Howrse gra :)

ja nie znalazłam żadnych z podkowami
ufo też nie mam
a ja nie mogę usunąć skrzydeł pegazowi  🤔 klikam żeby usunęło i nic...
gdzie mieliście te zawody z podkowami? chodzę i chodzę i nic nie ma
Mi się aż jedne trafiły.
Kurrrczę, jak mnie denerwuje kupowanie przedmiotów. Jak cofasz z podglądu tła w PH to automatycznie wraca do ustawień, że płacisz kuponem. W ogóle domyślnie powinno być, że bierze z zapasów, a nie marnujesz kupon jak się zagapisz czy nie ogarniesz  🤬
budyń, też mi się tak zrobiło kilka razy :/ Ale jak klikniesz w podglądzie kup, to pojawia się okienko i jest napisane czy z kuponu, czy z przedmiotu 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 kwietnia 2014 21:48
Na  polskim serwerze prawie najlepszy gracz ma prawie 60 podków, a na rosyjskim- 111  😜
Ja się pobawię w promocję, dopóki nie będzie wymagać więcej wysiłku. Zawody odpuściłam, wyhodowanie jednoroga również. A! Dopiero zauważyłam, że już nie ma dokonań (przynajmniej na RU).
Libeerte, ja niestety doskonale wiem, że mi ukradło kupon, bo po fakcie zobaczyłam, że mam jeden mniej na koncie... Szkoda, że się cofnąć nie da, mam z 30 złotych jabłek, a mi zabrało kupon, bo nie dokliknęło się "wybierz z zapasów"  👿
Podków mam aż 9  😎
budyń, dokładnie wiem o co Ci chodzi, ale chyba już późno i nie umiem wytłumaczyć 😁
pomoże ktoś na com? :kwiatek: ? muszę sprzedać konia za więcej niż 10 000eq, kupi ktoś ode mnie, żeby było szybciej? 😉 oczywiście zaraz zwrócę kasę 😉

i poproszę o 2 gratulacje na pl, potrzebne to wszystko do zadań  :kwiatek:

[s] Put 2 horses who's ages ends by 10 months to bed.

cóż to znaczy??? mam położyć spać 2 konie. które co? których postarzanie skończy się za 10 miesięcy? które mają 10 miesięcy?  🤔 o, czy może mam postarzać aż będą miały te 10 miesięcy?[/s]

dobra, już wiem  😁
calore, gratki za chwilę polecą.

A ja mogę się pochwalić, bo znalazłam zawody z podkową. Jeśli to kogoś zainteresuje to najlepszym koniem z najwyższym zużyciem energii także mam nadzieję. Niedawno były zawody ujeżdżeniowe, ok. 500 % trudności.  😉 i aż 4 podkowy. także liczę, że wygram..  👍

Edit: nie wygrałam.. zajęłam 3 miejsce. Która z Was pożałowała ?  😡
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 kwietnia 2014 11:10
Mogę komuś uśmiercić 10 koni na COM i na RU za coś na PL, ewentualnie RU.
A ja mogę komuś odsprzedać OM, KF, Zestaw Hery.. I co tam by jeszcze chciał za rozsądną cenę  😉
calore, moge pomoc jak wroce do domu 😉
beznadziejna ta promocja, mam tylko 32 pkt, a inny po 160 :/
no i tylko 1 los na loterię
nie mam żadnego pkt za zawody i ufo
wczoraj to samo
Mogę Cię pocieszyć ze mam dokładnie tak samo. Czyli raczej na super nagrody nie mamy co liczyć ale Boskiego możemy za kupony potem wyhaczyc w RO. Wszystkie bonusy z pozostałych promocji juz raczej pójdą w niepamięć. Ale swoją drogą skoro cotak krótki czas mają być kolejne wyzwania to pewnie coś w tym losowaniu się trafi lepszego. Może. A póki co Howrse się robi grą,  w którą koniecznie trzeba kupić kupon lub zostać dobrym ekonomikiem. Bo gorsze hodowle juz nie będą opłacalne. Zostają nam Jeszcze 11kuponow darmowych co miesiąc. Chyba po prostu zacznę odkładać kupony i tyle. Kupować ew. Taniej i drożej sprzedawać. Jakiś zysk zawsze to jest.
najgorsze to, że ja nie mam szczęścia do boskiego w RO 🙁
a raczej Wiosna będzie trudna do zdobycia 🙁
Ja znalazłam kilka zawodów z podkową, jedne z aż 6, wystawiłam boskiego, ale wygrał inny, bo miał 3500 um. Nawet się nie napalam na tę promocję, bo jakaś od czapy jest, trzeba mieć super konie do GP, żeby coś ugrać.
Libeerte, ok, odezwij się jak będziesz 😉
Eh... z tymi zawodami z podkowami jest kijowo, znalazłam całkiem sporo, ale cóż z tego jak wygrałam tylko 1, nawet mój Mars, nie daje rady, co mnie dziwi bo um. ma we wszystkich dyscyplinach na ful.
calore,  pomóc ci w czymś? 
calore, Jestemmm 😉 Pisz co zrobić 😀 tzn. wystaw mi za 10tys na com (majgaa) 😉
Libeerte, wystawiłam za 1eq więcej, bo tam było more than 10000eq 😉 możesz od razu wystawić zwrotnego, dzięki! 🙂
Watrusia, dzięki, ale Libeerte była szybciej 😉
a ja dalej nic 🙁 ale mam pecha 🙁
ani ufo, ani zawody
Cierp1enie, wstawiłam parę twoich koni w te podkowy, ale nic nie wygrały :/
calore,  🙂
Mi wpadły jedne podkowy w ufo, i aktualnie 2-je zawodów wygranych z podkowami.
calore, poszedł już zwrotny :kwiatek:
wystaw innego, ten jest chyba mój z przetrzymywania kasy 😉
Całkiem możliwe, poszedł inny 😀
ten też 😁 zobacz w my office, które konie wtedy ode mnie kupiłaś i weź innego 😉 chyba że kupię go za te kilka dni, jeśli możesz poczekać na kasę 😉 albo wystaw wymianę zarezerwowaną. jakąś pierdołę za kasę, lirę apolla na przykład 😉
Ten już musi być dobry 😁
dobry! 😁 dzięki! :kwiatek: i dzięki dar za gratulacje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się