Ochraniacze

Zmierzę, ale musisz się ciut w cierpliwość uzbroić, bo w stajni będę dopiero po świętach. Są z tych miękkich-ja mocno wyczulona na betonowe skorupy i te zdecydowanie do tych nie należą, są elastyczne.
Livia   ...z innego świata
18 kwietnia 2014 18:48
zuz95, dziękuję 🙂 Czy mogłabyś może zmierzyć szerokość w przednich ochraniaczach? :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 kwietnia 2014 20:19
equi.dream, dzięki  :kwiatek: nie spieszy się
ma ktoś lakierowane br pro maxy i
chciałby podzielić się opinią? lakier się trzyma? :kwiatek:
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
19 kwietnia 2014 10:37
paula1304, ja mam. Nie zakładam ich zbyt często, do tej pory mój koń miał je na sobie max. 10 razy. Jeśli chodzi o lakier to jest super, nie rysuje się, nie pęka i ładnie się prezentuje. Ochraniacze bardzo łatwo się czyści.
U mnie po pierwszej jeździe na tyłach zrobiły się malutkie dziurki, ale na szczęście się nie powiększają. Tak jak w przypadku innych Pro Maxów, są to ochraniacze raczej nie dla koni-niszczycieli.
dzięki za opinie, właśnie chodziło mi konkretnie o jakość lakieru na nich  🙂
Które ochraniacze z  tych tańszych są  lepsze:
1.  kerbl


2.  http://sklep.bergo.pl/fair-play-pro-ochraniacze
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 kwietnia 2014 23:57
Czy ktoś miał okazję testować Kentucky Recuptex?

a takie ochraniacze ktoś ma ?
Czy sa jakies tansze ochraniacze podobne np. do tych br mesh dostepne w rozmiarze xl, ale tansze? Hkm ? HH ?
Przez podobne nie mam na mysli materialu tylko "typ" ochraniacza.
Czy ktoś posiada ochraniacze YORK pro air M i mógłby mi zmierzyć ? :kwiatek: :kwiatek:
Ktoś coś o ochraniaczach YORKa z cyrkoniami ? :kwiatek:
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
22 kwietnia 2014 22:43
Czy ktoś miał okazję testować Kentucky Recuptex?

Cytowanie zdjęc



ciekawe   one mają żel w środku??
krzysztoftzr, a po co im żel??  🤔 przecież to stajenne ochraniacze o właściwościach elektromagnetycznych... (znaczy że pole wytwarzają ponoć)
[b]krzysztoftzr, przeczytaj regulamin! Nie wolno pisac postu pod postem, nie cytuj zdjęc, robisz straszny bałagan![/b]
Pomógłby mi ktoś z wyborem rozmiaru ochraniaczy na klacz wlkp 159 w kłebie ? Myślałam nad cob ale czy nie będą za krótkie? Może lepiej wybrać full i mocniej zapiąć rzep? Nasze poprzednie były full ale rozciągnięte przez większe konie a rzepy prawie wcale nie trzymały przez co ochraniacze się okręcały i spadały. Z góry dziękuję 🙂
hibbibi, nie wysokość konia jest ważna, a długość nadpęcia
Zmierz i dopasuj...
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
24 kwietnia 2014 11:10
grafowata ja mam i nie polecam, nakładane rzadko a paski z rzepami popękały i są ostre na krawędziach. Na jakiego konia bym nie nałożyła to wszystkie z jazdy wracają z pokaleczonymi nogami, naszyłam futerka i jest o niebo lepiej ale przecież nie o to chodzi.
Zmierzę, ale musisz się ciut w cierpliwość uzbroić, bo w stajni będę dopiero po świętach. Są z tych miękkich-ja mocno wyczulona na betonowe skorupy i te zdecydowanie do tych nie należą, są elastyczne.

equi.dream, udało Ci się zmierzyć te ochraniacze? Szukam  na młodego, on jest taki między cob a full, Yorki sportiva są ciut za szerokie, Hkm za długie. Jeśli te coby HV Polo są takie malutkie, to może fulle też nie są jakieś wielkie? Sama nie wiem, co mu kupować 🤔
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2014 13:34
oj jest zdecydowanie cob ale raczej maly. szukam tez wlasnie czegos fajnego na codzien 🙂 anai, jesli nie jest problemem cena, szczerze polecam gery na kolki 😉
grafowata ja mam i nie polecam, nakładane rzadko a paski z rzepami popękały i są ostre na krawędziach. Na jakiego konia bym nie nałożyła to wszystkie z jazdy wracają z pokaleczonymi nogami, naszyłam futerka i jest o niebo lepiej ale przecież nie o to chodzi.

Pierwsze słyszę... Chodzi o York Cristal ? Mam juz drugi komplet treningowych , nigdy zaden koń się nie pokaleczył . W starszych wymieniałam po dłuzszym czasie uzytkowania paski , na te z veredusów , w nowszych nie ma jeszcze takiej potrzeby. Ja uwazam ze jak za  tą cene , to bardzo fajne ochraniacze .
W tym wątku sporo o nich było. Wystarczy wpisac cristal w wyszukiwarkę.
sei, cena jest ważna, bo młody zjada ochraniacze 😉 Wystarczy mu sekunda mojej nieuwagi.
anai poszło pw, ale musiało zaginąć 😉 Wysokość przodów 21 cm, są zdecydowanie drobne. W jakim budżecie szukasz ?
hmm, tak patrzę po internecie to pod nazwą cristal i york z cyrkoniami są dwa modele ochraniaczy... zależy kto o których mówi....
equi.dream, pw musiało gdzieś zaginąć w necie bo czytam zawsze każde 🙂 jeśli faktycznie te coby malutkie,  to może wezmę fulle. Szukam jakiegoś kompletu do powiedzmy 250,  ale tyły zwykłe strychulce.

grafowata, mam te drugie cristale, bardzo długo już służą koniowi i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.
A widzisz, to zmienia postać rzeczy 😉 Tekna jest super, ale tyły na kołki. A KenTaur Mega Jump ?
Mega jump też na kołki,  wolę rzepy.  A  hv polo tak jak i euro stary są dodatkowo ładne 😉
Są też tyły zwykłe do nich 😉 Ale HV POLO fikuśniejsze, absolutnie ich nie odradzam, bo piękne 😉 W fajnych kolorach obecnie dodatkowo.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2014 19:35
equi, dzieki za zmierzenie 🙂 hv polo chyba beda najlepsze. jestem ciekawa jaka cena tych ochraniaczy z nowej kolekcji
215 za komplet 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się