Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

i jak się ich pozbyć. nienawidzę much, mam do nich hiper wstręt i one to czują i mnie nękaja. Wiecznie kręcą mi się koło monitora i siadaja na mnie.  👿
gorzej. siadaja na ustach jak sie spi... blehhhhh!!!!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2014 07:41
Jak siadają na ustach to trzeba mieć straszny oddech.
Hihi :-P
Jednak przez nos wtedy oddycham ;-)
Gillian kup rosiczke. 😀
Nie wiedziałam gdzie to napisac.
Czy ma ktoś może kogoś znajomego, lub zna miejsce, gdzie można tanio przenocować w Wenecji od 30 kwietnia do 3 maja?
Szukam choćby kawałka podłogi. Gdyby ktoś cos wiedział proszę o info.
czy mozliwe ze swoją anteną do tv zakłócam obraz sąsiadom, którzy mają kablówkę?
Przyszedl wczoraj do mnie pan z awanturą że zakłócam jemu i innym sąsiadom obraz bo, podobno, tylko ja korzystam z anteny a cały blok z kablówki. Zbzikowałam 🤔wirek: tym bardziej ze tv mam od dwoch-trzech miesiecy i dopiero teraz zaczęło mu przeszkadzać?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2014 10:26
mamy kogoś od wojska?
jak nazwać oddział żołnierzy maszerujących jeden za drugim? :kwiatek:
zastęp? Przynajmniej tak się nazywało w harcerstwie 😁

edit - albo ewentualnie "w szeregu"
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2014 10:31
madmaddie chodzi Ci o szyk marszowy pojedynczy, w którym nie ma szeregów, tylko dokładnie jeden żołnierz? Jeden za drugim, gęsiego?  😁 To jest po prostu "rząd"  😉

edit: tylko to jest bardzo niepraktyczny szyk i raczej dla najmniejszych pododdziałów, dla całego oddziału nie stosuje się takich rzeczy  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2014 10:38
dzięki! żołnierzami kierować nie będę, słowa mi brakło 😉
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
24 kwietnia 2014 14:18
Dziewczyny, również nie wiedziałam gdzie zapytać 🙂 Jest gdzieś w PL możliwość jazdy na symulatorze jazdy?
Mam na myśli coś takiego:
Czy cos sie stanie zalaminowanemu dokumentowi zostawionemu na deszczu? Nasiąknie wodą?
jeżeli są gdzieś luki w zalaminowaniu (nie sklei się dobrze, lub np. tak jak w zalaminowanych tabliczkach koni są dziury po pinezkach) to może nasiąknąć.

jeżeli zalaminowanie jest szczelne to nic mu nie będzie. 🙂
Dzieki :kwiatek:
Bardzo przepraszam że tutaj ale żaden inny wątek nie pasuje a tutaj tematy są przeróżne. Czy ma ktoś prywatny kontakt z użytkowniczka aquaris ? Ponieważ miała mi pomóc załatwić buty ale nie wchodzi na re-volte a sprawa dość pilna. Bardzo proszę o odpowiedź na priv w celu nie udostępnienia danych 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2014 18:18
Jest ktoś kto zna niemiecki i umiałby to przetłumaczyć?


Bo ja wiem tylko, że Zobten to Sobótka  😂
a co tam jest napisane?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2014 18:40
Ups, galeria jakość skopała.


Notstandsbauten
1930-1931
Gerthruden#
Praesidentenweg
Moltkeweg-Kruegerweg
###### Oberfoerster#
Zobten


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2014 19:38
ogurek, ooo ja jesteś wielki 😍
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 kwietnia 2014 09:11
Gdzie mogę sprawdzić czy koń był rejestrowany w ozj? Nie wiem czy muszę rejestrować czy tylko wykupić licencję. 🤔wirek:
Jaka farba nadaje się do przemalowania mebli? I czy wszystkie meble się do tego nadają? Słyszałam o okleinach, ale jakoś tak chyba wolałabym farbę.
Szukam piosenki z francuskiego musicalu o Mozarcie. Jest to scena, kiedy dwie siostry kłócą się o serce Mozarta. Może któraś z Was zna tytuł? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2014 11:49
Miał ktoś do czynienia z Panelem Badawczym Ariadna? Rejestracja i udział w badaniach są darmowe? http://panelariadna.pl/userpanel.php
Czytałam regulamin, nic tam nie ma opłatach, ale się boję... Gdzieś jakiś haczyk musi być...
Pytałam w odpowiednim wątku, ale może tu szybciej dostanę odpowiedź  :kwiatek:
Czy receptę na antykoncepcję wypisze lekarz pełniący dyżur w ramach świątecznej opieki zdrowotnej?
Jaka farba nadaje się do przemalowania mebli? I czy wszystkie meble się do tego nadają? Słyszałam o okleinach, ale jakoś tak chyba wolałabym farbę.

A z czego są meble? Z drewna, czy z płyty? W moim starym domu użyliśmy oklein, ale nie wyglądało to zbyt imponująco :/
mundialowa - u mnie bez problemu wypisuje. Myślę, że u Ciebie też nie będzie problemu skoro to na 100% 🙂 Ja prawie zawsze mam wypisywaną przez znajomego kardiologa 🙂
Hmm.. Ikarina, nie wiem  😡 Każdy mebel ogólnie jest z innej parady. Wiem że szuflady i drzwiczki od jednej szafki są chyba z okleiną, bo odchodzi  😁
Ale strzelam, że z płyty, bo pewnie wszystko było kupowane po najmniejszej linii oporu
anioleczek.97, hmm, ja był startowała z emalią do drewna, tylko musisz pamiętac, że zanim pomalujesz meble, powinnaś je odpowiednio przygotowac, zaimpregnowac, itp
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się