Stajnie w Warszawie i okolicach

aleqsandra, bjooork - a jaka jest cena pensjonatu u -Agi-, jeśli można spytać? Zerknęłam do katalogu i do ogłoszeń i tej jednej informacji brak, reszta - opis, zdjęcia, opinie wygląda bardzo smakowicie. Niedawno i niespodziewanie okazało się, że zawirowania losu mogą mnie rzucić na stałe na prawy brzeg Wisły, więc poszerzam krąg poszukiwań.

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 kwietnia 2014 16:37
Mzimu, polecam kontakt z Agi bezpośrednio i pw 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
17 kwietnia 2014 18:40
Potwierdzam to co pisze tuch. Stoję już u Fazy kilka ładnych lat. Przez ten czas zdążyłyśmy nie tylko zawrzeć nić porozumienia pensjonariusz-właściciel ale zupełnie przyjacielską. Do niedawana trzymałam tam dwie swoje klacze, obecnie jedną (druga sprzedana). Rok temu przeprowadziłam się do innego kraju, jednak o konie nie martwiłam się nigdy. Nawet jak nie odzywam się przez jakiś czas wiem, że sierść im z grzbietu nie spadla. Najedzone, siano w siatkach, konie całymi dniami na pastwiskach. Ulepszanie stajni to również kwestja wspólnych rozmów i opytmalizacji rozwiązań. Z zupełną szczerością mogę powiedzieć, że moje konie traktowane były, są i będą jak własne bo właścicielka szanuje i bardzo kocha zwierzaki. Jedyny minus to odległość, ale coś za coś.
Mam pytanie, podobno za tydzień w Pałacu Kultury i Nauki mają być jakieś targi jeździeckie? Będą?
emptyline   Big Milk Straciatella
19 kwietnia 2014 21:47
Small Bridge, a co to ma do tematu wątku?
Witajcie
Aromer to jest w końcu w Józefinie czy Halinowie? 🙂
w Józefinie
Czy może ktoś wie gdzie można wysłać źrebaki na odchów za jakieś nie kosmiczne pieniądze
Aromer jest w Józefinie - Halinów jest może... kilometr stamtąd 🙂
Emptyline przepraszam że tutaj zapytałam, ale pomyślałam, że jak google i strona PKIN nie wiedzą za dużo to warszawscy re-voltowicze pomogą. Rodzina się dopytuje, a ja od nich o takich targach się w ogóle dowiedziałam. Myślę, że się nie odbędą, bo jakoś by było o nich słychać...
emptyline   Big Milk Straciatella
20 kwietnia 2014 21:39
Small Bridge, dawaj w kąciku warszawiaka. 🙂
Ja osobiście uważam, że ta stajnia jest na prawdę z wielkim potencjałem. I również bardzo wierzę w to, że aktualna dzierżawczyni zrobi co będzie mogła, aby to miejsce przywrócić do ładu. Fakt faktem, miejsce ma spaloną opinię, wieeele złych zdań na temat tego obiektu, ale kurcze ludzie nie popadajmy w paranoję. Miejsce nie jest tu nic winne, a ludzie, którzy źle to miejsce prowadzili. Może teraz będzie inaczej, tego nikt nie wie. Irytuje mnie natomiast fakt, że niektóre osoby tak "naskakują" na stajnię i od razu powstaje zbędna i bezcelowa dyskusja. [quote author=little_girl link=topic=46.msg2065019#msg2065019 date=1397218538]
Dla mnie osobiście Dragon kojarzy się, źle i będzie się dalej źle kojarzył. Najgorszą rzeczą dla nowych dzierżawców jest to, że nie mogą się inaczej nazwać. To jest miejsce z super infrastrukturą, ale nikt nie umie o to zadbać. Potrzebne jest dużo kasy, żeby to wszystko jakoś ogarnąć. Zastanawia mnie, czemu właściciel tak późno podjął jakieś działania. Dlaczego nie zależy mu w jakim stanie jest to miejsce.
Nie skomentuje tego, że Dragon sprzedawał na grouponie karnety, a teraz dodzwonić się to cud.

Jeśli chodzi o Wierzbowy Gaj, to do samej stajni nie mam nic do zarzucenia, konie do nauki jazd są super, ale podejścia nie będę komentować. Dodam, że styczność z Wierzbowym Gajem miałam tylko jako kursant, nie trzymałam tam konia.
Uczyć się jeździć nie ma gdzie, dlatego też wydzierżawiłam konia i taką sytuację sobie chwale.
Jeśli chodzi o grupony prosimy się kontaktować na nowy numer, sprawa się wyjaśni, bo na gruponie numer jest do poprzednich dzierżawców 😉
Jestem tam co prawda pensjonariuszką dopiero od grudnia, ale mimo gorszych momentów stajnia spełnia dobre warunki, a teraz może będą i lepsze. Dodatkowo atmosfera w stajni jest bardzo fajna, dziewczyny zawsze chętne do pomocy, posiedzieć w miłym towarzystwie można czy nawet pojechać razem na spacer. Uważam, że można dać temu miejscu szansę. Warto przestać sypać niemiłymi słowami, a słownie chociaż wesprzeć nową właścicielkę. Wydaje mi się, że jak obiekt zostanie posprzątany, ogarnięte co da radę, dzierżawczyni z miłą chęcią (jak i my, którzy tam stoimy) przywita gości na kawę/herbatę i oprowadzi po stajni. 😉
Jeszcze na marginesie dodam, że do stajni Wierzbowy Gaj nie mam zupełnie nic, do właścicielki również, bo chyba nigdy nie spotkałam się z niemiłą sytuacją z Justyną. Aczkolwiek nie podoba mi się bardzo postawa jej siostry, ale to już raczej sprawa którą wolę wyjaśnić osobiście. Tyle sprostowania ode mnie 😉
[/quote]

Przepraszamy za długą nieobecność na forum, jeśli chodzi o grupony jak najbardziej są wciąż realizowane, umawiać się można pod poprzednim nr telefonu. Bardzo dziękujemy nowemu dzierżawcy Dragona za chęć realizowania naszych grupononów jednak jest to zbędne ponieważ od 15.04 stajnia działa pod nowym adresem w Łąkach, koło Radzymina.
Dziewczyny,
czy ktoś stojący na Siekierkach dałby radę udzielać treningów ujeżdżeniowych na swoim koniu?
Ktoś się orientuje?
Dzięki 🙂
Byłam w piątek towarzysko w Dragonie i zostałam pozytywnie zaskoczona porządkiem. Moja wizyta była niezapowiedziana więc nikt specjalnie przed moim przyjazdem nie sprzątał. Wkońcu nie ma kupy gnoju przed stajnią, góra też była posprzątana. Po rozmowie z nową dzierżawczynią i już zauważalnymi poprawami uważam, że ta stajnia będzie dobrą stajnią i będzie się o niej dobrze mówiło 🙂
Dobrze, że się dobrze zapowiada.. Oby mimo wszystko nie skończyło się na laurach. Dragonowi potrzeba nowego oddechu i nowego spojrzenia.
Dobrze, że się dobrze zapowiada.. Oby mimo wszystko nie skończyło się na laurach. Dragonowi potrzeba nowego oddechu i nowego spojrzenia.


Dziekujemy za dobre slowa, postaramy sie o to bardzo 🙂
Zna ktoś stajnie Jackowo? Jakieś opinie?
Dziś w ramach wycieczek biegowych byłam obok stajni Groteska Arabians w Markach i byłam mile zaskoczona bo o godzinie 19:20 konie były na kwaterach. Ogrodzenie dla koni jest porządne, drewniane, przeciągnięte pastuchem. Ale trudno powiedzieć mi czy konie na tych wybiegach miały siano i dostęp do wody.




emptyline   Big Milk Straciatella
23 kwietnia 2014 19:53
tuch, mają dostęp do wody i siana.
Czyli jak na razie stajnia zyskuje kolejnych kilka plusów 🙂
Pod względem dobrostanu koni wszystko jest przemyślane.
Słyszał ktoś o stajni w Borkowie?  👀
(coś ok. 60-70 km od Warszawy)
meander, jeśli myślisz o tej samej stajni co ja, to omijaj. Byłam tam chyba z rok temu i nie było gdzie jeździć (było tylko jakieś nierówne, małe coś porośnięte drzewami), kobieta na wstępie stwierdziła, że kłamię że umiem założyć ogłowie po czym dopięła podgardle na ścisk, a następnie obgadała wszystkich właścicieli stajni w okolicy. Moja wrażenia baardzo negatywne. I z tego co wiem niewiele się tam zmieniło (przejeżdżamy często obok tej stajni w terenie 😀)
ZetkaEmka dzięki, tak myślałam, że to jakiś burdel 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
24 kwietnia 2014 20:43
Misiaa, ZetkaEmka, meander, ale mowa o Amazonce? Zaczynałam tam moją przygodę z je ździectwem, wtedy jeszcze były tam stanowiska, nie tylko boksy. 🙂
Chodzi mi o stajnie Jackowo w Miedzeszynie, a pytam bo koleżanka szuka dla swojej i po rozmowie tel była zachwycona, ale ja coś czułam, że zbyt bajecznie jak na 600zl.
Borkowo znam ja. Mój jest ich hodowli.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 kwietnia 2014 21:15
meander, aa, ale pomieszałam. No Jackowo faktycznie smród, bród i ubóstwo.
Misiaa, ja znam tą stajnię. 😉 O ile myślimy o tej samej.. 😉
Poszukuje osoby która również ma/miała problem z grouponem na karnet jazd w Dragonie. Jeśli jest ktoś taki na forum bardzo proszę o pw  :kwiatek:
zdaje się, że poprzednia właścicielka napisała że karnety nadal są aktualne (prowadzą teraz stajnię w Łąkach Radzymińskich)
A gdzie jest taka informacja ? Bo telefon z karty grouponu nie odpowiada  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się