AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

a jesli posiadam licencje 3 ale w skokach a w ujezdzeniu nie to moge jehac amatorów w ujezdzeniu?
Tak
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 kwietnia 2014 16:19
U nas cisza w eterze, uczelnia jeszcze nie zrobiła zgłoszeń. Może, więc ominiemy imprezę.
Czy jak zrobiłam e-madzię (UW) to uczelnia mnie zgłasza czy zgłoszenie wstępne robię na własną rękę?
DressageLife, nie ma zgłoszeń na własną rękę, stronę temu była o tym mowa. Tylko przez system. Na FB AMPów też jest o tym napisane.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
29 kwietnia 2014 10:38
widze, że na Waszych uczelniach jest jakiś zamęt i syf!!
u mnie było bezproblemowo 😉
na szczeście ;]
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 kwietnia 2014 17:29
Jednak zgłoszenie jest, teraz tylko trzeba problem konia rozwiązać.
jak jest z waszymi uczelniami co do transportu (jesli uczelnia zwraca koszty) ? jeden wielki transport koni na zawody czy osobno? jesli uczelnia ma zwracac za dojazd to dajecie faktury czy inaczej jest to zalatwiane? jedzie ktos z wro (+okolice) i szuka kogos do pary do transportu?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
06 maja 2014 13:55
U mnie uczelnia daje 500 zl na konia na transport dla osob ktore juz startowaly... Generalnie najlepsza piatka z poprzedniego roku dostaje kase. Nie wiem jak jest z nowymi, bo zazwyczaj mamy zebranie i kto sie na nim zjawi wie na czym stoi. Generalnie musimy oddac fakture i potem kasa przelewem do nas wraca 🙂
Do kiedy są ostateczne zgłoszenia przez e-madzię?
Gdzieś chyba wyczytałam, że do 3 dni przed rozpoczęciem mistrzostw. Zgadza się?  :kwiatek:
Raczej tak, nie długo powinien organizator umieścić komunikat nr 2 i tam będzie to napisane.
Jest komunikat nr 2
Czy rezerwację boksu dla konia robi AZS czy konieczny jest mail w tej sprawie do organizatora?
AZS przez emadzia wersja I lub J
jezdziec i kon nie muszą mieć wykupionych licencji WZJ/PZJ, prawda?

i jak było w koncu z tymi munszukami w profi? bo coś mi swita ze dyspensa była
Można było w takim kiełźnie albo w wędzidłowym.
A licencji nie trzeba.
O kiełznie w klasie C dowiesz się z przepisów PZJ. W C klasie można jechać na wędzidle lub munsztuku jeżeli chodzi o zawody regionalne i ogólnopolskie, miedzynarodowe tylko na munsztuku. Czyli możesz jechać na zwykłym lub munsztuku.
Czy ktoś planuje mieć miejsce w przyczepie/koniowozie/czymkolwiek na trasie do Drzonkowa prowadzącą przez Kraków/Katowice?
Szukamy dla 2 koni (wałach i klacz) ale 1 też ratuje 🙂
Powiedzcie mi gdzie znajdę spis dokumentów potrzebnych na AMPy?
grembus, dzięki 😉

e) potwierdzenie wniesienia opłaty za udział - wystawione przez organizatora danych Mistrzostw.

czyli ten punkt na miejscu dostaniemy? Czy trzeba potwierdzenie przelewu mieć ze sobą?
Czy ktoś wie kto sędziuje ujeżdżenie w Drzonkowie?
ps. Ile teraz ważne są szczepienia?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 maja 2014 16:06
DressageLife Szczepienia ważne są 6 miesięcy.

To to i ja wiem,ale słyszałam że po zmianie przepisów są ważne 12 miesięcy-czy to prawda?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 maja 2014 17:12
DressageLife, jak się szczepi co 12 miesięcy to szczepienie bazowe nie traci ważności, natomiast na zawodach szczepienie nie może być dawniej niż 6 miesięcy + 21 dni.
Czy my, zawodnicy wypelniamy e madzie?? Nie widze w komunikacie zadnego terminu dot. zgloszenia przez emadzie...
Zorilla, mówisz o zgloszeniu ostatecznym przez emadzie? Do poniedziałku
Koniczka ja wlasnie przekopałam przepisy i pytałam się znajomych wetów i zadziwili mnie faktem że bazówka traci ważność...
czy masz jakieś źródło tego że nie traci? jakiś przepis? bo w tym zarządzeniu pzj z 2010 roku napisali bardzo ogólnie, że niestartujące co 12 miesięcy a startujące co 6 miesięcy ( z tymi 21 dniami) co według mnie pozwala na doszczepienie w razie potrzebny konia niestartującego i już...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 maja 2014 20:10
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Weci, którzy mają niewielką styczność z zawodami często nie śledzą przepisów, to się parę lat temu zmieniło, że jak się robi co 12 miesięcy to szczepienie bazowe nie traci ważności. Na starej stronie PZJ był osobny plik o szczepieniach, teraz nie mogę tego znaleźć. Ale to na 100% jest tak jak pisałam, konsultowane to było z lekarzami często obsługującymi imprezy PZJ i potwierdzili.
też nowa strona mi się nie podoba 😉
mnie martwi po prostu że znajomi weci sobie zaprzeczają :P

będę się trzymać przepisów, które są czarno na białym, a co nie jest wykluczone jest dozwolone  🥂, dzięki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się