Konie zimnokrwiste i pogrubiane

.
Jak dla mnie, to wszystkie trzy fotki są bombowe.
Misiek69 jeśli byś chciał sesje dla swojej pięknoty to do Iskierki koleżanka dojeżdża 😉
Mamy pierwszego malucha w tym sezonie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Sisisa gratulacje! Po jakim ogierze?
.
PauliL gratuluję sukcesu z Bogusławic, super foty 🙂
Po tym ogierze: klik. Czekamy jeszcze na jednego malucha po nim 🙂.
.
glanek, klaczka ze zdjęcia jest od Kosztela (Kotłownia - chyba Sir 😀 ) druga to Centera (Czerstwa - Andrus).
Oooooo po Wicherku Piotrka 🙂 super! 🙂
PauliL, ano 😉. Ty też jesteś z naszych okolic?
Sisisa niestety nie, ja jestem z pod Wawy, dokładnie Lesznowola. DOBRY WYBÓR!  🤣 🤣 🤣
Egon rośnie 🙂
Bezunia82 Fajny chłopak, ile juz ma? 🙂
PauliL 5 tygodni 🙂
Zapytam tu bo chyba jest większa szansa na odpowiedź.
Czy ktoś z posiadaczy wielkogłowych 😉 miał do czynienia z kantare Lux York lub |eskadron w rozm xfull?
Jak one wypadają?
Zapytam tu bo chyba jest większa szansa na odpowiedź.
Czy ktoś z posiadaczy wielkogłowych 😉 miał do czynienia z kantare Lux York lub |eskadron w rozm xfull?
Jak one wypadają?


Ja używam Eskadrona xfull, a potrójną regulacją ( na potylicy 2x i pod nachrapnikiem też jest regulacja), i powiem tak..
Jeśli założyłam kantar full to nie mogłam podpiąć na podgardlu, a xfull jest luźny, mimo że zostało jeszcze sporo dziurek.
Ja jestem bardzo zadowolona i polecam 🙂
Zapytam tu bo chyba jest większa szansa na odpowiedź.
Czy ktoś z posiadaczy wielkogłowych 😉 miał do czynienia z kantare Lux York lub |eskadron w rozm xfull?
Jak one wypadają?


Niuniosław ma eskadrona x-full. Zapina się na ostatnią dziurkę, więc mogę stwierdzić, że trzyma rozmiarówkę.
a przed wami zimnuszkowy skoczek 🙂
ma ktoś z was konia po Rotmistrzu sztumskim ur. 1998 (po Feniksie) ? Możecie się pochwalić ich zdj. lub zdj. Rotmistrza?
Wielkie dzięki 🙂
Pauli! Śliczne te Twoje zimnioki. Musimy się tam kiedyś do Was wybrać.
A ja się przypomnę z moimi 2 klaczkami.
Kasztanka ma się źrebić jakoś we wrześniu
.
Cześć, bardzo dawno mnie tu nie było. Algi niestety nie udało mi się odkupić bo nowy właściciel jest w niej zakochany... Za to przedstawiam swój świeży nabytek - dziś przyjechała i zdj. też z dziś. Oto Omega od Orbity i po Rotmistrzu. Pozdrawiam  😉
kittajka   yellow power
13 maja 2014 19:44
PauliL, no jaki fajny skoczek 😉
glanek, niech się zdrowo chowa!
karol870119, gratulacje 🙂 btw mamy w stajni kobyłę która wygląda jak klon Twojej 😲

I jeszcze dla przypomnienia brykająca Siwa i dwie kobyły zimnokrwiste od nas ze stajni 🙂
Misiek69 serdecznie zapraszam!
kittajka no taki troche skokowy 😉
A u mnie nowości,  kolejna klaczka urodziła sie po Hejpie pd Kostaryki 😉
Hej, choć nie udzielam się w wątku, to często tu zaglądam i podziwiam wasze konie. Pomyślałam wiec, że podzielę się z wami znalezionym filmem o koniach zimnokrwistych. Wstawiam go tu bo uważam, że bardziej pasuje tematyka do tego wątku, niż do wątku o filmach z youtuba. Pewnie wam miłośnikom grubasków się spodoba. Pozdrawiam

<-- film jest po angielsku.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się