem, jakim, więc dla pewności zrobiłam jak zrobiłam) 🙂
Koniec końców wzięłam 150 Buff - jest dość jasny, taki na teraz, ale w razie czego łatwiej jest przyciemnić niż rozjaśnić 😉
Revlon nie ciemnieje. Też używam 150 buff i po całym dniu jest taki sam jak po nałożeniu 😉

[s]Do kiedy jest promocja -40 w naturze na całą kolorówkę? 🙁 Dzisiaj byłam i nie było czegoś takiego. A tak się napaliłam na wiele rzeczy...[/s]

edit - doczytałam! To dopiero od 28.04 !!!
Scottie   Cicha obserwatorka
24 kwietnia 2014 17:35
Przyszła dziś do mnie paczka z pędzlami Sunshade Minerlas 😀 Co prawda jeszcze ich nie testowałam- mam nadzieję, że okażą się dobre, ale na pierwszy rzut oka już widzę kilka minusów. Przede wszystkim kiepskie jest to etui- spodziewałam się czegoś lepszego- czegoś jak etui na płyty DVD 🙂 Nie rozpadnie się szybko, ale wykończenie (suwak) pozostawia wiele do życzenia. Pędzle trochę śmierdzą farbą olejną... No i jak dla mnie ten zestaw nie jest wart 140 zł. Pędzelek do eyelinera jest "rozczapierzony" i ciężko nim będzie narysować precyzyjną linię. A pędzelek do brwi nie nadaje się do rysowania włosków (jest za gruby, za miękki), nie sprawdzi się przy Aqua Brow.

whitemoon071, z flat topu nie będziesz zadowolona: jak dla mnie włosie ma dobrą długość (trochę dłuższe niż Hakuro H50), ale jest mało zbite i rozpłaszcza się na skórze. W tym minusie można dostrzec plus: będzie je można lepiej wyczyścić z podkładu, co w Hakuro było prawie niewykonalne. A promocja w Naturze zaczyna się 28 kwietna 😉

Osobiście zakochałam się w "okrągłym" pędzlu do pudru/bronzera, będzie idealny do konturowania 🙂 W dodatku jest bardzo miękki; szorowałam się nim ok 15 minut po szyi i nie widać na niej żadnego zaczerwienienia 😀 A mnie podrażnia wszystko... I ciekawa jestem też pędzelka o nazwie "Precision flat angled", pierwszy raz się spotkałam z takim pędzelkiem.
Dzięki, właśnie doczytałam.
Jakoś z tym pędzlem już się obyłam, ale to nie to co chciałam na początku.
No to w takim razie wybiłaś mi z głowy ten zestaw.
Ja chciałabym dostać ze 4 pędzle z Zoevy na urodziny, mam nadzieję, że ktoś będzie chciał mi sprezentować :p
Revlon nie ciemnieje. Też używam 150 buff i po całym dniu jest taki sam jak po nałożeniu 😉

[s]Do kiedy jest promocja -40 w naturze na całą kolorówkę? 🙁 Dzisiaj byłam i nie było czegoś takiego. A tak się napaliłam na wiele rzeczy...[/s]

edit - doczytałam! To dopiero od 28.04 !!!



To też w jakimś stopniu zależy od skóry. Właśnie CS często potrafi ściemnieć. Mniej albo bardziej.😉 Ja również polecam wyjść z lustrem do światła dziennego😀
miała któraś z Was kredkę do linii wodnej max factor 090 natural glaze? Ja aktualnie posiadam białą kredkę z Vipery i do linii wodnej sprawdza się świetnie tzn. jest miękka i utrzymuje się kilka godzin jednak biały kolor wygląda średnio naturalnie więc zastanawiam się nad tą cielistą, tym bardziej, że w przyszłym tygodniu w Rossmanie będzie przecena 😉
Ja mam tą kredkę i polecam, dla mnie cielisty bardziej naturalnie wygląda niż biały.

Macie doświadczenie z różami w kremie? Polecacie coś? Zastanawiam się nad Rimmelem Stay Blushed albo Maybelline Dream Touch Blush. Jeszcze z Essence wpadł mi w oko róż w sztyfcie ale nie wiem ile to warte.
Ja się na tą wielką promocję w Rossmanie nie skuszę, próbki albo puste albo w ogóle brak, a pełnowymiarowe opakowania są otwierane, wymacane i odłożone z powrotem. Co to się babom w głowach robi jak zobaczą -49% 🤔wirek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2014 21:31
ja już w trzecim Rossmanie byłam żeby poszukać mojego lakieru a półki są puste. bo przecena  😵
Fotki porownawcze bourjois cc :




Troche mi to pierwsze przeswietlilo, ale mega ciezko zlapac przy slabym naswietleniu.. 🙂

Ja jestem dopiero po zakonczeniu kuracji izotekiem, mam troche przebarwien na buzi, ale CC radzi sobie z nimi idealnie! Wyglada bardzo naturalnie, lekko , swiezo, ladnie rozswietla i co najwazniejsze, nie musze go poprawiac w ciagu dnia. Narazie minusow nie doswiadczylam. Polecam! 🙂

Edit : dopisek.
Przyznam, iż Twoja buzia po nim wygląda rewelacyjnie  😉
Ekwadorka: Super efekt  😜 Muszę się po niego przejść jednak.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się