Bryczesy

szukam kogoś kto miał albo ma jakieś bryczesy york
kilka modeli od nich jest zachwycające *.* konkretnie neli i kandis
i tu pytanie czy ktoś się z nimi zetknął ? z tymi albo innymi tej firmy ?
pełnia szczęście by była jakby ktoś miał zdjęcia, bo nie mam jak pomacać w sklepie ( ehhh okolica mało obita w sklepy jeździeckie ;/ ) bo jakoś tak sklepowe fotki często mniej lub bardziej przekłamują

jeśli więc ktokolwiek cokolwiek o nich wie to proszę o info 😉
fajne ... ale dla jeźdźców którzy w stajni nigdy się nie brudzą 😉
Kandis ma kilka znajomych ze stajni i wszystkie są zadowolone. Mówią, że leżą jak druga skóra, nie wyblakły i lej się nie mechaci. Sama chcialamsobie zzafundować, ale już nigdzie nie ma mojego rozmiaru 🙄
ZygZakowa
kolor bordowy: Bryczesy York Lexis i Bryczesy York Roxan szare
Jestem bardzo zadowolona, wygodnie często piorę (taka mała moja obsesja) kolor ten sam, fajnie się trzymają.Mam je 3 lata. Polecam  🙂
Ja sama kupiłam Bryczesy York Neli i wydałam na nie ponad 200zł  i niestety są mi za duże roz. 38, ponieważ nawet przy przymiarce w nich nie usiadłam ;/ A szkoda bo są na prawdę fajne jak za tą cenę, lej się nie mechaci, bryczesy przewiewne 🙂 Ktoś chętny ? 😀
Do mnie też juz jadą york Neli, takie :  http://pasi-konik.pl/userdata/gfx/2ae2b89903b2d530f0a28c2fa76bfb6d.jpg  . Jestem ciekawa jak w realu te kolory, bo opis i zdjęcia to jakaś abstrakcja 🙂 Ja wzięłam 40, bo taki rozmiar miałam i afny i lexis. W lexis lej jest super, mam nadzieję ze te neli też będą pasowały 🙂
Piszę drugi post, bo to następny dzień 🙂 Przyjechały York Neli-śliczne są i kolorek przepiękny 🙂 No i oczywiście pasują 😅 Mogliby robić tylko dwie wersje długośći, bo wszystkie yorki mogłyby być dla mnie ciut krótsze. No i zapłaciłam za nie 153zł w Pas-Koniku, bo akurat była promocja 🏇
bardzo cenna informacja, macalam kiedys Yorki u siebie w Szczecinie bo mam producenta na miejscu, bardzo milo mnie zaskoczyli! chyba sobie sprawie takie letnie w tym roku, tylko ni cholery nazwy nie pamietam, material byl bardzo milusinski i cienki, na gorace dni jak ulal 🙂 troche jak dzinsowe wygladaly 🙂
Może takie, bo tu mowa była o nich: http://dobry-kon.pl/opis/3982248/bryczesy-york-kandis.html

Ja póki co zostaję przy yorkach-bo jakościowo nie narzekam przy moim zapotrzebowaniu a i żadnych niespodzianek z rozmiarami nie ma 😉
Czy ktoś zna może dokładny model tym bryczesów pikeura? Z góry dziękuję za pomoc 🙂
Pikeur Fabriana. Proszę bardzo 🙂
Tylko Kandis jest wycofany przez producenta, nie da się ich zamówić 🙂
Może mi ktoś pomoże w określeniu modelu Pikeurów ❓ Ponieważ za bardzo nie orientuje się który to model może być, zaznaczę tylko że bryczesy mają leje kolanowe.



Te bryczesy pamiętają II wojne  😁
Te bryczesy pamiętają II wojne  😁


A dlaczego tak sądzisz 🙂
Bo to model produkowany na oko kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt lat temu. Po co Ci wiedzieć jak się nazywa? I tak nie znajdziesz nigdzie informacji na jego temat...
[quote author=BaŚ link=topic=217.msg2079816#msg2079816 date=1398682126]
Bo to model produkowany na oko kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt lat temu. Po co Ci wiedzieć jak się nazywa? I tak nie znajdziesz nigdzie informacji na jego temat...
[/quote]

Z czystej ciekawości 🙂
Dziękuję BaŚ ! 🙂 więc co myślicie o  PIKEUR FABRIANA? Warte ostatnich pieniędzy? :P
ale o  jakich "pieniądzach" mowa.
Wyjściowo Fabriana kosztowała ponad 1000 zł. Równie dobre jakościowo nowe bryczesy Pikeura można kupić za połowę tej kwoty...
myślę że chodzi o bryczesy wystawione za 300zł na allegro 😉
Jest ktoś w stanie wskazać spodnie ochronne na bryczesy, gdzie znajdę ? Chodzi mi o coś takiego : http://www.photoblog.pl/konijezdziec/62583238/ochronne-spodnie-na-bryczesy.html
equi.dream, hooks :P
Szybciej niż 873568345685 dni 😀
equi.dream, haha to już gorzej :P
ushia   It's a kind o'magic
28 kwietnia 2014 16:37
ushia bardzo dziękuje, o te horze mi właśnie chodziło  :kwiatek:
Fouganza niedługo wprowadza bryczesy z pełnym lejem  😅
cena podstawowego modelu to będzie 169 zł 🙂
Kiedyś mierzyłam fouganza z pełnym lejem i były okropne  😵
Dramka, to nie znaczy, ze teraz też będą okropne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się