Wieczór panieński

ash   Sukces jest koloru blond....
07 maja 2014 07:17
mery, powinny być np. w złotych tarasach w Yego albo Toys4Boys
Mój panieński już za tydzień🙂 Lecimy ze Świadkową na 4 dni do Brukseli🙂
uff.. udało się i przeżyłam to zarówno ja jak i przyszła Panna Młoda! co więcej, bawiłyśmy się świetnie 🙂 to chyba dzięki klubowi, bo była tam rewelacyjna muzyka!

D+A tej Brukseli zazdroszczę! zdecydowanie też bym chciała taki wieczór panieński!

no i znów do Was wpadam z pytaniem. kolejny wieczór za 2 tygodnie... tam upierają się za tortem albo z jakimś panem, albo z penisem. któraś coś takiego zamawiała?
ash   Sukces jest koloru blond....
15 maja 2014 11:30
mery, ja zamawiałam kilka lat temu tort z penisem w LANDzie przy metrze Służew.

dzieki, dzieki ash jesteś moim głównym doradcą tu 🙂 :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
15 maja 2014 12:18
mery, jak coś to pytaj, postaram się pomóc  :kwiatek:
za niecały miesiąc mamy 2 rocznicę ślubu, ale ten czas leci  💘
moja kuzynka miała ciekawy tort z penisem na 18 urodziny

kujka   new better life mode: on
15 maja 2014 20:57
mery, ja mam ogromna peniskowa forme. Jak chcesz to moge Ci pozyczyc i upieczesz sama 😉
tez jest to mysl!!!!
Tak z ciekawości. Czemu na panieńskich zawsze królują penisy? 👀
ash   Sukces jest koloru blond....
17 maja 2014 21:01
dodzilla, nie zawsze! U mnie nie było 🙂
eNIKa   "Stars can't shines without darkness"
17 maja 2014 21:11
dodzilla bo to "ostatnia szansa żeby spróbować innego"  🤣

p.s. mój był taki 😉 best party ever!
Averis   Czarny charakter
17 maja 2014 21:48
kujka, masz wielką penisową formę ?😀
A propos penisowych tortów... Przypomniało mi się, jak koleżanka opowiadała, że w klasie jej syna (szkoła podstawowa) była tradycja "kto ma urodziny, ten przynosi do szkoły tort". Matka jednego z dzieci zamówiła tort w cukierni. Na jej nieszczęście okazało się, że na ten sam dzień było zamówienie na to samo nazwisko (tylko imię inne) na wieczór panieński. Pani z cukierni przy wydawaniu zamówienia nie zauważyła, że są zamówienia dla dwóch osób na to samo nazwisko i klientce od tortu urodzinowego wydała ten drugi. Klientka nie mogła zrozumieć, o co chodzi, kiedy usłyszała, że "pięknie wyszedł, jak żywy!" - zrozumiała, jak otworzyli pudełko w szkole. 😀iabeł:
kujka   new better life mode: on
18 maja 2014 11:49
Averis, ej, nie spodziewalas sie czy co? Od Boya dostalam na walętyny 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 maja 2014 12:22
Penisowy mazurek bedzie mega! 😀
kujka czekam na fotkę! 😀
bylam chyba na najlepszym wieczorze ever  😜  😜 😜

dopiero co wróciłam do domu,a wyjechałam wczoraj rano 😉!
Hej, co się daje teraz na wieczór panieński? Nie chcę by to było coś zbreźnego, no i drogiego 😉
Ostatnio byłam 5 lat temu i kupowałam seksowną bieliznę.
Cierp1enie bieliznę dalej się daje 🙂
Hej, co się daje teraz na wieczór panieński? Nie chcę by to było coś zbreźnego, no i drogiego 😉
Ostatnio byłam 5 lat temu i kupowałam seksowną bieliznę.



jak koniara - to możesz CZERWONY BACIK /taki koński/ ja dostałam i byłam zadowolona
Niestety nie koniara, to moja trenerka z siłowni, ale pomysł z bacikiem (na męża :P) dobry 😀
to kup może jakąś ksiażke typu Kamasutra czy inny album z aktami.

Dla mnie te "smieszne" gadzety są do niczego i tak się to wyrzuca. Te kajdanki, gacie z "puszkiem" czy rogi diabła.
A już wibratory i inne dziwolągi to kwestia tak indywidualna, że nie ma co inwestować.
kujka   new better life mode: on
07 maja 2015 13:59
To kup groupona na wizyte u kosmetyczki albo cos w tym stylu.

Ja z kamasutra/albumem z aktami nie wiedzialabym co zrobic. Sprzedalabym na allegro chyba, serio. Juz wole poduszki w ksztalcie penisa.
Na poduszce się chociaż można położyć ;P
Mam niestety budżet ograniczony i jest to marne 50zł, więc nie poszaleję. No, ale też dopiero od niedawna się znamy więc nie chcę wydawać bóg wie ile.
kujka   new better life mode: on
08 maja 2015 14:53
Cierp1enie, to moze po prostu przynies wino, upiecz ciasteczka w formie peniskow i wsio. Jak nie znasz laski i nie masz kasy to nie kombinuj bo przekombinujesz 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
09 maja 2015 18:38
Hej, co się daje teraz na wieczór panieński? Nie chcę by to było coś zbreźnego, no i drogiego 😉
Ostatnio byłam 5 lat temu i kupowałam seksowną bieliznę.
A nie ma zrzutki ze wszystkim?  Np. masaz czy cos.  Ja na wszystkich co bylam to wszystkie dziewczyny sie skladaly I kupowaly cos wspolnie.  Dowiedz sie moze od glowenej organizatorki (pewnie swiadkowej)
Przede mną organizacja kolejnego wieczoru.. I niezmiernie wkurza mnie fakt ze mimo ustalonej zrzuty i tak dodatkowo popłyne przynajmniej 200 zł. Wkurza mnie też jak najpierw wszystkie mówią ze przyjdą, a potem ta ma stłuczone kolano, tamta nocke, inna rodzinę z Kanady...


Normalnie tylko współczuć takich koleżanek. Postaram się jednak jakoś dopiąć to finansowo choć chwilowo nie wiem jak. A za tydzień jeszcze kasę do koperty trzeba włożyć ech...
Scottie   Cicha obserwatorka
31 sierpnia 2015 10:07
I właśnie dlatego organizowanie wieczoru panieńskiego to dla mnie strata... pieniędzy i czasu. Wolałabym dostać więcej w kopercie, niż wieczór z peniskami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się