przedłużanie rzęs

Chyba tak. Z jednej strony ma plastikowe ząbki do czesania, z drugiej- włosiane, długie, sztywne. Chyba do brwi toto służy.
Specjalnie się przyglądałam jeszcze raz. Nie mam grudek kleju. Widać samo miejsce przyklejenia, bo rzęsa jest dużo grubsza i czarniejsza niż moja własna, ale grudki kleju nie widzę!
Jutro idę na uzupełnienie - po 6 tyg 😀
Będę miała grubsze 🙂
Ja nie wiem jakie mam na grubość, ale miałam 12 na długość. Przy czym ostatnio się laska rąbła i uzupełniła mi 14-kami. I są lepsze!  😍
Jedyne co mnie wkurza, to fakt, że się niektóre przekręcają. Znoszę to jakoś, ale ..gdyby się nie przekręcały byłoby fajniej.
no właśnie też mnie to denerwuje :/
ostatni mi się przekręciła i w oko wchodziła non stop
cierpienie-Zastanawiam się nad kupieniem tego zmywacza do zdejmowania rzęs. Można by tę, która upierdliwie się przekręca zdjąć sobie w domu. Myślę, że bym dała radę. Widziałam jak to robiła kosmetyczka.
Porozmawiam z nią o tym następnym razem, bo nie zamierzam z rzęs rezygnować. Zbyt bardzo to wygodne!
Ja też nie zamierzam rezygnować, boskie są! Uwielbiam moje oczy 🙂😉)
No i ten fakt, że wstaję rano, piękna hehe
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
08 stycznia 2014 22:10
Cierpik - uważaj z ta grubością. Bo grubsze rownież oznacza cięższe. Z moich obserwacji wynika, ze naturalne rzęsy mocniej sie niszczą / wypadają i w pewnym momencie, po kilku miesiącach średnio jest do czego kleić.
ash   Sukces jest koloru blond....
14 lutego 2014 07:34
No i co i g**no! :/

Pamiętacie jak mówiłam, że po kilku uzupełnieniach dostałam uczulenia i musiałam na cito ściągać rzęsy?
Postanowiłam spróbować znowu, bo tamte okoliczności kiedy wystąpiło uczulenie były dziwne (upał, antybiotyk, osłabienie itp.)
Teraz przed założeniem rzęs przez 3 dni brałam Amertil bio na uczulenie.  Rzęsy założyłam. Są piekne jak zawsze. Nic nie swędziało, nic nie swędzi, ale dziś obudziłam się z tak spuchniętymi powiekami, że ledwo otworzyłam oczy 🙁 Normalnie gorzej niż po makijażu permanentnym oczu 🙁
Walczę dalej, zobaczymy. Daję sobie max do środy, jeśli będą występowały jakieś dziwne objawy to znaczy, że to nie dla mnie niestety. Oby nie, bo uwielbiam tę wygodę.
Cierp1enie, Dokladnie tak jak mowi Wizja. Od pół roku doczepiam najgrubsze 13, a wczoraj uzupełniałam i jest ich tak malutko, ze nie bylo do czego doczepiac, wiec musialam zrobic srednie 12... 🙁
Mi znowuż podobno właśnie odkąd robię sztuczne to rosną jak głupie! Tak mówi moja laska od rzęs. Będzie już kurczę...4 miesiąc? Jak nie więcej...
Jedyne co mnie wkurza to to, że już tydzień PO zaczynają mi się przekręcać. Uzupełniam po około 3 tygodniach. Zdejmujemy te z za dużymi odrostami i doczepiamy nowe.

Nie wypadają mi jakoś mocno, ale wiecie co? Ja ich staram się nie czesać, nie dotykać. I nie rusuję kresek na górnej powiece, żeby nie musieć ich zbyt często dotykać. I jak ścieram cienie, to tak delikatnie, żeby w ogóle do rzęs wacikiem nie dotykać.
Ja idę  w środę po 7tygodniach  💃 teraz nawet jeszcze mi się podobają , bo wypadły mi tak po całości , nie punktowo i mam ich jeszcze sporo. Ale juz czas na dopełnienie . Jak mi wcześniej zakładała inna babka to mi się strasznie przekręcały, denerwowały. Teraz poszłam do innej i duuużo lepiej. Na początku nic, ładne , równiutkie , miodzio. Potem jak zaczęły odrastać to niektóre się przekręcały ale jedno pociagnięcie szczoteczką i układały się . Czasem jest tak, ze szczoteczki nie widzą ponad tydzień  😉 I teraz czas zakładania to 1,5 h a nie 2,5 -3 jak wcześniej. Kocham rzęsy strasznie  😍
Ja miałam rzęsy założone raz i raczej ponownie się nie zdecyduję. Powieki mnie bardzo swędziały, zwłaszcza po kąpieli, pewnie klej mnie podrażniał (opary?). W dodatku były ciężkie i czułam, że kłują (jak to się pisze?) mnie w oczy. Fajny efekt, ale na specjalne okazje wolę sobie przykleić kępki albo rzęsy na pasku...
Niestety miałaś źle załozone i zły klej został uzyty. Dokładnie tak samo miałam za pierwszym razem ,rzęsy mnie długo kłuły (poki nie odrosły) , na jednej powiece mi opadały, były ciężkie i po założeniu łzawiły mi bardzo od kleju. Teraz u tej drugiej babki, klej nie szczypał, od razu nie czułam ,że cokolwiek mam na oku i absolutnie nic sie nie działo.
Warto również uważać przy kąpieli, aby przypadkiem nie zmoczyć rzęs. To też ma duży wpływ na wypadanie/przekręcanie
Ja mocze normalnie w wannie, chodzę też na basen i teraz nie mam problemu tak jak pisalam.
rosek - wychodzi na to, że widziałam Cię po 6 tyg od doczepiania - nadal był efekt wow i fajnie wyglądały (myślałam, że jakoś niedawno byłaś!).
Ponpon, no po 6tyg 🙂
ja mam założone drugi raz, znowu jestem mega zadowolona!  😍 poznaniankom mogę polecić wspaniałą i doświadczoną osobe
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 maja 2014 11:50
rosek ja niby jestem zadowolona z tego co mi moja kosmetyczka zrobiła, ale podobnie było z paznokciami niby fajnie, ale widziałam, że chyba coś jest nie tak, poszłam do babki, którą znalazłam w internecie i paznokcie są megaaa, tak samo chyba będzie z tymi rzęsami i w ogóle wydaję mi się, że gęstsze mi odrosły 😁 możesz podac namiar na priv na ta babkę, która teraz Ci rzęsy robiła?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2014 20:39
Jeszcze świeże  😎 i już je kocham  😍

Jara - pięknie 🙂

ja dziś uzupełniałam swoje 🙂 i znowu mam kuszące spojrzenie 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2014 20:47
Za moje różowo-czerwone włosy i te rzęsy kocham moją fryzjerkę i kosmetyczkę 😍
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2014 20:48
JARA-extra rzesy i super wyglądasz po tej hennie twarz i spojrzenie nabrały wyrazu  🙂
JARA, wow, gdzie robiłaś, dawaj namiar i cenę 😉. Ja właśnie szukam sprawdzonego miejsca.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2014 21:04
Dzięki! 🙂 Henne miałam zrobioną pierwszy raz w życiu i nie żałuję 😁 A nie potrafię sobie zrobić zdjęcia jak wyglądam naprawdę 😁
A rzęsy są boskie i wcale nie są długie, bo to tylko "8". Osobiście wole krótsze, a grubsze. Poza tym mam rzęsy delikatne, zawieje wiatr i mam powichrowane 😁
Katija idzie w poniedziałek na rzęsy, bo jak to powiedziała do mojej kosmetyczki "ona ma takie zajebiste, a ja będe chodzić wyliniała?" 😂

Rzęsy 1:1 jedwabne 75zł
2:1 85zł
Uzupełnienie od 2 do 4 tygodni 20-60zł

Cały cennik usług fryzjersko-kosmetycznych wrzuciłam w swoją galerię w folder "Różne".

edit:
Na plener 24 sierpnią zrobię się cała na róż  😍
Cudne te włosy
spotkamy się 24.08 🙂
JARA wow, piękne włosy! 😍
jara- super! Ja bez takich rzęs już nie umiem żyć  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 sierpnia 2014 08:08
To moja kosmetyczka bierze 130zł 1:1  🤔 i już po zrobieniu był jakieś posklejane...teraz zrobiłam sobie przerwe, po ściągnięciu był szok i jednak moje rzęsy wszystkie był krótsze, bo to były te odrastające, ale szybko urosły+trochę tuszu i jest ok, chociaz nie zaprzecze sztuczne to mega efekt i mega wygoda 🙂
A henne to robię z regulacją woskiem co 2tyg, bo też mam jasne brwi, a lepiej się czuję i wyglądam w ciemnych  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 sierpnia 2014 08:21
ashtray, dziekuje! 🙂

Efekt wyszedł super mimo, że rzesy zostały założone na ogryzki, naprawdę bardzo mało rzęs mi zostało (bo powyrywalam) a efekt robi wow!

Moja fryzjerka i kosmetyczka malo kasuja i pracuja na fajnych kosmetykach. Nie zarobia duzo, ale kllient zadowolony wroci i poleci 😉



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się