Perfekcyjny makijaż

U mnie nie ma też, ale w nocy mają podobno dostawę Max Factora więc może jutro się pojawią 🙂 Może w innych też tak jest.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 kwietnia 2014 17:16
hanexx, jakbyś napisała wcześniej, to bym Ci sprawdziła...
Dorwałam jakąś mascarę i cienie, które mi się baaaaardzo podobają  😍 o te:
no nic, skoczę do Roska jeszcze jutro albo pojutrze, może juz bedą 😉 a czy znajdę tam jeszcze jakieś jasne cienie do powiek, które optycznie powiększą mi oczy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 kwietnia 2014 19:32
hanexxx, u mnie były tłumy, byłam ok. 11-12, a półki z najtańszymi cieniami były już prawie puste - i tak się babki tam tłoczyły strasznie...

Polecicie mi jakiś bardzo jasny i w miarę niedrogi krem BB? Próbowałam dzisiaj Nivei i Garniera, niby do cery jasnej, ale były o kilka tonów za ciemne...
Same cienie oczu Ci nie powiększa :P jeszcze ważne jest jak je nalozysz 😉 polecam jasna ruchoma powiekę i lekkie zaznaczenie tylko załamania  + kreska która bedzie przedłużeniem dolnej powieki 😉

Ja nie wiem dziewczyny jakiego dermacolu uzywalyscie ale mój 208 jest jaśniejszy od 150 buff revlona - czyli mąka 😉 ja bede go używała jako korektor pod oczy i na niedoskonałości 😉

Edit - czy w szafach drogeryjnych dostane rozświetlacz ? Dzisiaj cala naturę przeszłam i żadna firma nie ma rozświetla cza?????
są w Waszych rossmanach te cieliste kredki do oczu max factor natural glaze? Bo ja byłam już w dwóch i ich nie było, nie zostały wykupione bo byłam chwilkę po otwarciu sklepu tylko w ogóle ich nie mieli 🙁


ja dzisiaj kupowałam, w jednym rosmanie  nie było, w innym była tylko jedna połamana ale zapytałam pani i w szufladzie miała całą masę tych kredek  😉
U mnie też tłumy przy kosmetykach w rossmanie. Żeby to chociaż kulturalnie, a tam się przepychają 😁
Kupiłam liner w żelu, jestem zadowolona, ale troche śmieszy mnie to jak oszukują z opakowaniem 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 kwietnia 2014 21:09
A u mnie tłumów nie było. Wzięłam cat's eyes miss sporty na zapas, bo go uwielbiam i bladoróżowy cień.
whitemoon071, ja też kiedyś szukałam rozświetlacza w Rossmannie i znalazłam jeden - za 50zł :P A koniec końców kupiłam w Biedronce bodajże firmy Bell (takie z różowym kartonikiem) za 12zł i jest bardzo fajny. W moich okolicznych Biedrach sporo tego 😉

Poleciałam wczoraj po tę zachwalaną kredkę i capnęłam ostatnią 😀 Tłumów nie było, ale to było już po 19😲0...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2014 08:23
polecacie jakiś korektor na czerwone niespodzianki? z tych tańszych, może jest coś fajnego? myślałam o Wibo, albo Catrice
madmaddie, Wibo (4w1) się nie nadaje. U mnie leży w kuferku. Za to affinitone mi służy
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2014 08:44
z Maybelline uwielbiam kosmetyki do oczu, ale do twarzy więcej nie tknę :/
madmaddie, kamuflaż catrice jest dobry jeśli chodzi o krycie 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2014 09:13
to kupię, dzięki 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 kwietnia 2014 10:18
Facella
Fajne kolory tych cieci, ale jakościowo cienie z  Wibo mnie nie zachwyciły, są kiepsko napigmentowane, słabo je widać na powiece i ciężko się je aplikuje. Z tym że ja miałam potrójny cień w okrągłym opakowaniu.

Za to niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z cieniami Inglota i jestem w nich zakochana, nie chcę już niczego innego 😍

Mam jeszcze do was pytanie, co poleciłybyście pod podkład, żeby nie było widać suchych skórek?
Moja cera ma tendencję do przesuszania i jest bardzo wrażliwa.
Mam pytanie. Dzis przyszedl do mnie moj pierwszy podklad mineralny z Everyday Minerals. Jestem nim zachwycona. Mam kolor Linen, ktory na lato bedzie na pewno za jasny. Moge dosypac do niego troche brazera (tez z Everyday)? Czy lepiej kupic na lato ciemniejszy?
Podobno na kolorowka.com mozna kupic skladniki do zrobienia mineralu, czy moge ewentualnie kupic tam skladnik ktory przyciemni mi podklad? Kosztuje to grosze, tylko czy nic nie zepsuje w ten sposob :p
możesz mieszać (np na bieżąco codziennie), wg mnie nie ma sensu kupować drugiego opakowania. Ewentualnie dokup na allegro jakieś ciemniejsze próbki 🙂
No i rozwiazalas moj problem! Zapomnialam, ze sa probki :p dziekuje :kwiatek:
w mnie w Rossmannie dalej ani widu ani słychu cielistej kredki Max Factor, no zapłaczę się 🙁 muszę ją mieć. A w Naturze są szafy tej firmy? Bo w naturze też teraz jest przecena na kolorówkę
a inne firmy dostepne w rossie mają cieliste kredki? wybieram sie dziś i nie wiem czy szukać z innych firm też czy w ogóle nie maja
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 kwietnia 2014 14:18
Ja kupiłam cielistą z My Secret, właśnie w Naturze, używam jej na linię wodną i jestem bardzo zadowolona, zapłaciłam całe 7 zł 😉
Pauli tylko ja się napaliłam na ta Max Factor bo same dobre rzeczy o niej słyszałam ponieważ jeśli chodzi o kredki do linii wodnej jak do tej pory trafiłam na tylko jedną dobrą tylko, że jest biała a chciałam mieć jeszcze cielistą
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 kwietnia 2014 15:10
Ja to tak bardziej w stronę Sigmy pisałam, bo jej nie zależy na konkretnej firmie 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 kwietnia 2014 15:19
Facella
Fajne kolory tych cieci, ale jakościowo cienie z  Wibo mnie nie zachwyciły, są kiepsko napigmentowane, słabo je widać na powiece i ciężko się je aplikuje. Z tym że ja miałam potrójny cień w okrągłym opakowaniu.

Ja już mam jedne z tej serii i nie narzekam 😉 Dla mnie nawet lepiej, że nie są bardzo widoczne na powiece (chociaż z tym się nie do końca zgadzam). Aplikator dołączony do cieni jest do d...y  😁
Pauli, juz kupilam Max Factora 😉 akurt jedna była 😉
Sigma Ty to masz szczęście 😉
madmaddie, na czerwone syfy to jakiś zielony i na to podkład najlepiej 😉
hanexxx, jak nie naucze sie tego uzywać to ci wyśle :P
Sigma  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 kwietnia 2014 16:53
Facella
Może po prostu ja tak kiepsko trafiłam, to już dość dawno było.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się