Stajnie w Lublinie

Wie ktoś co się dzieje w lkj -cie ?
Jakieś remonty czy powoli się zamyka?
Podali informacje, że nie przyjmują nowych pensjonariuszy.
Zamknąć nie raczej nie zamkną,bo nasze podatki między innymi na nich idą,ale może nie mają miejsc w stajniach.W centrum miasta w takich warunkach,za 600 zł miesięcznie to nie dużo.
niedługo samo się zawali i utonie w błocie.
Wszystkie boksy już zajęte, dlatego nie przyjmują 🙂
Ja do LKJ-otu dawno straciłam serce 🙄
Jak jeszcze był szeryf prezes PAW 🙄
wybiera sie ktos 11 maja na zawody ujeżdżeniowe w Fideliusie\?
piękne zdjęcia, ale moje z nagłego upadku krzaczka zabijają  🤣
Mamy kogoś w Lbn zajmującego się transportem koni?  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 maja 2014 11:35
esperado to Ty uprawiasz jeździectwo na szyi?  😉


Kto jeździ na wędzidle bez ogłowia? Już kompletnie przestałam orientować się w lubelskich jeźdźcach  😉
zdarzają się takie rzeczy, kiedy pod przeszkodę spadnie stojące obok drzewko 😉
Smarcik, na zdjęciach jest akurat Ula Bross z Pszczelej.

Atri, ja się wybieram. Z dwoma końmi.
to nie wędzidło tylko skórzany pasek  👍
Jak najbardziej jest to wędzidło, bezogłowiowe. Też na takim jeździłam prawie rok.
a ma moze ktos wolne miejsce w przyczepie na niedziele do fideliusa albo chce cos wynajac na pol
Mam pytanko 😉 Robił ktoś z was zdjęcia dzisiaj w Pólku? Bo widziałam dużo ludzi z aparatami, ale nie wiem kompletnie do kogo się zgłaszać? 👀
Seta, piękne zdjęcia  😍
dzięki  😉
Seta, piękne zdjęcia  😍


faktycznie. W końcu widac cos wiecej niz tylko zady i tyłki.
Szukam informacji na temat pensjonatu w elizówce, jaka atmosfera, jakie plusy , minusy . Jeśli komuś chciałoby się skrobnąć kilka słów w PW to będę wdzięczna 🙂
Przepraszam za post pod postem, ale czy ktoś orientuje się czy pan Leszek Cichosz wciąż zajmuje się rymarstwem? Próbuję się do niego dodzwonić ale bez skutku. Może zmienił numer telefonu? Dzwoniłam na:82 576 46 35
Aktualny telefon pana Leszka: 660-098-358. Parę dni temu odbierałam uprzęże- dalej działa  🙂
Dzięki Bagera  :kwiatek:
I podbijam prośbę o informacje na temat elizówki 🙂
Czy ktoś był/widział Szpital dla Koni dr Karcza? interesuje mnie głównie infrastruktura wokół szpitala. Jedziemy z koleżanką na miesięczne praktyki i ostatnio pytałyśmy czy jest możliwość wziąć ze sobą konie, powiedział, że nie będzie problemu.
Stąd moje pytanie czy jest tam jakiś plac/równa łąka czy zostają nam tereny?
Wybiera się ktoś na zawody 31.05  koło Krasnegostawu?  Jak myslicie warto się wybrać??
Czy ta karma dla konia jest dobra ?: Ciach - niebezpieczny link
ma ktos moze numery do dobrych weterynarzy, godnych polecenia wrazie kolki itp?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
24 maja 2014 21:14
Nikitaa mają tam normalnie ujeżdżalnię, na której trenują, a niedaleko jest Janowska stadnina z tą wielką halą i z tego co mi wiadomo też pojawiają się tam na treningach.  🙂
Adam990 o takie rzeczy najlepiej pytać w tym wątku [klik]
atri różni ludzie - różne opinie. Mi w ciężkim przypadku pomógł dr Roland Kusy, zresztą polecam go ogólnie - wyleczyłam z nim wszystko co się przytrafiło moim konikom.

Edit. lit
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 maja 2014 21:23
Też jestem bardzo zadowolona ze współpracy z dr Kusym 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się