moda, ciuchy etc...

Dodofon - przecudna  😍!!! Ja bym  kupiła . Zazwyczaj jak na coś choruje , to i tak wcześniej , czy później musze to mieć .
Pursat   Абсолют чистой крови
03 maja 2014 14:51
Kupić - owszem, ale nie z allegro.
Potrzebuję porady, kupiłam sukienkę,
1. czy te buty baldowskiego będą do niej pasowały?
2. jaka torebka?


yegua- moim skromnym zdaniem tak!

A ja potrzebuję Waszej pomocy  :kwiatek: otóż na sheinside znalazłam poniższą sukienkę,szukałam czegoś w tym stylu,ale nie chciałabym specjalnie z okazji kupna sukienki zakładać paypala i długo czekać na paczkę. Widział ktoś,coś?
www.sheinside.com/Blue-Spaghetti-Strap-Floral-Slim-Pleated-Dress-p-168093-cat-1727.html
iskierkowa, dziękuję 🙂
Niedobra kobieto 👿 narobiłaś mi ochotę na sukienkę (w załączniku). Ech...

Paypal się przydaje. Korzystam raz na rok, ale jestem bardzo zadowolona.
yegua cudowna ta sukienka  😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 maja 2014 18:40
mnie się wydaje, że te sukienki, tak w środku przecięte są niekorzystne dla figury. jak jest odcięta bezpośrednio pod biustem to wygląda się macz better, o ile biust się ma 😉
a tO zależy do jakiej figury, bo ja na przykład mam wysoko talie, i to jest krój idealny dla mnie 💃
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 maja 2014 18:48
jak jest odcięta bezpośrednio pod biustem to wygląda się macz better, o ile biust się ma 😉

Albo jak w ciąży, kiedy się biustu nie ma. Albo ma się wzdęcia. Albo po prostu trochę brzucha.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2014 18:49
Dodofon, torebka przepiękna, szukam czegoś podobnego  🙂
madmaddie, ty poważnie? 😲 Jak dla mnie odcięcie zaraz pod biustem jest bardzo nieszczęśliwe i większość rzeczy, które mają taki krój kojarzą mi się z ciążowymi i osoby, które nie są bardzo szczupłe wyglądają w takowych bardzo niefortunnie. Wcięcie w połowie (czyli w talii), robi nam ładny efekt klepsydry, podkreśla talię (którą ma każda kobieta!) i po prostu wygląda bardzo kobieco 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 maja 2014 19:15
poważnie. bardzo wiele zależy od figury, jasne, ale to że jest tak dużo w sklepach takich właśnie sukienek powoduje, że dużo dziewczyn takie nosi, a w sumie niewielu to pasuje.
a jak się tę odciętą pod biustem wybierze dobrze, to się nie wygląda jakby się w ciąży było 😉

ale to tak na marginesie. może u mnie taka awersja do tego, bo moda jest i wszyscy chodzą, nawet jak im nie pasuje, a mi czasami jak patrzę, oczy krwawią.
to tak jak z balerinami, ile lasek wygląda w tym jak kaczki, ale chodzi?

[quote author=madmaddie link=topic=168.msg2083844#msg2083844 date=1399138811]
jak jest odcięta bezpośrednio pod biustem to wygląda się macz better, o ile biust się ma 😉

Albo jak w ciąży, kiedy się biustu nie ma. Albo ma się wzdęcia. Albo po prostu trochę brzucha.
[/quote]
dlatego napisałam- o ile biust się ma.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2014 19:18

to tak jak z balerinami, ile lasek wygląda w tym jak kaczki, ale chodzi?

[


Bo baleriny są mega wygodne. Nie zawsze wypada zakładać trampki, a w obcasach nie wszyscy chcą biegać cały dzień 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 maja 2014 19:24
ciężko mi mówić o wygodzie balerinów, bo nigdy w tym nie chodziłam. może dlatego też, że pomijając estetykę, chodzenie na całkiem płaskich butach mnie po prostu boli. anyway, znalezienie czegoś na lekkim obcasie, wygodnego, nie jest wcale takie bardzo niemożliwe.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2014 19:30
madmaddie, ja albo zakładam szpilki ok. 10cm, albo płaskie buty. Od takich 2-3cm obcasów właśnie bolą mnie  nogi, a i czasem w ramach pracy muszę odbyć spacer po wybrukowanym rynku - w obcasach skręcenie kostki gwarantowane 😉
safie, a w 10 cm mniejsza możliwości kostki skręcenia? 😁

Mi w obcasach się najlepiej biega, jak gdzieś trzeba dobiec, to idealnie, ale jak mam łazić cały dzień, to zaczyna się robić średnio czasami :/
A takich 2-3 cm nie lubię ze względów estetycznych, po prostu zwykle mi się nie podobają, mam złe skojarzenia z nimi związane.
madmaddie, wszystkie chodzą, bo wszystkie dobrze w tym wyglądają 😉 Tak jak mówiłam - figura klepsydry, mega kobiecość, możliwość schowania "boczków"... Wiele zalet 🙂 A nie dlatego, że modne. Modne w tym sezonie są trapezy, a wcale nie wszystkie laski w tym fajnie wyglądają 😉
A ja sobie nie wyobrażam nie chodzenia w balerinach. Jaką mam alternatywę? Szpilki? Koturny? Adidasy? Obcas mogę założyć tylko na chwilę, na pokazanie się, bo umierają mi potem kostki, adidasy nie do wszystkiego pasują, sandały/klapki/koturny wymagają odpowiedniej pory roku...

Jeju, rozumiem, jakby się marudziło, że wszyscy noszą legginsy we wzory, a nie każdy w tym dobrze wygląda (ja np.!), ale taki uniwersalny krój... No to bez przesady 😉 Wszyscy też chodzą w jeansach i t-shirtach. Moda? 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 maja 2014 19:45
no właśnie nie wyglądają dobrze i się przy tym upierać będę!

ale dobra, spadam, nie będę wkładać kija w mrowisko :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 maja 2014 20:12
safie, a w 10 cm mniejsza możliwości kostki skręcenia? 😁



Wtedy się nie pcham na kostkę brukową :p
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 maja 2014 23:45
ciężko mi mówić o wygodzie balerinów, bo nigdy w tym nie chodziłam. może dlatego też, że pomijając estetykę, chodzenie na całkiem płaskich butach mnie po prostu boli. anyway, znalezienie czegoś na lekkim obcasie, wygodnego, nie jest wcale takie bardzo niemożliwe.



Jest możliwe, tylko po co? Ja np nie czuję się komfortowo zakładając obcasy, bo nawet na niewielkim jestem wyższa od wszystkich dookoła. Jak jadę autem i wiem, że nie będę dużo chodzić, to czasem zakładam, ale na cały dzień chodzenia nie zrobiłabym tego. Każdemu według potrzeb  :kwiatek:
safie, nooo, tak też można 😀
Ja w odciętych pod biustem wyglądam okropnie. A wciete w talii z dołem w linie a leżą idealnie. Mam figurę gruszki i niską wąską talie do tego długi tlow. Odcięcie pod biustem zabija wszystkie zalety mojej figury zostawiając słup. Madmadie to że tobie coś się nie podoba to nie prawda uniwersalna 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2014 10:04
Madmadie to że tobie coś się nie podoba to nie prawda uniwersalna 😉


Coś w tym jest.. tzn nie chodzi mi o madmaddie tylko tak ogólnie, nie ma chyba ubrań, w których KAŻDY będzie dobrze wyglądał. A te sukienki odcinane tuż pod biustem wyglądają dobrze u osób, które muszą zamaskować brzuch  😉
Dziewczyny pomocy 😉 . Jaki kolor u was na monitorach ma sukienka nr 2 ????
http://allegro.pl/sukienka-elegant-krotka-lady-lux-tunika-luxusowa-l-i4206249187.html
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2014 21:33
Coś pomiędzy ciemnoróżowym a wyblakłym czerwonym  😉
Na moim mocno czerwony 🙂
u mnie czerwono-malinowy
U mnie taki zarówiasty koral  😁 . Taką bym chciała .  U koleżanki czerwony .Czerwonej nie chce .... No i teraz już nie wiem 😁
Dużo zależy od światła. Ta pomarańczowa (u mnie) na każdym zdjęciu ma inny kolor 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 maja 2014 16:15
U mnie jest czerwonomalinowa albo właśnie taki różowy koral.
Zawsze masz prawo do zwrotu w ciągu tygodnia bez podania przyczyny, jak Ci kolor nie podejdzie, to możesz zwrócić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się