matura

Idę spać. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
Ja właśnie zrobiłam arkusz z 2011, 68%. Styknie 😉 A był jednym z trudniejszych, jakie robiłam. Dobrych wiatrów jutro na maturze i dobranoc!
i jak tam dzisiaj? ja jestem bardzo zadowolona, zrobiłam wszystko 2 razy, więc liczę na okolice 100% 😀
za to z perspektywy 24 godzin jestem już pewna że nie zdałam polskiego, nie dość że co chwila powtarzałam ten sam błąd rzeczowy, to moje wypracowanie było za bardzo nie na temat żeby ktoś mi je zaliczył :<
Mi tez poszło ok. Chyba mam błąd w wyniku w ostatnim, ale dosc mały wiec pewnie cos z nieuwagi. Za obliczenia bede miała punkty raczej
Podziwiam, bo ja kiepsko widzę moją dzisiejszą matematykę... 😲
Ja podobnie, wyczuwam sierpień.
Gniadata   my own true love
06 maja 2014 11:38
Mi tez poszlo fajnie, wiekszosci bylam pewna na sto procent, wiem, ze mam blad w tym z prawdopodobienstwem przez niedopatrzenie, no i izasadnienia nie zrobilam plus dwoch zamknietych nie bylam pewna a tak poza tym to bardzo pozytywnie 🙂
fisherprice Ej no serio, pół mojej szkoły dzisiaj płakało na korytarzu po wyjściu z sal... Wszyscy jak dotąd na próbnych i polskim wychodzili w połowie czasu tak dzisiaj siedzieli do samiutkiego końca .___.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2014 11:46
Ja właśnie zrobiłam arkusz z 2011, 68%. Styknie 😉 A był jednym z trudniejszych, jakie robiłam. Dobrych wiatrów jutro na maturze i dobranoc!

Identycznie go napisałam!  :emota200609316:

Wk...łam się na matmie, policzyłam wszystko po 3 razy i za każdym wychodziły mi kosmiczne wyniki... A szczególnie w zadaniu z prostopadłościanem... Ile tam było tej przekątnej, pół pierwiastka ze stu iluś?! A ten turysta szedł pierońsko szybko, wyszło mi, że wchodził 7,375 km/h  🤔
Najgorsze jest to, że potrafiłam policzyć prawie każde zadanie (zgłupiałam przy przesuwaniu wykresu 1/x, dowodzie z podzielnością i w ostatnim miałam zagwozdkę, jak to ugryźć, bo nigdy nie robiłam zadania z całkowitym czasem - zawsze była podana różnica /-😉, ale wychodziły mi potwornie niemożliwe liczby... dlatego boję się, że coś poszło nie tak...
mi w prostopadłościanie wyszły chyba 3 pierwiastki z 14, coś podobnego w każdym razie.
a turysta wg mnie szedł 3,5 km/h
Ktoś podzieli się odpowiedziami?
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2014 12:00
Chrysteeee no to masakra  😵

Jeśli jeszcze któraś z was ma obiekcje, czy iść na maturę w eleganckiej koszuli, spodniach i trampkach, to idźcie. Dzisiaj dziewczyna przyszła w zwykłych dżinsach, koszulce a la t-shirt i adidasach...

A ja dzisiaj na 2 godziny przed maturą robiłam porządek w kosmetyczce  😂
http://jakzdacmaturezmatematyki.pl/matura_z_matematyki_2014_poziom_podstawowy_poziom_rozszerzony_odpowiedzi.php
tu się systematycznie pojawiają

Mi poszło raczej kiepsko. Zadanie z prostopadłościanem dobrze, prawdopodobieństwo dobrze, ten wielomian do porozbijania dobrze. Za to z funkcją pokręciłam, to z trójkątem nie wyszło mi do końca, a z tym turystą chyba zły układ równań ułożyłam, bo nie chciała wyjść delta. Dowodów tradycyjnie nie ruszałam, bo nie uczyli nas robić ich w szkole. Moim zdaniem matura trudniejsza niż zeszłoroczna. Kilka zamkniętych mi nie wychodziło i strzelałam, ale raczej zdałam.

U mnie większość wychodziła załamana zupełnie.
Uff dzięki cke za ta matme  😀 chociaż coś dobrze, ale prawie nie zauważyłam ostatniego zadania
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2014 12:06
Kurde jakim ja jestem cepem!!!
Jak można było policzyć pole PROSTOPADŁOŚCIANU 2Pp + 4Pb, czyli jakby w podstawie miał kwadrat  😵
Idiotka, idiotka do potęgi n-tej  😵
Zaraz się zapłaczę...
Źle opisałam zdarzenie A w prawdopodobieństwie, myślałam, że pierwsza liczba ma być o 4 lub 6 większa od drugiej  🤔wirek: Może mi zaliczą...
o kurcze, przeczytałam, ze mialo byc 7 liczb w prwadopodobienstwie ;c
ja nie opisywałam zdarzeń w prawdopodobieństwie, zrobiłam drzewko.

Ta matura była taka... niestandardowa... Oby chemia była klasyczna i nie dali czegoś z kosmosu.
Ehh, no to kilka z otwartych mam dobrze. Ciekawe jak z zamkniętymi. Żegnaj politechniko.
a co wam wyszło w ostatnim?
te wszystkie trójkąty były 90,30,60? i wyszło jakaś liczba+ jakaś liczba pierwiastków z 3?
A ja myślałam że mi poszło tak umiarkowanie (moim zdaniem trudniejsza od poprzednich, robiłam 2010-2013) a poszło mi jednak źle. Albo czegoś nie doczytałam albo się pomyliłam w obliczeniach i takie tam. Normalnie takich rzeczy nie robię, jak już umiem to robię bez głupich błędów:<
No ale tam, ważne żeby jutro i po jutrze poszło super
nikinga, mi wyszło pole 3pierw3/2 ale nie sądzę, żeby dobrze to było... ;/.
nikinga mi wyszło 4+ 9/16 pierwiastka z 3. liczyłam na 2 sposoby i wyszło mi tak samo, więc mam nadzieję że to dobrze. wszystkie tam były 30,60,90
Kamila🙂, mi wyszło jakoś podobnie 4+ileśtam pierwiastka z iluśtam
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2014 12:20
a co wam wyszło w ostatnim?
te wszystkie trójkąty były 90,30,60? i wyszło jakaś liczba+ jakaś liczba pierwiastków z 3?

Tak. Nie pamiętam konkretnie, ale tam na pewno był pierwiastek z 3. I coś dodać.

Poprawiam za rok, nie dostanę się nigdzie, gdzie chciałam.
Jeszcze jak rzucą taką biologię i chemię to już w ogóle się nigdzie nie dostanę  🤔
Jestem debilem. Matma była dla mnie pewnikiem, że co najmniej te 75% będzie. Matury z dwóch ostatnich lat były banalne. A ta.. Tak zawaliłam. Przyszłe studiowanie w obliczu moich matur... Pff.  😤
slw95   żyj i pozwól trwać
06 maja 2014 12:27
CKE nie ma litości dla naszego rocznika... Pocieszam się, że skoro podstawy są na tak wysokim poziomie(przynajmniej dla mnie do najłatwiejszych nie należą) to może na rozszerzeniach trochę odpuszczą...
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2014 12:29
Btw, czy CKE zamierza jeszcze w tym tygodniu opublikować klucze?  🙄
Ja w ostatnim mam 19 pierwsiatkow z 3 plus 4 lub 19 pierwiastków z 3 na 6 plus 4. Nie jestem sobie w stanie przypomnieć 😉
Kamila wg mnie szedł z 4,5km na h ale nie jestem pewna czy wpisałam jednostkę w odpowiedzi, robiłam to z 5 razy i za 5 w końcu wyszło. Odp jest 3,5 lub 4,5 tylko nie wiem bo nie mogę sobie przypomnieć czy miało być jak wchodził czy schodził. Ogólnie mi chyba poszło ok tylko siedziałam i się zastanawiałam nad tym udowodnij z k z pół godziny, ale w końcu wymyśliłam. Czy dobrze to nie wiem
slw95   żyj i pozwól trwać
06 maja 2014 12:57
Dla niecierpliwych: niezawodny Matemaks już rozwiązuje zadania z dzisiejszej matury. Rozwiązanie dwóch zadań już opublikował 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się