Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik, poka, poka.
Mnie kuszą NB. Ale nie kupię, bo ilość moich butów mnie przeraża.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2014 18:21
[img]http://deichmann.scene7.com/is/image/deichmann/t_p_detail?$im=1209235_P&$sh=1209235_P&defaultImage=default_dsd[/img]

Wyświetla się?  😉
smarcik, ale słodkie te kropeczki 😀. Fajne, bierz.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2014 19:00
A kojarzy ktoś co to może być za model?
JARA, dobry paparazzi z Ciebie 🤣 To chyba bedzie coś takiego http://www.ceneo.pl/22262830
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2014 20:15
Tak! To na pewno Adidas Varial  💃 dziękuję!
Trampki na platformie pojawily sie w tk maxxie, wlasnie kupilam, sa super! 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2014 12:24
Libeerte zdjęcie!
smarcik, jak tylko wroce do domu to wrzuce 🙂


edit: zdjęcia 😉
To zdjęcie jest za duże

zdjęcie

Gdyby ktoś chciał zamawiać z neta to lepiej wziąć mniejsze. Ja mam 39/40, a te 38 są idealne 😉


edit. za duże zdjęcie
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 kwietnia 2014 20:27
rzuciły Wam się w oczy jakieś ciekawe buty na okres letni? te botki z siateczką trochę mnie odrzucają, z drugiej strony nie wiem co innego, żeby to nie było balerinami, trampkami, ani sandałami 😉

edit: dobra, nieważne, zapomniałam o czółenkach 😀
laski pamiętacie może sprzedawcę z allegro, co miał dużo tanich i fajnych butów?
Kilka osób zamawiało coś u niego. Chyba coś z perfect? Nie pamiętam, a nie mogę znaleźć 🙁
Dziewczyny, heeeelp!

Widziałyście może gdzieś takie szpilki jak po prawej? Dokładnie chodzi mi o to, żeby były z czubkiem delikatnym, na szpilce 8-11cm, czarne i przede wszystkim takie PŁYTKIE jak te  :kwiatek:

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
26 kwietnia 2014 16:37
Jimmy Choo😉
Kajula, Cudowne, sama o takich marzę. Jimmy Choo zdecydowanie za drogi. W Zarze były kiedyś podobne.
Mam bardzo podobne, tylko kremowe (czarne chyba też były) szpileczki z Aldo. Nie są aż tak wycięte ale może akurat Ci się spodobają, polecam się przejsć 😉
smarcik, zdradzisz co to za model?
takie są w ALDO, nawet mierzyłam, ale nie było rozmiaru…
niestety moje 30 pr szpilek pójdzie zapewnie w kubeł niebawem… wiec dobrze, że nie kupiłam  🙄
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
26 kwietnia 2014 19:48
Dodofon, prześledziłam Twoje posty, jakas masakra 🙁 Trzymaj sie kobito i wracaj na szpilki :kwiatek:

Ja nie bardzo lubię szpilki z Aldo, obcasy jak dla mnie dziwnie wyprofilowane i niewygodne.
Ciekawe kiedy bede musiała pożegnać sie ze szpilkami na kilka miesięcy, jeszcze śmigam póki co😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 kwietnia 2014 20:08
Ktoś wie co to za model? Jara?
[img][[a]]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQpIQaQzYp13gF7F44EB2Xtdh58YWy-Ib9hNNzTsQfG-ZGrFgab[[a]][/img]

edit już znalezione, kolega pomógł.
Nie mam u siebie Aldo niestety 🙁 bardzo mi zależy na tym, zeby boki były bardzo "wąskie", nie za wysokie bo boki stop najbardziej zawsze obcieram, mam "DOSC" wrażliwe 🙁
Mierzyłam dzisiaj za to jedne w Prima Modzie (co prawda nie płytkie, ale o dziwo baaaardzo wygodne) i nie wiem czy sie po prostu na nie nie zdecyduje.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2014 20:07
smarcik, zdradzisz co to za model?


Nie wiem jak się nazywa, jest z kolekcji Adidas Neo, dostępny w Deichmannie za 219zł.
smarcik, dzięki!
mój nowy nabytek 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2014 17:33
Wróciłam właśnie ze sklepu z wrzucanymi przeze mnie kilka postów wyżej adaśkami  🤔wirek: To nagroda za ostatnie zawody  😁 Teraz muszę się jeszcze postarać na jutrzejszych, bo to droga nagroda  😉
Smarcik [s]w deichmannie takie? Ile kosztowały?[/s] Nie widzę na stronie, a fantastyczne, szukam czegoś prostego, ale te kropeczki kuszą  😀

edit - trzeci raz edytuję, juz ogarnęłam posty wyżej 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2014 18:05
Są na stronie, wejdź w kolekcję adidas neo 😉 podobały mi się jeszcze podobne tylko granatowe, zamszowe, z białymi paskami. Kropeczki wygrały  😉
prib, skąd, skąd?
Bardzo ładne!
Kupiłam dziś takie do biegania na co dzień. Mam nadzieję, że będą się dobrze sprawować 🙂
Dobrze wyglądają do jeansów.
Pursat   Абсолют чистой крови
29 kwietnia 2014 18:39
prib, skąd, skąd?
Bardzo ładne!

Zara 😉 Są jeszcze takie kobaltowe.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 kwietnia 2014 19:35
prib wygodne ,nie obcierają? Za każdym razem w Zarze do nich wzdycham...

edit: lit.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się