Kącik WKKW

Moon   #kulistyzajebisty
24 kwietnia 2014 21:08
Zapewne ma osoba i Strzyga.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2014 21:15
Jak dożyję. Na ujeżdżeniu mnie pewnie nie będzie.
Czy będzie relacja on-line z krosu ?
Fajnie by było.

Uwaga! Rusza Liga Mazowsza WKKW. Info na stronie WMZJ.
Moon i Strzyga mam prośbę - jeśli będziecie miały okazję to byłabym wdzięczna za zdjęcia konia Play The Joker pod Frederico Almeida.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2014 19:55
nawet nie wiem jak godzinowo konkursy lecą =/
Sobota 03.08.2013
08:30 Cross L
10:30 Cross P
13😲0 Cross Mistrzostwa Polski CIC***
14:30 Cross CIC**
16😲0 Cross CIC*

ze strony hipodromu, ale patrząc po listach to się mija z prawdą już

Swoją drogą - czemu w WKKW zawsze (albo od paru lat?) MP są tak wcześnie? W pozostałych dyscyplinach to chyba koniec lata/wczesna jesień jest czasem na MP, prawda?
Jest galeria z CIC3* KLIK
magda
MP w skokach też są wcześnie, bo na początku lipca 😉
To i tak 2 miesiące później!
Swoją drogą - czemu w WKKW zawsze (albo od paru lat?) MP są tak wcześnie? W pozostałych dyscyplinach to chyba koniec lata/wczesna jesień jest czasem na MP, prawda?
bo w WKKW, inaczej niż w pozostałych dyscyplinach, realnie myśli się o starcie w ME czy MŚ 😉
magda ale pzrecież to co wstawiłaś to jest rozpiska z sierpnia 2013...
Jeżeli ktoś z Krakowa lub Śląska wybiera się na najbliższe zawody do Strzegomia to mam jedno miejsce w przyczepce
magda ale pzrecież to co wstawiłaś to jest rozpiska z sierpnia 2013...

hehe, no tak 😀

Tak wczesne rozgrywanie MP dziwi mnie może dlatego, że przyzwyczajona jestem, że do tej imprezy przygotowanie w moim mniemaniu powinno obejmować jakieś starty choćby treningowe, a tu chyba nie ma zbytnio możliwości wcześniej wystartować gdziekolwiek oprócz zawodów stricte skokowych lub ujeżdżeniowych. Odległość czasowa od ME lub MŚ jest pozytywna, ale i tak jakoś tak dziwnie 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2014 10:05
Ale przeciez MP rozgrywane sa w sierpniu.
No to pokręciłam. Nie spojrzałam na datę tej rozpiski co wkleiłam i się dziwie czemu tak wcześnie 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2014 19:21
Poza tym, długa odległość od ME/MŚ, przynajmniej w lekkiej, nie jest pozytywna, MP to ostatni sprawdzian i miejsce na którym można uzyskać kwalifikacje, to ostatni szlif formy i na przykład u nas MŚ były 2 tyg. po MP.

Crazy - jak jest w WKKW
Poza tym, długa odległość od ME/MŚ, przynajmniej w lekkiej, nie jest pozytywna, MP to ostatni sprawdzian i miejsce na którym można uzyskać kwalifikacje, to ostatni szlif formy i na przykład u nas MŚ były 2 tyg. po MP.
a to jest wątek lekkoatletyczny? 😲 ... i sprawdź proszę jaką przerwę miedzy najważniejszymi startami e sezonie mają np maratończycy, którzy też są lekkoatletami.
Są gdzieś wyniki z Sopotu ????
gdzie znajde jakies galerie z Sopotu?
Cała masa zdjęć jest na fb bazy koni:
KLIK
Kto mi powie co oznaczaja niemieckie oznaczenia konkursow WKKW A**, L  i E?
na stronie https://www.facebook.com/pages/PBWJ/425558857589324?sk=photos_stream jest troszkę fotek z piątkowego krosu kl. L

Crazy kl. E to nasze L, A to P i L to N w skokach i *gwiazka w wkkw

mam gdzieś czworoboki do tych konkursów
robakt   Liczy się jutro.
02 maja 2014 18:19
Są gdzieś wyniki  z dzisiejszego Strzegomia?
Są na stragona.pl w kalendarzu po kliknięciu na odp datę😉 ja generalnie zadowolona, w końcu czysto parkur P unisona😉 ujezdzeniowo jeszcze parę rzeczy do zrobienia alw też idzie do przodu😉
Ja też bardzo zadowolona ze Strzegomia,  Quaido skakał bardzo chętnie cros,  może da się przekonać,  a Rosi idzie w crosie jak burza ;-)
crazy,  Quaido jest boski😉 co tam kros- jak on się rusza!!😉 Macie super zdjęcie nad woda, co prawda nie widziałam krosu na żywo ale wygląda jakby bardzo chciał ja przeskoczyć a nie wskoczyć do😉
I tak też robił,  przeskakiwal wodę ;-)
a czy ktoś może focił na tych zawodach w strzegomiu? może się załapaliśmy na jakieś zdjęcia? 😀 jechaliśmy klasę L 😀
Mam trochę zdjęć autorstwa Oli Wabik tylko Ola aktualnie pisze maturę więc dajmy jej parę dni zanim wyśle mi podpisane zdjęcia w większych rozmiarach.

Póki co mam nadzieję, ze się nie obrazi jak wstawię kilka małych:
crazy i Rosalie:


crazy i Quaido:


fabapi i Awa:


jankesiara i Be My Life Top(niestety ale z tego co widzę tylko z rozprężalni mamy):


i jeszcze ja i Unisono:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się