Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

w solway'u jest (był?)
Czy ktoś może polecić fotografa w Krakowie specjalizującego się w zdjęciach ślubnych?
Nie wiem czy się specjalizuje, ale u mojego brata na weselu zdjęcia robił pan Radosław Kaźmierczak : http://www.radoslawkazmierczak.com/kontakt/
Jeśli chcesz mogę Ci przesłać na maila jakieś przykładowe zdjęcia z naszego ślubu/ pleneru lub mam na mailu też trochę takich które dostałam jako ,,próbkę"
Ogólnie mi zdjęcia się podobały, ładne i bez takiej dziwnej sztuczności nawet w pozowanych zdjęciach jak czasami się widuje.
ja polecam http://www.ulikowska.com/  bardzo fajna dziewczyna i robi zdjęcia tak że jej nie widać, a efekt jest świetny
Jest ktoś w stanie polecić mi dobrego dermatologa z NFZ ?
Piotra Kanas , Rydygier
Gdzie w krakowie zrobie cytologie (moze byc prywatnie) ale bez terminu. tzn przyjde i w ten sam dzien zrobie?
diagnostyka
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
12 maja 2014 05:09
ChemiK prywatnie to w każdym miejscu chyba, wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę (albo na następny dzień). I tak jak pisała poprzedniczka w Diagnostyce.
ChemiK http://www.gabinet-gin.pl/ terminy w sumie od ręki, wystarczy zadzwonić 🙂
Potrzebuję rewelacyjnej pralni w Krakowie, gdzie potrafią impregnować kurtki.
Zaniosłam kiedyś kurtkę do 5asec do Krokusa na bora komorwskiego i po odebraniu przecieka jak dziurawa, a mieli dać impregnat (kurtka do impregnowania, droga jak diabli i szlag mi ją trafił)
W kazdym sklepie sportowym kupisz plyn do prania i impregnat do odziezy z membrana, wyjdzie taniej niz pralnia i na pewno bezpieczniej.
Co to za koncert na starym lotnisku tak strasznie hałasuje?  👀
Juwenalia? Będzie do rana?  😵 Mieszkam w linii prostej od sceny z 5 km a łupie mi w głowie.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
16 maja 2014 16:18
Juwenalia były do środy, więc to nie to.
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 maja 2014 16:40
Czyżynalia pewnie.
Czyżynalia 🙂 koncerty i jutro też będą. Ja mieszkam jakieś 200-300m od lotniska, ale mało co słyszę. (chyba się przyzwyczailam do Coke, Air show i innych pikników).
lotka13, serio? 😀 Ja mieszkam niedaleko przystanku cystersów a jak otworzę okno i dobrze się wsłucham to wychwytuję bit 😀
koncertuja gdzies do połnocy moze 1 w nocy...
Rozumiem. Pozamykałam okna i już. Niech się bawią. Podtupuję nóżką pod kocem.  😉
vanille, poważnie  🙂 Jak otworzę okna to słyszę samochody jeżdżące po mokrej ulicy (Bora).  😁 Jak się wyjdzie z bloku to dużo lepiej słychać.
Takie pytanko... szukam jakiegoś fajnego klubu, pubu niedaleko Akademii Rolniczej- jadę na końferencję i szukam gdzie możemy ze znajomymi wyskoczyć. :kwiatek:
Uniwersytet Rolniczy jest rozsiany po calym miescie i okolicach wiec musialabys zawezic 🙂
Centrum Kongresowe na ul. 29listopada
i ds Krakowiak i "za kolumnami" tyle wiem
Potrzebuję jakiegoś dobrego dentystę na NFZ. Jestem ogromnie zniechęcona do leczenia zębów na NFZ po ekscesach z kanałówką, po której ząb nadal boli, czarnymi plombami itd ale.. nie mam wyjścia.

Ktoś coś poleci?  :kwiatek: Miejsce w zasadzie bez znaczenia. Zależy mi jedynie na w miarę porządnym leczeniu... I fajnym podejściu, bo dentysty boję się trochę.. panicznie  😁
Karla🙂 Z tego co się orientuję to w pobliżu nie ma jakiś konkretnych pubów - na terenie kampusu jest klub Arka i to chyba tyle w temacie 😉 Cały ten obiekt jest położony przy wylotówce na Warszawę, wiec troche bida, ale za to do centrum Krk niedaleko (taxi czy  autobus).
anioleczek, ja juz kilka zebow robilam na Olszanskiej 5, tylko latanie dziur, ale wydaje mi sie ok - nie ma kolejek, mila Pani ( chociaz klasyka z zadawaniem pytan, kiedy mam w ustach rurki, waciki itd 😉 )

Karla, no wlasnie, jest tylko Arka, klub studencki, ale do centrum jest blisko
Potrzebuję pomocy do sprzątania chałupy, ok raz na 2 tyg, ok 4h roboty, żaden hardkor 🙂 Czyżyny - Łęg. Znacie może kogoś? A może Wy? 🙂  :kwiatek:
potrzebuję pomocy  😀

szukam niani na godziny, parę razy w tygodniu, albo kogoś do sprzątania - okolice Skawiny/Opatkowic/Sidziny, to raz, a dwa
gdzie w Krakowie mogę zacerować sweter? Puściło wykończenie przy szpicu swetra w serek. Sweter prawie nówka i tani nie był 🙄
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
01 lipca 2014 09:14
Tania zabiłabym gołymi rękami!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się