Howrse gra :)

Libeerte, howrse.com ma urodziny, 7. chyba 😉 pasuje ci kupon za tego chronosa? 🙂 mogę dorzucić piętę ewentualnie.
calore, pewnie 😀 Wystawiam 😉
ok, ale kupon kupię dopiero jutro, więc wtedy odbiorę i kupię konia 😉 nie pomogłabyś przy okazji z przetrzymaniem kasy na com i pl? :kwiatek:
calore, oki 😉 Mogę pomóc 😉
super 🙂 dam znać jutro ile dokładnie kasy to będzie 😉
Oki, wyślij pw najlepiej, to nigdzie się nie zgubi 😉
no tak właśnie zamierzałam, żeby nie zawalać wątku 😉
[s]Kupiłąm Wenus i nie dostałam konia🙁[/s]
Mam bardzo wstydliwe pytanie - czy ktoś może dzisiaj pożyczyć mi 5 kuponów? Oddam 6 w poniedziałek, jak będę miała wymiany 🙇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 kwietnia 2014 08:58
Który z tych boskich na zarezerwowanych sprzedażach najbardziej się opłaca (w sensie- najwięcej daje)? Bo kusi mnie, żeby któregoś kupić, a mam tylko 15 kuponów  🤔
Z tego co sprawdzałam, to chyba Neptun daje najwięcej - myślicie, że będzie w weekend do kupienia? No i Jowisz daje codziennie jak ma wysokie umiejętności.

A z dostępnych teraz kupiłabym Marsa, średnio raz na 2,5 dnia będzie dawał diament na początku, a jak osiągnie maksimum umiejętności, to trochę rzadziej.
Najwięcej to chyba daje Jedeit, bardzo rzadko zdarza się dzień, gdy nie dał diamentu/diamentów, Mars też jest dobry, niestety, Kwarc na początku dawał prawie co drugi dzień diament, a od jakiegoś czasu daje bardzo rzadko, nie wiem od czego to zależy. 
Neptun kiepski, bo daje ok 9 diamentów na miesiąc ( daje Ci 3 diamenty co 10 dni, kiedy się logujesz)
Co do Jedeita, to własnie obliczyłam że dostałam w tym miesiącu 19 diamentów( do dnia dzisiejszego)  od niego, opłaca się go brać.
nie wiem, jakie będą jeszcze konie, ale wezmę na pewno Saturna. będę miała wtedy wszystkie galaktyczne i dostanę Słońce 😁
Szukam kogoś, kto zabije mi 10 szkap. Płacę 2 kupony :kwiatek:
fin, ja moge wieczorem jesli jeszcze potrzebujesz 😉
Potrzebuję, dzięki :kwiatek:
A skąd wiecie że będą następne w sprzedaży? W ogóle to ja mam 14 kuponów i chyba nie chce tak kupować żadnego boskiego. Na pewno bardziej się opłaca w ten sposób niż w jakiejś promocji bo i na promocji by dostać boskiego trzeba wydać kupony. A ja zbieram i chce sobie zachować.
Nie bardzo wiem co zrobić. Podoba mi się Uran ale mówicie ze Saturn jest bardziej opłacalny.. Nie wiem..

Chętnie sprzedam Om i Kf
dar, Na 100% nie wiemy czy będą jakieś inne boskie, ale jak puścili te, to może będą następne, ja dybię na Jedeita, bo piękny czy nie, ale bardzo użyteczny.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
24 kwietnia 2014 20:15
Dziewczyny, ma ktoś "pożyczyć" konia pow.25 roku życia i z 0 um.? Potrzebuję do dokonania ;/

91: Handel: Kup konia powyżej 25 lat z umiejętnościami równymi 0.
Nagroda:  1 Pięta Achillesa
fin, wystaw mi na nick majgaa konia 😉
Ponownie SZUKAM SITTERA info na pw. Niestety Nancy zajmowała się końmi przez tydzień a potem przestała się odzywać. Więc nie polecam. Wystarczyło ze napisała by że nie może/nie chce, ale nie, lepiej po prostu zniknąć...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 kwietnia 2014 08:27
Chemik mam ten sam problem... :/ Tydzień opieki, zapłacone i cisza 🙄 Boniowata na howrse?
Tak dokładnie boniowata :/ rozumiem ze może niemieć czasu. Mogła chociaż napisać. Pisałam do niej kilka razy, najpierw jakaś historia że jest w szpitalu i nie miała dostępu do neta. Nie podważam tego. Chociaż jej konto było "używane" napisała że na następny dzień sie zajmie na pewno i cisza. Pisałam na howrse, na gg i nawet nie raczy odpisać...
Ja mam sittera z forum, Thewunia, no ale chyba jestem zmuszona znaleźć również nowego bo raz mi konie ogarnie a raz nie.. I też jestem w stanie zrozumieć ze juz nie chce tego robić no ale wystarczy napisac
Tymbardziej ze podoba mi się ze wcześniej zrobiła każdego konia. Teraz nie dość ze rzadko to i koni mniej..

klik
Klikniecie? Pomagam dziewczynie zrobić dokonanie, musi być w pierwszym 1000 w jakimś rankingu. 😀
lizzy, spróbuj tu : [url=http://www.zagroda-mgly.com/t5042p240-dokonanie-91-kupno-konia-powyzej-25-roku-zycia-z-0-um#242830]http://www.zagroda-mgly.com/t5042p240-dokonanie-91-kupno-konia-powyzej-25-roku-zycia-z-0-um#242830[/url], albo sprawdź tam kto ma i napisz pw, bo do wątku jakoś niewiele osób zagląda :/
Widzę, że zaczął się mój temat, więc może ja się wypowiem. Myślę, że tutaj będzie najlepiej, żeby i ChemiK, i CzarownicaSa, wiedziały co i jak. Nadal jestem w szpitalu, w najbliższym czasie nie zapowiada się, że z niego wyjdę. Na howrse nie wchodzę, konto jest 'używane' przez sitterkę, dlatego pokazuje logowania. Dostęp do internetu mam raz na kilka dni, jak brat udostępni mi swój telefon, na którym gg swojego nie mam.
Ktoś do tej pory korzysta z gg ?  😲

Fuck. Kupiłam Wenus. Pokryję ją i będę miała Urana. Czyli ogólnie dwa boskie po 5 kuponów. Chyba zrobiłam to najmądrzej.  😉
Mam wszystkie konie z układu słonecznego, ale korci mnie jeszcze jeden Mars, sama nie wiem czy kupić czy nie
Jak masz ochotę to pewnie, że kupuj.. W końcu to tylko gra.

Nakupowałam koni na trofea i moje środki stanowczo zmalały..  🙄
Kupię 11 x chmurka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się