Perfekcyjny makijaż

madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2014 16:15
z okazji promocji w Rossmanie


ale pewnie wyjdzie na to że je komuś opchnę, bo za nic nie umiem się malować cieniami  😵
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 kwietnia 2014 16:22
Ja się dopiero niedawno przekonałam, jak wiele daje cielista kredka na linii wodnej. Zagości więc na stałe w mojej kosmetyczce 😉

madmaddie
Ja stwierdziłam, że jeśli używać cieni, to tylko z pędzlami.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2014 16:38
w sensie do malowania? tym czymś z gąbeczkami nigdy nie maluję, dokupiłam pędzelek 😉
kujka   new better life mode: on
30 kwietnia 2014 16:52
madmaddie, ja tez kupilam na promocji, tylko te kolory:


i bardzo mi sie podoba 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2014 16:54
mnie się kolory mega podobają i mam nadzieję, że się nauczę, bo ja człowiek ajlajnera jestem i mam ich całe pudełko, a cieni... no to jest pierwsza paletka 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 kwietnia 2014 17:07
madmaddie
Tak, do malowania.
Ostatnio oglądam sporo filmów instruktażowych na youtube i coraz lepiej mi wychodzi posługiwanie się pędzlami 😉
Dopiero teraz przekonałam się jak niewygodne w użyciu są te gąbeczki. Wystarczy Ci tak naprawdę jeden większy pędzelek do nakładania cienia na całą powiekę i jeden mniejszy, bardziej precyzyjny.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2014 17:15
ja kupiłam jakiś z elite i jest bardzo spoko. 😉
Do kiedy jest promocja w Rossmanie?
Dziś miałam iść, ale niestety się nie udało, więc mam zamiar w piątek.
Cierp1enie, do 4.05, później jest chyba na lakiery do paznokci i pomadki.

Help! Czym zmyć eyeliner? Próbowałam już płynu do demakijażu, chusteczek nawilżanych i oleju. I nic! Dodam, że eyeliner jest zielony.
jaki olej? Spróbuj rycynowego.
Rul, ryżowy. Rycynowy też tego nie ruszył. Wrr. A taki ładny kolor eyelinera.
U mnie w Rossie nie ma tej kredki Max Factora 🙁
jakiego cienia używacie pod łuk brwiowy, macie jakiś ulubiony?
U mnie też nie. Podobnie w Hebe i w SuperPharm 🙁 Ale znalazłam cielistą kredkę w Inglocie w cenie 28 zł. Macie jakieś doświadczenie z inglotowskimi kredkami?
mi pani w rossmanie powiedziała, że teraz rzadko dostają te cieliste kredki max factor 🙁
tak była mowa o tym inglocie i musiałam go dzisiaj odwiedzić. Wpadła mi paletka nowa, właśnie bez przegródek i 2 nowe cienie...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2014 19:22
whitemoon, jesteś uzależniona od Inglota? 😀
Niiieee, skądże! Tylko mój facet tak uważa :P
mi pani w rossmanie powiedziała, że teraz rzadko dostają te cieliste kredki max factor 🙁

Katosu z YT polecała jakąś cielistą kredkę z mysecret, kosztuje ok 7-8zł w naturze 🙂
Ja kupiłam tą z max factora ale szczerze mówiąc na linii wodnej utrzymuje mi się do godziny max 🙁
korsik myślałam, że bedzie bardziej trwała :/ bo ja obecnie do linii wodnej mam białą Vipera i trzyma się 2-3 godz a kosztowała +/- 10 zł no i właśnie chciałam jeszcze jakąś bardziej naturalną od białej więc stanęło na tej Max Factor, ale mówisz, że nie warto? Kurde, bo jest jeszcze jakas kredka z Vipery w kolorze ecru i może ona bardziej przypominała cielistą jednak zamknęli mi jedyny sklep z produktami tej firmy także w realu jej nie widziałam 🙁
a tą z MySecret, ma któraś z Was? Bo ja do linii wodnej wcześniej miałam jakąś kredkę z Catrice i była masakryczna  😲 w sklepie wydała mi się ok, bo była najmiększa ze wszystkich kredek a potem tragedia, nie dość, że była nietrwała i mało widoczna to jeszcze dostałam od niej uczulenia (pierwszy raz w życiu!) i miałam mega czerwone i bolące oczy, mój ojciec stwierdził, że wyglądam jakbym piła denaturat 😉

powiem Was mega ciężko o dobrą kredkę do linii wodnej ❗


edit:
http://finezjakolorem.blogspot.com/2013/12/cieliste-kredki-na-linie-wodna-my.html chyba muszę sobie darować kredkę z MySecret i dalej polować na MF 😉
Siesiepy   Ponczek bez rączek
02 maja 2014 13:52
Witam wszystkich, tu mnie jeszcze nie było. 🙂
hanexxx, mam kredkę My Secret i powiem tak: trwała za bardzo nie jest, da się nią uzyskać zdecydowanie lepszy efekt niż pokazali na blogu, oczu mi jakoś specjalnie nie podrażnia(czyli nie bardziej niż wszystko inne 😉 o ile to podrażnienie, bo raz płaczę na potęgę, a drugim razem z identycznym makijażem ani łezka nie poleci... ) i bardzo ciężko było ją dorwać. Ogółem cieliste kredki to jakiś kosmos, albo znajdzie się dwie sztuki w Sephorze czy Douglasie, za kosmiczne pieniądze, albo... Ma się jakieś mega szczęście. Do Natury się nachodziłam okropnie, a mam ją tylko we Wrocławiu, u nas w mieście zlikwidowali dziwnym trafem i wsadzili jakąś "Kropkę", która ma takie same firmy jak Rossman, a mniej produktów, ceny też specjalnie konkurencyjne to nie są. No ale nic. Mama ma Max Factora, nie używałam, ale mogę podebrać i porównać. 🙂

Niedawno przyszły mi dwie paletki cieni: W7 zbiór wielkiej ilości cieni i Sleek Del Mar.  💘 Dopiero dzisiaj przetestowałam Sleeka i efekt bardzo mi się spodobał, szczególnie po wytuszowaniu rzęs. 🙂 Tak delikatnie, a jednocześnie intensywnie nie było. Zawsze górowało coś z tych dwóch, a tu prosz, piękne połączenie. 🙂 Trzeba jeszcze tylko nauczyć się ładnie podbijać brązy pomarańczami, choć dzisiaj nie było z tym tak tragicznie(dużo mazać nie musiałam. 😉 ).
Ja polecam cielistą kredkę z Oriflame, używam jej od jakiegoś czasu już i jestem zadowolona, trzyma się całkiem nieźle jak na linię wodną 😉
mam do Was prośbę  :kwiatek: jakbyście natknęły się na jakieś stoisko Vipery porównałybyście mi te dwie kredki:
http://www.viperasklep.pl/konturowki-do-oczu/1190-vipera-konturowka-do-oczu-ikebana-264-ecru.html
http://www.viperasklep.pl/konturowki-do-oczu/1186-vipera-biala-konturowka-do-oczu-ikebana-263-white.html

wiecie, tak przez maźnięcie po ręku 😉 no bo mówię, mam tą białą i jest bardzo dobra chodzi mi tylko o bardziej cielisty kolor
Ale patrząc na tego bloga http://mallene.blogspot.com/2014/03/vipera-ikebana-eye-liner-264-ecru.html powinna być dobra 😉
ksan, te palety magnetyczne wrzucone przez Ciebie są bardzo słabe. Lepiej odłożyć kilka złotych i kupić Z-Palette (którą kocham 😉 ).

Dobrze, że piszesz, bo trochę się na nie nakręciłam już. Miałaś z nimi do czynienia, czy tylko słyszałaś? Wygooglałam Z-Palette, o której piszesz. Widziałam je wcześniej w internecie i prawdę mówiąc nie wzbudziły mojego zaufania, głównie przez "okienko". Dodatkowo wydaje mi się, że materiał to tektura i że zamyka się na magnes.
kupiłam dzisiaj w rossmanie cielistą kredkę lovely za niecałe 3zł (dzięki aktualnej promocji, normalnie kosztuje niecałe 6). szału nie ma, ale za tę cenę polecam 😉
co nie zmienia faktu, że też nadal poluję na Max Factor.
Scottie   Cicha obserwatorka
02 maja 2014 20:30
hanexxx, aleś się napaliła na tę kredkę 😉 Serio, żadna cielista nie wytrzyma Ci dłużej, niż 3h i trzeba to zaakceptować. Kredki to nie żelowe eyelinery, które zasychają na amen (i nie Jumbo Nyxa 😉 ). Ja mam beżową kredkę z Oriflame, którą polecała Maxineczka i uważam, że jest super. Trzyma właśnie coś ok. 3h i ładnie się ściera, nie podrażnia i nie zostawia śpiochów w kącikach. Jak dla mnie jest ideałem, a miałam wiele różnych kredek do oczu.

ksan, mam jedną Z- palette w kuferku (w rozmiarze medium) 🙂 Mnie się właśnie okienko podoba, bo jeśli masz kilka takich palet, to nie musisz otwierać każdej, żeby sprawdzić, czy akurat w tej jest cień, którego szukasz. Tak, są zrobione z tektury- ale moim zdaniem to plus, bo tektura tak jakby "pochłania" wszelkie wstrząsy, poza tym jakoś nie przeszkadza to jej w użytkowaniu czy czyszczeniu. Oczywiście nie włożysz jej pod bieżącą wodę, ale chyba nie ma takiej potrzeby. Jest solidnie wykonana. Jest zamykana na magnes, ale magnes jest bardzo mocny, tak samo jak ten wewnątrz tektury, który trzyma cienie.
Scottie napaliłam się jak jasna cholera 😉 bo strasznie podoba mi się taki efekt: cielista kredka w linii wodnej, rozświetlająca kredka w kąciku, jasny, delikatny cień na powiece plus podkręcone rzęsy i człowiek ma wielkie oczy niczym przestraszona sarna 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 maja 2014 20:46
muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona trwałością tych cieni Maybelline 😉 i efekt big eyes jest, chyba będą u mnie królować na wiosnę  😍
kojarzy ktoś kiedy w sephorze są te akcje promocyjne -30% (albo 40%, nie pamiętam) dla posiadaczy karty? bo one są chyba jakoś w miarę regularnie, prawda?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 maja 2014 00:13
hanexxx,
Ja od niedawna używam tej kredki z My Secret i jestem bardzo zadowolona, fajnie wygląda na oku, nie jest jakoś niesamowicie trwała, ale u mnie utrzymuje się dość długo, chociaż moje oczy mają skłonność do podrażnień i łzawienia. Za 7 zł zdecydowanie polecam. Z pewnością będę do niej wracała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się