Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 kwietnia 2014 22:40
ashtray chciałabym, ale ceny karnetów mnie przeraziły 🙁 
Dlatego ja idę tylko 13.06. Cóż, nie można mieć wszystkiego.
Jelonek jest cudowny zawsze i wszędzie 😍

Ja dziś robię mężowską przyjemność i jadę zobaczyć z czym się je Amon Amarth do Poznania. Totalnie nie mój typ, ale Tomek ze względu na mnie jedzie w czerwcu na Aerosmith 😁
Jelonek  😍
Będzie na Czyżynaliach, ale bilety tak drogie i reszta występujących na tyle dla mnie nieciekawa, że chyba odpuszczę.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 kwietnia 2014 20:07
ja właśnie widziałam ceny biletów na Ursynalia i Juwenalia dla nie-studentów. damn it  😵

piękne zdjęcia Jelonka z koncertu w Stodole są dostępne na jego oficjalnym facebooku  💘


Dlatego ja idę tylko 13.06. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

ja bym chciała przede wszystkim na Florencję. Ale Limp Bizkit i Kings of Leon też strasznie, strasznie kuszą  😡 No ale na te wszystkie koncerty musiałabym mieć karnet. Jeszcze w totka nie wygrałam żeby utopić teraz 600 zł w bilety  🙁
Sluchajcie mam do zbycia  dwa karnety na orange warsaw. Z powodow osobistych juz wiem ze nie dam rady sie pojawic.
Sektor D
Info na prv
Bischa   TAFC Polska :)
06 maja 2014 12:52
Jeśli ktoś wybierał się na koncert Thomasa, 26 lipca w Sopocie, lub macie znajomych, którzy się wybierali, przekażcie informację, iż koncert jest przesunięty na 19 lipca. Informacja pewna, od organizatora.
33 dni do wymarzonego koncertu Aerosmith w Łodzi. Nie mogę się doczekać, spełnienie jednego z marzeń coraz bliżej!  😍
Dworcika   Fantasmagoria
10 maja 2014 16:44
tuchowskie, błagam! Nie odliczaj na głos, jak ja właśnie staram się nie liczyć! 😁
tuchowskie, błagam! Nie odliczaj na głos, jak ja właśnie staram się nie liczyć! 😁


E tam, teraz to można odliczać, bo aż się uśmiech na ustach maluje, że tak mało czasu zostało 😉 Gorzej się odlicza ze świadomością, że do koncertu np. +/-3 lata   😀


edit: weszłam do wątku żeby to napisać i oczywiście nie napisałam.
Jakby ktoś z Waszych znajomych miał bilet na Hugh do Poznania 27.07 na sprzedaż, to dajcie znać.
Dworcika   Fantasmagoria
10 maja 2014 17:42
No w sumie...zwlaszcza, ze mam teraz bardzo goracy okres i czas gna przeokrutnie 🙂
A wybiera się ktoś w tym roku w lipcu do Jarocina? 😉
Ja bym bardzo chciała, bo Pidżama... ale trochę nie mam jak. Jeszcze będę myśleć 😉
Myśl, myśl, do 30 czerwca trzeba kupić tańszy karnet! 😀
Jednak kupiłam bilet na Czyżynalia xD
Bischa   TAFC Polska :)
21 maja 2014 18:13
Thomas 13 lutego 2015 w Katowicach 😅 Znowu z Sandrą :/ 👿
eNIKa   "Stars can't shines without darkness"
21 maja 2014 18:28
Miesiąc  😍 i po raz kolejny Panowie Leto zobaczymy się na scenie  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 maja 2014 18:31
Kupiłaś bilet z wejściem na scenę czy tak jak ja liczysz, że Cię wezmą na UITA?  😁
eNIKa   "Stars can't shines without darkness"
21 maja 2014 18:33
Miało być "pod sceną". Na scenę wrąbałam się na koncercie wtorkowym w Łodzi 😉 Na tym podwójnym, bo ludzi na płycie prawie nie było 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 maja 2014 18:36
Ja z trybun 😉 Ale w Łodzi Leto latał po trybunach też (dzięki temu moja znajoma PRAWIE go zmacała, co spowodowało u niej niebywałą depresję pokoncertową - bo PRAWIE  :wysmiewa🙂, a mam taką blisko sceny, liczę na fuksa.
Oby nie padało, bo ja nie wiem, jak się przedstawia zadaszenie na tym stadionie  😁
zadaszenie na tym stadionie to tylko własne w postaci parasolki  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 maja 2014 18:57
O matko...
A WC jest?  😁
jak dwa lata temu byłam to toitoi z kilometrową kolejką przed był  😀
eNIKa   "Stars can't shines without darkness"
21 maja 2014 20:23
Facella nie mogę z Twojego awatara... Jaram się po raz n-ty jak szczyla  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2014 17:26
Ja też z niego nie mogę, czasami mam taki moment zwiechy: gapię się na niego przez kilka minut i cieszę się, jak głupi do sera  😂
eNIKa   "Stars can't shines without darkness"
22 maja 2014 19:19
Dokładnie tak samo! A potem się mnie pytają co się tak szczerzę do kompa  🤔wirek:
Ej, a ja sie zalapalam na darmowy koncert the Klaxons 😀 świetne wrażenie robią na żywo, no i śmiesznie, bo scena była na plazy i frontman na koniec wskoczył do morza.
Slash 20.11.2014 w Krakowie  😍
podbijam, bo mam na sprzedaż jeden kwit na Aerosmith na płytę, pilna sprawa, więc jeżeli znacie kogoś kto szuka to dajcie znać! 😉
Dworcika   Fantasmagoria
30 maja 2014 18:29
infantil, no co Ty gadasz? Co sie stalo?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się