Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
02 maja 2014 14:02
Isabelle, nie rozumiem czemu miałabyś się przejmować czymkolwiek 😉 Mnie się zdarzyło na MP stać z malusim, najtańszym aparacikiem pośród fotografów z wielkimi lustrzankami i super-obiektywami. Co sobie gadali, to ich 😉 Zdjęcia robiłam właśnie dla siebie, na pamiątkę i naprawdę, nikomu nic do tego, czym i w jaki sposób je zrobiłam  😀
Facella,  niby nic nikomu... Ale już się nasłuchałam, że na co do dziadowego aparatu mi statyw. Głupio się tłumaczyć, że z dziadowego aparatu też bym chciała mieć nierozmazane zdjęcia i nagrane filmiki stanowczo lepiej wyglądają ze statywu 🙁 trochę mi wstyd po prostu, że taki przerost formy nad treścią 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 maja 2014 14:37
Rób tak, jak uważasz, jak Ci wygodnie i nikomu się nie tłumacz, bo nikomu nic do tego 😉
Isabelle Idiotami się nie przejmuj. Rób zdjęcia, tak jak Ci wygodnie, nawet wisząc na drzewie do góry nogami. Swoją drogą, tego typu zachowanie, to takie nasze, polskie. Jak ktoś ma gorszy sprzęt, obojętnie, czy aparat, czy samochód, czy cokolwiek, to zaraz trzeba wyśmiać, obsmarować. Sk******ństwo.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 maja 2014 16:12
A jak ma lepszy (od naszego), to pewnie kradziony/d...y dała za niego  🙄 I to też jest polskie sk...stwo.
A jak ma lepszy (od naszego), to pewnie kradziony/d...y dała za niego  🙄 I to też jest polskie sk...stwo.


O! To, to, właśnie to. Najlepiej być szarakiem, zlać się z tłumem, nie wychylać się. Jezu! Jak ja nienawidzę zawiści i złośliwości.
trzynastka   In love with the ordinary
02 maja 2014 16:56
[s]Jak jest z lekami w bagażu podręcznym?
Co muszę zrobić by móc je zabrać spokojnie ze sobą?[/s]

Już mi Jara w innym wątku odpowiedziała. Wykasuję by nie siać zamieszania  :kwiatek:
i wiecie co... wzięłam ten zakichany statyw. Nakręciłam filmy koni znajomej. sądzę, że są całkiem spoko.

ale bardzo ważny pan z pzhk wymalowanym na kazdej części garderoby musiał dokichać "A to w telewizji będzie?" z głupią, szyderczą miną.
Mam nadzieję, że całkiem poważnie odpowiedziałaś, że oczywiście, w TVP regionalnej w czwartek o 17.00?
abre   tulibudibu
03 maja 2014 16:34
Isabelle, nie przejmuj się takimi drobiazgami 🙂 Przynajmniej masz filmik, który da się oglądać (w przeciwieństwie do tych 90% roztrzęsionych zamieszczonych w necie) 🙂
Kojarzycie taki jakby kalkulator, w którym podawało się różne dane (czas wyjazdu, miejsce, płeć, typ podróży, standard noclegu itd.) i wyskakiwało, co zabrać i w jakiej ilości?  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 maja 2014 20:46
Piaffeczka, ja nie kojarzę, ale chętnie poznam 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2014 20:49
Isabelle, ja mam takich znienawidzonych fotografów z Urzędu Miasta w Sopocie. Jakbym mogła, wcisnęłabym im obiektywy w... ludzie tacy są. Durni, po prostu.
Isabelle Widzisz, miałaś skrupuły, a takie ładniutkie zdjęcia cykłaś. Gratulacje.  👍
A gdzie te zdjęcia ujrzeć można?
.
może komuś utkwiło w pamięci, był taki demotywator o jakimś zwierzęciu (nie wiem konkretnie, foka, orka, niedźwiedź polarny...?) z podpisami, fajnie to wszystko przedstawione jaki to (nie) jest słodki zwierzak  😁 szukam i szukam ale nic nie znalazłam, może ktoś kojarzy :kwiatek: ?
Wie ktoś jak zmienić kolor czegoś w Photoscape albo Gimpie? Jestem laikiem jeśli chodzi o obróbkę a potrzebuję zmienić kolor włosów..
Matuzaalem, w gimpie można 😉 Najlepiej jak znajdziesz na yt filmik jak to zrobić 😉

ed. np. taki
😉

ed. 2. sposobów jest wiele, poszukaj jeszcze innych filmików, może któryś będzie lepszy 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 maja 2014 21:31
JARA spóźnione, ale bardzo dziękuję! :kwiatek:

Czy ktoś wie, jak mogły nazywać się te "elektroniczne" zabawki z McDonalds? Tutaj w tym kwejku praktycznie na samym dole po lewej stronie obok Furbiego jest ten taki kotek z tej serii:
http://kwejk.pl/obrazek/2054422/lata-90te-byly-najlepsze.html

Ktoś kojarzy? Można to gdzieś na allegro czy innym gumtree dorwać?  👀 Bo nawet nie wiem pod jaką nazwą szukać 😵
Czarownica to chyba były wersje Poo-Chi jeśli dobrze pamiętam.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 maja 2014 21:41
Taaaaaak!!! 😀 Dobra, idę szukać :> Dzięki! :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2014 06:42
Czy gdzieś w przepisach jest definicja "garażu"? I czy w garażu pod mieszkaniem w budynku wielorodzinnym można mieć warsztat ( np. szlifowanie)?
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
05 maja 2014 06:53
safie sprawdź w prawie budowlanym
safie, kluczowy będzie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: czy można prowadzić działalność i o jakiej dokuczliwości.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2014 08:36
Halo, ale nie o działalność gospodarczą chodzi, a o majsterkowanie dla przyjemności. To też się pod Plan łapie?
safie, majsterkować możesz nawet w sypialni, jak Ci wygodnie 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2014 08:54
Achaja , a szlifować i wiercić? Mam garaż pod pokojem i przez całą majówkę facet się wyżywał, a mam w domu schorowaną babcię, której to przeszkadza (ja już po 3 latach przywykłam).
safie, niestety, w godzinach dziennych jest "wolność tomku". Mogłabyś ew. dochodzić "zwiększonej uciążliwości" z pomiarami decybeli i drgań, ale zwykle się to ludziom nie udaje.
Przy braku sensownych rezultatów negocjacji z sąsiadem zostaje wyciszenie własnego lokum 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2014 09:07
W regulaminie spółdzielni jest zakaz zakłócania spokoju w niedziele i święta, ale nie wiem czy to na policję zgłaszać? na straż? Spółdzielnia nic nie zrobi, bo jego żona tam pracuje, co wczoraj wywrzeszczała na pół osiedla.
Jeszcze jest zapis, że garaż służy do parkowania samochodów i drobnych prac przy nich. I nie mam koncepcji jak wyciszyć podłogę i ściany (on ma przykręconą do ściany wielką szlifierkę- zagrożenie pożarem?).

Babcia jest w kiepskim stanie, silna depresja. Specjalnie ją do nas zabraliśmy bo u niej w klatce trwa remont, a ona potrzebuje ciszy i spokoju 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się