Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

Gillian   four letter word
18 sierpnia 2013 10:38
oo Badziewiak? kwi kwi 😀
oo Badziewiak? kwi kwi 😀


Witam Cię 🙂
Kwi

"tak, tak, jak w telenoweli🙂 policją się skończyło po tym jak wydzwaniał do mnie i bastena...a w aferkę zamieszani byli i kaczor i jego była panienka (nie żaba)"


Sorry Karla za pewne sprawy.

Przyjmij proszę przeprosiny.

PZ
szkoda, ze wyedytowales bo poprzednie przeprosiny byly duzo ladniejsze.
odkopuję 🙂 A czy ktoś wie co dzieje się u Freddy i Foresta ? ciekawi mnie jak Forest radzi sobie na emeryturze, zresztą bardzo zasłużoną.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 maja 2014 21:17
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 maja 2014 21:29
Strzyga, a czemu? Bo nie pamietam...
Zireael miała dwa konie- gniadego, starszego i siwego, pogrubionego. Ja ją pamiętam. Ale nie pamiętam dlaczego zniknęla.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 maja 2014 12:27
Ej, ale to chyba nie ta sama Zireael:

mtl  🙂
crazy ała, jaka masakra

Aktualnie jestem rekreantem w trakcie powrotu, a może już po powrocie do jeździectwa  😉 Jeździłam jakieś 10 lat w jednej stajni, potem studia, stajnia się zlikwidowała a ja czasami gdzieś wsiadłam. W lipcu zeszłego roku umówiliśmy się z koleżanką,  z którą nie widziałyśmy się parę lat i tak się zaczęło na nowo. Generalnie od lipca chyba nauczyłam się więcej niż przez całą moją przygodę z końmi. Poprzedni okres jeździecki był wibitnie, z perpsektywy czasu, wożeniem tyłka na zatłuczonych rekreantach i bogaty w wiele doświadczeń. Swojego czterokopytnego nie mam, chciałabym,  ale chyba za mało umiem jeszcze i nie mam pewności czy bym sobie poradziła. Po drugie wiele napatrzyłam na koleżanki z tej pierwszej stajni jak pokupowały konie i skończyła się jeździecka sielanka bo konie zdrowe przez kilka lat nagle lapały kontuzje albo choroby lub w ogóle osoby te sobie z nimi nie radziły i przestawały jeździć. Wiem, że to nie jest reguła. Może kiedyś przyjdzie czas 😉 Zdjęć z jazd w obecnej stajni nie mam bo ciężko zaciągnąć mi fotografa na jazdę 🙁
Co tam u Was kochani 🙂
Idziecie do przodu jakoś? 🙂
Tak odnawiam z pozdrowieniem.
KWI KWI KWI 😉

Pozdrawiam serdecznie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 16:58
Wpadł mi do głowy dziś taki temat.
Jest tu chyba(a przynajmniej taką mam nadzieję 😀 ) kilku użytkowników, którzy znają re-voltę od samiutkich jej początków.
Sama jestem bardzo ciekawa historii naszego forum- kto wpadł na jego założenie, od czego się zaczęło, jak to było na początku, o co chodziło z przeniesieniem go na inny serwer(chyba była taka sytuacja, prawda? Czy czasem pierwotnie to nie było forum volta.pl?).
Może wspólnymi siłami starszej gwardii da się stworzyć jego historię? Swego rodzaju kronikę? 😀
Zaczęło sie od forum drzewka na voltahorse.pl
😉
Ja dołączyłam ok 2001r
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 17:11
O rany, 2001r? 😲 To nasze forum jest o wiele starsze niż myślałam!
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 17:29
CzarownicaSa, dokladnie.
Potem zrobilo sie bezowe forum podobne w layoucie do naszego, tylko troche bardziej prymitywne.
Niestety wlasciciel voltahorse ani admin nie docenil potencjalu, zlewal totalnie uzytkownikow. I kiedy kolejny raz forum padlo i nikt nie mogl sie dowiedziec dlaczego, ani kiedy sie podniesie... zostala zalozona volta zastepcza, a niedlugo potem quanta otworzyla voltopiry/revolte/konskieforum.pl

Wtedy w podziece stara gwardia zrzucila sie dla niej na ochraniacze eskadrona, ktore przemycila szafirowa 🙂

ja na starej bywalam chyba od 2004 roku.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 17:35
Ale fajnie! 😀
Czyli chronologicznie- najpierw było voltahorse.pl, które upadło(?) i na jego miejsce zostało utworzone forum re-volta.pl?
Który to był rok?
Wspominacie szczególnie jakieś wydarzenia na forum?
Też byłam na starej volcie chyba od 2005 r.

Potem się obraziłam na voltę, w międzyczasie okazało się że padła już kompletnie.
Na re-voltę trafiłam jakoś przypadkiem po dłuższej przerwie 🙂

A! i pamiętam Johnego!  😁

Tylko gówniara jeszcze byłam...
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 17:39
CzarownicaSa, pomiedzy byla jeszcze volta zastepcza. Nasze forum wystartowalo w listopadzie/grudniu 2008 🙂

forum voltahorse podnioslo sie w koncu i nadal istnieje. nie wiem jak inni uzytkownicy, ale ja tam nie wchodze w ogole.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 kwietnia 2015 17:41
Aaa, takie buty.

Kajpo kto to Johny? 👀
Ja nie pamietam drzewka ale mozliwe, ze na nim działalam bo pamietam vod okrutnie starego co nie działało i kiła przenosin i zaczynam od początku bo pół archiwum gdzies wcielo. Pamietam K. Wiszowaty np., badziewie zanim został badziewiakiem, nizmierna, ed i kasiasci itd.
Averis   Czarny charakter
20 kwietnia 2015 18:13
Też nie wchodzę na voltahorse. Jakoś mam dziwne wrażenie, że zrobiło się tam kuniarkowo, ale nie weryfikowałam go 😉 Z tego forum znam sporo osób. Dzięki niemu znalazłam trzy stajnie w Warszawie, dwa siodła, transport, trenera, przyjaciół i parę innych rzeczy. Tylko konia mam z własnych poszukiwań 😉 A pierwsze logowanie było...Koło 2005 roku. Ale tu nie jestem pewna.
Drzewka tez nie pamiętam, ale potem już voltahorse tak. Az niewiarygodne ze tyle tu siedzę.
Drzewka nie widziałam. Trafiłam na volthorse.pl jak miałam chyba 14 lat 😵 A trafiłam przez forum hatatitla.biz, na którym ktoś podlinkował jakiś wątek dot naszej Karla wet 🙂 I tak zostałam. Nie miałam pojęcia o zrzutce na ochraniacze dla quanty, a przenosiny już dobrze pamiętam!
Czasem się zastanawiam co tam u nizmiernej, lubiłam ją czytać w dzieciowym 🙂
Ciekawa też jestem kto było moją pierwszą forumową (taką czysto forumową, nie że znałam już ze stajni np.) - może mery?
Ja się załapałam na ostatnie miesiące życia voltahorse. W sumie dzięki niemu oraz Lotneej zostałam zmotywowana do pracy za granicą, dowiedziałam się, czym jest yardandgroom i znalazłam pracę w angielskiej stajni 😀 Miałam długą przerwę w zaglądaniu na forum, ale, jak tylko zaaklimatyzowałam się na Wyspach, postanowiłam sobie znów pogadać, a tu zonk - bo go nie ma 😁 Tzn, jest, ale nie działa. Gdzieś ktoś mi wysłał linka do revolty i tak się tam znalazłam 😀

Pamiętam na  starej volcie wątek "odchodzę z forum", czy jakoś tak. Taki kącik strzelających focha 🤣
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 kwietnia 2015 21:17
A nie ma już podobnego wątku? Coś w stylu "Stara Volta - co i kogo pamiętacie"?

Matulu, ja od 2005 siedzę, kolegowałam się wtedy z Laguną i mnie namówiła 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2015 21:22
Jasne, że jest, dokładnie taki sam  😉 http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,25404.0.html
ooo zapomniałam o nim, zaraz idę skleić te wątki
Czyli chronologicznie było:
- voltodrzewko
- volta unowocześniona
- padnięcie volty
- (re)volta zastępcza
- powrót na voltę matkę po naprawie
- foch i przenosiny na revoltę/voltopiry aktualne

PS. Ja pamiętam jeszcze forum dla voltopodlotków, fkb  😁
FKB było najlepszym forum ever :P Ale nic wspólnego z voltą nie miało, to było zgromadzenie konikowych blogowiczów z, głównie, blog.pl.
Ja voltę starą tylko podczytywałam, bo miała brzydki design 🤣 i wolałam śk.
Drzewka też nie pamiętam, voltahorse jak najbardziej - choć udzielałam się niewiele. Nie pamiętam, który to był rok ale zakładam, że jakieś 10 lat temu. Namiętnie za to czytałam innych, w szczególności lubiłam wątek interpretacyjny 😀
Na voltę trafiłam z jakiegoś qńwortalu czy coś takiego 🤔 Podczytywałam sobie go trochę, gdy nagle w jakimś wątku rozpętała się burza, że gdzieś na jakiejś strasznej volcie, gdzie mieszkają voltopiry, dzieją się straszne rzeczy,  a ludzie są mega złośliwi. I ktoś podlinkował 😉

Pamiętam voltę zastępczą 🙂 I pamiętam akcję z przenoszeniem 🙂
buyaka, tego punktu chyba nie było:
"- powrót na voltę matkę po naprawie"

Z voltyzastępczej od razu Quanta przeniosła nas na re-voltę,
dokładnie 03.12.2008r.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się