paznokcie, żele, tipsy

Ja też nie😉 Stwierdzam na podstawie własnego doświadczenia. Po piłowaniu miałam tak cienkie paznokcie, że musiałam je długo regenerować.
Aceton moim zdaniem "tylko" wysusza ale u mnie wystarczy dobrze natłuścić kremem i jest ok. Od kilku miesięcy regularnie ściągam hybrydy acetonem i nie nażekam jakoś bardzo na stan paznokci😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 maja 2014 19:59
Sigma policzyłam moje lakiery, aktualnie mam ich 59 😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 maja 2014 20:05
ło, ja mam trzy  🤣
Heval, tak jest.
Ja mam natomiast pytanie czy pilniczki obejmuje promocja 🤔 Bo nie wiem czy mi się opłaca jechać do Rossmana. 🤔
kaszmirowa2302, danke 🙂 co do pilniczków to nie wiem, ale jutro koło 11 może uda mi się wpaść do rossmana, więc jeśli taka pora Ci pasuje, to sprawdzę i napiszę (ale na 100% nie mogę obiecać, że uda mi się dojechać do niego)
Heval będę bardzo wdzięczna  :kwiatek: , bo jak będę jechać, to w piątek po szkole dopiero.
kaszmirowa2302, a no to nie ma problemu, bo prędzej czy później jutro się w tym rossku znajdę
Biczowa, uff ja tylko 56  😁
i'm a barbie girl  👀  😜 w rzeczywistości kolor jest właśnie barbi-różowy

kaszmirowa2302, byłam w rossku i ekspedientka powiedziała, że pilniczki nie są w promocji. Niestety :/

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 maja 2014 09:47
Tylko produkty z tak zwanych szaf są w promocji 🙁
Heval, dziękuję  :kwiatek: W takim zaoszczędzę na czasie.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 maja 2014 11:30
A ja przedwczoraj zrobiłam sobie żel typu kamelon fioletowo różowy na tipsie mam chyba najpiękniejsze paznokcie odkąd pamiętam  😎 hybryda ani żele zbytnio się nie trzymały na mojej naturalnej płytce niestety
Czym ratujecie pęknięty naturalny paznokieć?
wistra, klejem do paznokci, albo metoda z kawałkiem torebki od herbaty (wycinasz odpowiedniej wielkości kawałek, kładziesz w miejscu pęknięcia i utrwalasz klejem do paznokci czy tam jakąś kropelką albo po prostu malujesz)
O, dzięki.


Nie umiem sobie zrobić frencha  😕 😕 😕 😕 😕
W ogóle nie umiem nadać ładnego kształtu paznokciom.
No ale to mój pierwszy raz, kiedy mam długie i własne - zdjęłam akryle i zostały "naturalsy". I ich "nie ogarniam"
Scottie   Cicha obserwatorka
09 maja 2014 10:38
wistra, inny sposób na frencha jest taki: kup kredkę do paznokci białą (ja mam z Rimmel kupioną 10 lat temu na bazarku 😉 ), malujesz paznokieć od spodu, a na wierzch, na płytkę nakładasz jakiś mleczny lakier (np. 2 razy odżywkę 8 w 1 Eveline albo ja używam Madmoiselle Essie) i paznokcie wyglądają elegancko- jak z frenchem 😉
Scottie  🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 Uczynię to zaraz po pracy
:-)
Piękne!

Moje naturalne łamią się i rozdwajają jak powariowane. No i dalej nie umiem nadać im kształtu  🙁
wistra

polecam dobrze się odżywiać, ewentualnie jakiś suplement i odżywkę- ja polecam eveline 3w1 (nie 8w1 itd) oraz trochę cierpliwości.
O tak! Jestem żywym przykładem na to, że zmiana nawyków żywieniowych pięknie wpłynęła na paznokcie. Zawsze miałam z nimi ogromny problem - rozdwajanie, łamanie. Później zaczęłam bardzo zwracać uwagę na to co jem i jak ręką odjął 😉 Paznokcie skała  🙂

EDIT: literówki
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 maja 2014 14:56
wistra, mialam ten sam problem co Ty, oprocz dobrego jedzenia, siemie lniane plus odzywka Eveline i pierwszy raz lakier mi odpryskuje, a nie schodzi razem z warstwami paznokci 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 maja 2014 17:12
od kiedy biore cynk i selen (z innych powodow) to moje paznokcie sa super  🙂

kupilam sobie drugi kolorek ze Striplaca, tym razem cos wesolego na lato, Hurly Burly



Striplac jest dla mnie najlepszym rozwiazaniem. super odchodzi, nie trzeba babrac sie i moczyc w acetonie. Ja i tak nosze nie wiecej niz tydzien ze wzgledu na szybko rosnace paznokcie wiec dwutygodniowa hybryda nie ujdzie u mnie. zreszta Shelac sie nie utrzymal i tak tak dlugo u mnie 🙂
A gdzie kupujecie odżywkę Eveline? Jest w Rossmannie?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 maja 2014 18:45
Pytanko mam do Krakusów 🙂

Znacie godny polecenia salon który zrobi ładnie hybrydę? Nie będę musiała się obawiać ze coś się popsuje kiedy będę na wakacjach.
najlepiej okolice Bronowic albo Centrum 🙂 tylko żebym nie zaliczyła zawału kiedy zobaczę rachunek  😁

kaszmirowa2302, tak, eveline jest w rossmanie. W super pharmie też jest z tego, co pamiętam.
Juliadna, jeśli Ci się chce, to polecam całym sercem wyjazd do Myślenic do p. Strzępkowej http://www.dorota-strzepek.pl/#uslugikosmetyczne do której jak wchodzę, to mogę siedzieć cały dzień. Pełna profeska, zarówno u fryzjerów, jak i kosmetyczek. Ja zapuszczam się po cztery miesiące za granicą, i nie pójdę do innego fryzjera, ani kosmetyczki, bo wiem, że u p. Doroty będę miała zrobione paznokcie, włosy, i co tylko sobie umyślę super profesjonalnie, za uczciwą kasę.
W czwartek znów będę miała śliczne pazurki, idę znów robić za modelkę 😀
a ja poczułam lato!  💃 🏇
moje dzisiejsze:

mój pomysł, ale niestety nie wykonianie 🤣
turkus i wściekły różowy 😉
Losia: Bajeczka, przepiękne  😍 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się