Howrse gra :)

Małe No, dzięki :kwiatek: ale ile chcesz za nie?
Watrusia nic. 😉
Małe No, no jak nic????
Głupie pytanie, ale jak macie więcej takich darmowych prezentów to mi też możecie coś podarować  👀
calore - szczęściara z Ciebie, ja chodzę różnymi końmi i nic
kupiłam specjalnie konia z um prawie 2300 za kupony i nie miałam ani jednych zawodów z podkową... bu

Bo to nie chodzi o poziom umiejętności. Najwięcej zawodów udaje mi się znaleźć w okolicy 23😲0-24😲0, ale różnymi końmi - i tymi "byle jakimi" trzymanymi tylko na kupon, i tymi lepszymi. Robię tak, że wchodzę na przykład na skoki, zmniejszam powoli poziom zawodów i zwykle jakieś się w końcu znajdują, bo na poziomie 0.96km już jest więcej wolnych niż na 2.0km.
dar jak to sitter z forum to może napisz kto. Będziemy wiedzieć kogo unikać
Dziewczyny uważajcie na gracza fun-horse to oszustka 🙁
[s]mam pytanie. Wymieniłam punkty z dogry na kupon, ja go teraz aktywować? dostałam 4 cyfrowy kod na tel 🙂[/s] Udało się 🙂
Paula55, spróbuj wejść  kupony i zjechać na sam dół. Tam jest coś takiego jak "kody promocyjne" 😉
Ma ktoś może konia urodzonego dzisiaj? Muszę dać takiemu jabłko.
Już sprawdzałam w katalogu, wszystkie, które mają tam datę 4.05, są urodzone wczoraj.
Nancy, zobacz na sprzedażach, zaznacz rok i miesiąc 2014/maj. powinien się jakiś trafić 😉
Libeerte, mam te 2 kupony, co kiedyś pisałyśmy. wystaw mi konia na pl, a ja wystawię na com 🙂
Dziękuję  :kwiatek:
Libeerte, kupiłam i wystawiłam. dzięki 😉
calore, kupione, dzięki 😀

Mam jeszcze 3 passy do wymiany 😉
Szukam kogoś, kto mógłby się zająć moim kontem. Nie ma dużo do roboty, chodzi mi o codzienne logowanie, zajęcie się 34 końmi (boskie i dzikusy, żeby diamenty pozbierać, i 7 koni do rejestracji w GP). Naprawa boksów w OJ i zmiana łąk, żeby żyzność była. Zapłata do dogadania (eq, coś z CR? 😉 ). pracuję teraz bardzo długo, z internetem też różnie 🙂 byłabym mega wdzięczna 🙂
ChemiK, TheWunia czy jakoś tak...
pilnie zamienie 2 kupony z com na 2 kupony na pl 🙂  ewentualnie moge te 2 kupony dać za jeden kupon i 50 000 🙂
sprzedałam Księżyca za 10 kuponów, wiec mi się zwróciło wszystko 🙂
Ziemię mam za darmo hehe
Cierp1enie, a jak Ziemię, to jeszcze jednego 😀

edit: Mógłby ktoś kupić konia za 10tys eq ? Potrzebuję do zadania z podkowami  :kwiatek: oczywiście oddam 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 maja 2014 08:21
Librette wystawiaj 😉

Potrzebuję pomocy z OJ. Prestiżu zawodów nie podniosę, bo nie mam dobrych koni, ale chciałam chociaż podnieść żyzność i prestiż boksów. Tylko nie wiem- to zależy ogólnie od samej ilości boksów(nie ważne jakich) czy jednak ich jakości? Tak samo z łąkami- mam po prostu mieć ich bardzo dużo czy jednak stawiać na jakość? Nie wiem 🙁
Ośrodek http://www.howrse.pl/centre/fiche?id=114037
No i spadła mi o 1eq lekcja, nie wiem dlaczego :/ Wcześniej miałam 55eq... jak to naprawić? :kwiatek:
Dementek, pilna sprawa poszła do Ciebie na PW na Howrse.

Ktoś ma na sprzedaż Klepsydrę Kronosa ?  😉 Pilne !
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 maja 2014 08:38
Dar sprzedam za 180tys.
A nie mogłabyś odsprzedać za kupon ? Ewentualnie na zamianę mam Zestaw Posejdona lub Zestaw Hery.

Laski, kupi ktoś do zadania ?
[[a]]http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?type=direct&id=18204236&requete=marche%2Fvente%2F[[a]]
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 maja 2014 08:40
Kupon jest ok :kwiatek: Wystaw konia, wystawię KK 🙂
Nick masz taki sam jak tu?
CzarownicaSa, zlituj się i kup też tego konika za 100001, to nie dużo wcale.
Mam nick kuciaczek , a na jaki nick ja mam wystawić ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 maja 2014 08:46
Dar już kupiłam 😎 KK wystawiona, konia wystaw na Kermitek.
Ej, źle to robimy.. skoro ja mam Ci zapłacić to ty musisz konia mi wystawić ! 😀
Dziękuję dobra kobieto za zakup .. 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 maja 2014 08:49
No tak 🤣 Wystawiłam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się