PSY

co jakościowo będzie podobne do lukullusa. Zamawiam karmę i nie wiem czy brać to co panicz wreszcie normlanie je, czy mu trochę odmienić, wszak zjadł już pod rząd dwa duże wory lukullusa bez najmniejszego problemu...  👀

a i muszę dodać, że mój szalony pies boi się karm z jagnieńciną  😵
Potrzebuję psiego dermatologa najlepiej z Warszawy lub południowych okolic. Możecie kogoś polecić?
Ja znam tylko dr. Kourou Dembele, ale z tego co czytam w necie to ma podzielone opinie...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 maja 2014 11:22
Muffinka, wetland - tam mają babkę dermatologa 😉
ushia   It's a kind o'magic
06 maja 2014 11:45
Thymos - psy ktore maja wlos nie siersc nie linieja
to bardziej maja przechlapane wlasciciele np goldenow czy spanieli, gdzie siersc jest dluga ale jest sierscia i leci
krotka z kolei leci i sie wbija 😉
"wlosowe" psy trzeba za to czesac, zeby sie nie filcowaly, ale kudly nie lataja po domu
chyba ze sie jest geniuszek jak ja i ma sie drugiego psa, zwyczajnie siersciowego, wiec i kudly i czesanie na glowie 😉
JARA nie mogę znaleźć w necie...mają stronę, gdzie to w ogóle?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 maja 2014 12:25
Wetlandia
http://wetlandia.pl/
ul. Starzyńskiego 10 (wejście od ul. Namysłowskiej 12)
03-456 Warszawa

AUTOBUSY: 127, 135, 176, 199
TRAMWAJE: 1, 4

lek. wet. BEATA MILEWSKA – IGNACAK
Interna, dermatologia, alergologia

•Poniedziałek: 09😲0 – 15😲0
•Wtorek: 16😲0 – 21😲0 na zapisy
•Środa: 15😲0 – 21😲0
•Czwartek: 09😲0 – 15😲0
•Piątek: 15😲0 – 21😲0 na zapisy
Thymos ushia odpowiedziała Ci pełnowymiarowo i bardzo prawdziwie 😉
Od polskiego owczarka nizinnego to jest jakieś 10-15cm większe a wagowo ze trzy razy- owczarek francuski długowłosy- Briard.
Nie linieje, ale nosi wszystko do domu.
Kto co lubi- ja nie znoszę powbijanej sierści w tapicerki, płaszcze itd. dłubać to, to bym szalu dostała 🤣
A tak to tylko mam zamiatanie i trzepanie ich kocyków 😉
Lala w pełnej krasie z dziś
Cudna  😍
dzięki dziewczyny za wyjaśnienie :kwiatek:
Dziękuję :kwiatek:

edit: osz kurcze...to Praga! A coś innego 🙁? Psa będą wiozła zza Góry Kalwarii, wolałabym coś bliżej...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 maja 2014 14:02
Muffinka, ja jestem z Wrocławia i niestety nic innego godnego polecenia w stolicy nie znam 😉
W związku z pewnymi przeciwnościami losu przyjaciółka zaprzestaje hodowli wilczaków czechosłowackich i ma jeszcze cztery szkraby na sprzedaż. Może ktoś, kto zna tą rasę i wie, jak się "obsługiwać" takim psiakiem, byłby zainteresowany?
Maluchy są po uznanych i wielokrotnie nagradzanych rodzicach.

Więcej informacji udzielę na PW.

[Bardzo proszę o niekasowanie ogłoszenia, sytuacja jest naprawdę wyjątkowa :kwiatek:]




Przyjaciółka może mieć problem ze sprzedażą szczeniąt jako że w tym roku jak grzyby po deszczy wyrosły nowe hodowle / które nota bene nie zawsze hodują, czasem tylko rozmnażają  🤬 /  Innym hodowcom też pozostawały szczeniaki. Szkoda bo im później trafią do nowych domków tym gorzej dla nich  🙁
I taka dygresja:
Tytuły akurat u wilczaków nie wiele znaczą, bo po pierwsze rasa jest tak nieliczna ze wystarczy na kilku wystawach się pokazać żeby mieć "szampona", po drugie w PL nie ma chyba sędziego co by się znał na wilczakach, czasem któryś wzorzec dokładnie i ze zrozumieniem przeczyta ale to też rzadkość. I z moich obserwacji wynika, że ludzie bardziej zwracają uwagę na to czy rodzice przebadani, czy ich eksterier odzwierciedla wzorzec oraz czy mają dobre /wilczakowe 😉 / charaktery  i w ta stronę bym reklamowała miot. My już mamy swoje stado więc pozostaje nam życzyć powodzenia  :kwiatek:

Wojenka dwa aktywne psy to czasami mniejsze zło niż jeden  😉 Ja widzę jak jest u nas. odkąd jest młody jakoś tak więcej mam czasu wolnego a mniej zniszczeń w domu  😀iabeł:
exploited, taki mocno podobny jest Markus Muhle Black Angus. Jaśnie pies alergiczny czy wszystko może?
I jeszcze się zaprezentujemy wiosennie  🤣

wilczak a'la retriever kwiatowy 😉

oraz
Mi nasza księżniczka:


Uran nasze słoneczko:


🤣
zuza   mój nałóg
06 maja 2014 18:10
RaDag piękna mamusia,to już tuż tuż-dawaj znać
emi Uran pomimo słoneczka diabełki ma w oczach 😉
emi, ale ostatnie zdjęcie bajka po prostu!
Fantastyczne wilki!
Mam nadzieję kiedyś poznać bliżej tę rasę, bo na razie widziałam jednego osobnika na zawodach i nie miałam okazji macać 😉
Watrusia, też słodziak!😀

zuza, ja przeżyłam bez psa w domu jakies.. 5 lat! i to były smuuuutne lata😉

Piotrek, hahaha😀 dobrze że tet uratowała chociaz nasz honor;P

Thymos, Twoja boska!😀 chyba duża?

a ja wrzucam na razie jedno zdjęcie, a jeszcze dwa inne są w wątku 100 happy days - nie chcę dublować😉



Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 maja 2014 21:21
emi, ten Uran to ma diabelskie spojrzenie ! Fotogenicznych masz modeli. Dwa aktywne psy mniejsze zło? Czy ja wiem  😁. Dwa psychole...Weź to człowieku wybiegaj  😁

emi, Wojenka, świetne zdjęcia dziewczyny!!!
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
06 maja 2014 22:14
Wojenka, to może w uprząż i do roweru ? Zrobimy klasę zaprzęgowego dla samych siebie. Będziemy się ścigać na kotletach 🙂😉)
Dzięki za miłe słowa  :kwiatek: 
Młody faktycznie potrafi elektryzować wzrokiem, ale to pozory. W porównaniu do Mirny z tego okresu to jest super słodziak i przytulanka. W gabinecie weterynaryjnym rozdawał wczoraj wszystkim  buziaki 😍

emi Dwa aktywne psy mniejsze zło? Czy ja wiem  😁. Dwa psychole...Weź to człowieku wybiegaj  😁


No co ty, same się wybiegają 😀
Mam pytanie. Czy weterynarz może dać szczepionki i zaświadczenie że pies był szczepiony właścicielowi np. kiedy pies jest agresywny w stosunku do innych zwierząt, a czasem nawet ludzi? Dzisiaj się o takim "czymś" dowiedziałam jak tłumaczyłam sąsiadce dlaczego nie chcę iść razem z jej psami (niewychowanymi) i z nią razem do weterynarza, ale no.. Nie chce mi się wierzyć.
Generalnie nie może, ale że niektórzy tak robią to insza inszość. Zawiadomić prokuraturę zawsze można.
pokemon dzięki 🙂

Jak myślicie lepiej zadzwonić do weterynarza z prośbą żeby przyjął w nas z młodym w godzinach kiedy jest najmniej zwierząt czy lepiej nie ryzykować i "ściągnąć go" do siebie?
RaDag, Jaka wypieszczona! Cudna!
emi, Haha, miny mają bezbłędne 😂
Wojenka, Kurczę, patrząc na Wasze foty coraz bardziej mi się chce drugiego psa. Niech mnie ktoś uleczy!

Moja wariatka z dzisiaj:




ostatnie najfajniejsze! z największą piaskownicą w tle;]
Wow niesamowite te zdjęcia wilczków w mleczach!!

RaDag śliczna mamuśka! Tochal też przyspiesza ale u nas jeszcze yyyy.... 3,5 tygodnia?!  👀

wojenka jaki czad! jeden kotlet jest dobra, dwa kotlety są jeszcze lepsze - nawet jeżeli to nie flety kotlety  😁 Jak łapka Rudej?

breva piękna niunia, niech wam szczęśliwie sie razem układa  🙂

Atea z jakim zrywem na zakręcie 🙂




sznurka Franek korzysta, póki się nie uklepie ostatnia wywrotka piasku 😉

k_cian I tak potrafi godzinami 🙂


hahaha fantastyczne, Grinch, wiosny nie będzie  😉
Ehh.. strasznie mi się marzy zaadoptować drugiego psiaka, ale niestety każda próba przygarnięcia kończy się tak samo 🙁 Douglas jest wniebowzięty gdy wychodzi z drugim towarzyszem na spacer, ale sam fakt, że drugi pies ma mieszkać pod jednym dachem z nami wywołuje u Dougiego takie jakby stany depresyjne. Przestaje jeść (nawet gardzi mięsem, które uwielbia), robi się smutny, leży i się gapi tylko. Miałam już 3 psy na próbę. W tym czasie próbowałam jak najlepiej się Douglasem zająć. Niestety nic to nie dawało.
Nie wiem jaka jest jego przeszłość, bo mam go ze schroniska.
Tak samo było ze szczeniętami, które miałam na odkarmienie. Reakcja Douglasa była identyczna.

Muszę się chyba zadowolić jednym czworonogiem, a zamiast adoptować to pomóc w adopcjach 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się