Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

ehh, ja żałuje że mnie nie było 🙁
Chciałam przyjechać chociaż popatrzeć ale też nie dało rady, mam nadzieje że na następne już się stawimy w komplecie 🙂
Zuziasta na litość Boską coś Ty wyprawiała?? Ja widziałam tylko 2xL na czysto.

L jechałam wczoraj, dzisiaj dałam sobie spokój, nie chciało mi się czekać godzinę po LL ...
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
22 marca 2009 19:28
Szczerze?
Nie mam pojęcia, ale to na pewno było  straszne.  🙄
Hehe... a ja to ppniekad widzialam.
Znaczy sie uslyszalam lomot na korytarzu i ujrzalam podnoszaca sie z ziemi Zuziasta.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
22 marca 2009 19:31
Najlepsze jest to że ja nawet nie zakręcałam, bo jechałam zapytać czy mogę już wejść  😲
Fartuch uratował brzuch Dancera  🤔
Fiknęłaś kozła na łączniku  🤔 Całe szczęście, że wszyscy to przeżyli w jednym kawałku...

A z pozytywnych akcentów świetnie pasujesz do Dancera i mam nadzieję, że te dwie czyste Lki to dopiero początek  😅
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
22 marca 2009 19:47
Tak, przewróciliśmy się na płasko, dobrze że udało mi się upaść obok, a nie pod konia...  👀
Dziękujemy,  :kwiatek:
też mam taką nadzieję  😀

Zuziasta widzialam twoj upadek 🤣smiesznie to wygladalo 😉 mine mialas dobra 😉
gratulacje udanych przejazdow :kwiatek:
Lena twoje zdjecia. Daj maila to w przyszlym tygodniu popchne 🙂

a moje starty...
kasztanka totalne nieporozumienie... 🙄 nie wiem czy kiedykolwiek jakos to bedzie wygladalo...
siwa.. niezle sadzi.. ale ja nie
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
22 marca 2009 20:43
Dzięki.  :kwiatek:
Dopiero na parkurze doszłam do siebie po wywrotce... 🙄
Siwe fajne, kilka razy się nie zgraliście, ale generalnie wyglądało to pozytywnie.
Kasztankę widziałam tylko na rozprężalni... wielkaaa  😁
Lena, chcesz fotki?? Wstawic tu czy Ci wyslac??
I machająca łapami  👀

edit: Klami wyślij plizz, nie będziemy ludzi straszyć 😉
To mi maila podaj. 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
22 marca 2009 21:54
Co straszyć, co straszyć? Wstawiać fotki - WSZYSTKICH!
Moje w KR 🙂
Ja bylam fotografem tylko dochodzacym. Z voltoviczow to mam zdjecia Lenki jedynie.
Ja tez po zawodach.. tylo jednodniowych.. na wagary poszlam i na zawody pojechalam🙂

Rudzielce pieknie sie spisaly, czekam, moze beda jakies fotki.
crazy, koniecznie fotki pokazuj!!
Do środy przyjmowane są zgłoszenia wstępne na zawody wkkw 25-26.04. w Sopocie 🙂 Więc jeśli ktoś reflektuje... Może Czeggra? Bo prawdziwych wkkwistów nawet nie pytam 🙂
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
23 marca 2009 08:25
Moje w KR 🙂

I tych kilka fotek ma nas zadowolić?
Foch!
Zamiast foch zapraszam następnym razem. Nawet aparat dam do łapki  🤣
1) Trzecia edycja konsultacji Trenera Kadry Narodowej w Sopocie W dniach 21 - 23 kwietnia 2009 odbedą się w Sopocie  kolejne konsultacje Rudigera Wassibauera Trenera Kadry Narodowej.
Treningi te zamkną cykl szkoleniowy sezonu halowego. W obecnej edycji przewidujemy grupy dla jeźdźców zaawansowanych i początkujących.
Planujemy również utworzenie grupy dedykowanej dla dzieci.
Przewidywany koszt uczestnictwa wynosi ok. 600 PLN od konia. Dla widzów wstęp bezpłatny.
Konsultacje będą dotyczyć  skoków.


Dlaczego moj kon nie moze na razie skakac??  🙁
Tym razem bym sie zalapala jesli chodzi o wymagania.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 marca 2009 19:09
Klami, buahahaha, ja informacje dostałam na mejla. Czuję się ważna  😎


Ps. nie będzie się nikomu nudziło w śr. koło 17, żeby mi cyknać parę fotek, żeby Lena miała potem dowody zbrodni?
Obiecane:



ty sobie lala zachodnio-pomorski watek zaloz a nie sie tu w sopocie panoszysz :P
Jaka ładna hala... czemu u nas nie ma ośrodków z taką halą??
I sobie zaloze :P
Ale pomorski tu i tu, i nad morzem tez:P To troche sie zgadza
Wow pięknie tam!
witam 😉
Jestem bardzo zadowolona po zawodach 😀 na Aurze w sobote wygrałam L a w P w drugiej fazie miałam jedną zrzutkę . Na Landracie było gorzej tzn JA byłam gorsza . W P miałam jedną zrzutkę a w N zatrzymanie < zle wyjechalam zakret i sie poslizgnal i stanął > i dwie zrzutki < nie widziałam totalnie odległości>

Ale niedziela świetna 😉) Aurą w L zrzutka . W P na zero i byłam na niej 3 a na Siwku byłam tez w P na zero i byłam 4 ;D i w N dałam na zero i jechałam rozgrywkę. Miałam fajne tempo ale przyciupałam do jedynki i spadło... Więc zrezygnowałam . Bardziej chciałam sprawdzić siebie niż Siwka 😉) ale zostało mi tylko jedne oczko < jeden czysty przejazd w N > i będzie II klasa sportowa 😉) ..

Zuziastaaaaa cholero Ty mała.. ;P wiesz w sobote siedzialam u gory z trenerem i tata i patrzylismy na rozprezalnie.. I tak patrzylam na Ciebie < a nie wiedzialam ze Ty to Ty i ze jedziesz na Dancerze;P > i mowie glośno EEJ TEN KON TO CZYSTY DANCER . NAWET TAK KiTA MYRDA JAK DANCER ;P dopiero pozniej sie skapnelam ze to On hihi 😉) ..  Nooo ale smigalas jak szalona ;P nie martw sie.. Ja czesto spadam na rozprezalni 😀 hihi. Chociaz na tych zawodach ani razu ! Szoook 😉

Ale się rozpisalam. Jezeli bedzie ktos mial zdjecia takiej zielonej dziewczyny na kobyle ze zlamanym uchem < L i P > i na siwiutkim ogrrrrze < P i N > to bym prosila ... Jak cos mozna wstawiac tutaj.
Pozdrawiam
Ponia   Szefowa forever.
24 marca 2009 16:23
Zielna Dzielna! Gratki! 😅 😅
a ja mam takie pytanie: czy w tym sklepie jeździeckim na terenie hipo dostanę koszule konkursowe, byle nie białe??, bo już sama nie pamiętam co tam jest, a co nie 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się