Kto/co mnie wkurza na co dzień?

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 maja 2014 10:00
Taniu Cinczita hat Wurst  😵 😁
Dava   kiss kiss bang bang
12 maja 2014 10:01
Zabeczka hahaa a myślałam, że masz jakiegoś faceta czy coś  🤣

Żeby taki efekt uzyskać, ten koleś musiałby mieć przerwę między nogami wielkości kanionu  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 maja 2014 10:02
Ja tam nie wnikam co on nosi w majtkach->  Czy tam jakies przeszczepy czy inne cuda  😁 ale no błagam....  😵 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2014 10:03
Jak na zwis to ma całkiem długiego 😁 zaganiacza.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 maja 2014 10:32
Jak na zwis to ma całkiem długiego 😁 zaganiacza.


od razu mi to przyszło na myśl jak zobaczyłam to zdjęcie.
Ale mówię, nie piszę, bo znowu będzie...  😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2014 11:06
A ja dalej nie rozumiem, dlaczego Polki były niesmaczne (bo były kobietami?), a on pokazuje stanik i to niesmaczne nie jest.


I dlaczego Conchita może grać i uprzedmiotowiać swoje ciało, a Polki nie mogą? Bo on jest facetem i to jest bardziej szlachetne?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 maja 2014 11:17
na tym zdjęciu jest bardzo podobny do Nicole Scherzinger, zaczęłam oglądać jej zdjęcia i trafiłam na to

edit: zły link  😡
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 maja 2014 11:19
mi tam przypomina  Kim ,,Kardasziankę"- oczywiscie z ryjka   😉

edit: Chociaż patrząc na to co mi zarzucono na fb to koleś jest bardziej kobiecy od niejednej kobiety  😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 maja 2014 11:22
oo tak, do niej też.
majek   zwykle sobie żartuję
12 maja 2014 11:57
kurde, też się wypowiem o eurowizji, a co...

Seksizm jest już w samym pseudonimie artystycznym.. `Muszelka-Kiełbaska`...

Nie przeszadzają mi mieszane związki, zmiany płci, jeżeli ktoś sie czuje źle w swojej skórze, przebieranki czy przepychanki z `rządem` o posiadanie praw równych z innymi. Czy innych praw, o których nawet nie mam pojęcia, że ktoś chciałby je mieć.
Ale nosz kuź.... tyle róznych transow widziałam w życiu, oni dbali o siebie bardziej niż niejedna kobieta, żeby wyglądać bardziej kobieco. A tu ta okropna broda. Nosz można było się na festiwal ogolić chyba?

W sumie, to jeżeli ktoś zmienia pleć i faszeruje sie np hormonami, to zapuszczenie takiej brody to chyba niezły wyczyn! A może broda była sztuczna?

BTW mnie się nie podobał występ Cleo i spólki, przekrzyczana im ta piosenka wyszła, ja nie rozumiałam słów w ogole..

Halo, okropna historia z tą siatką na ulicy... brrrr
A ja dalej nie rozumiem, dlaczego Polki były niesmaczne (bo były kobietami?), a on pokazuje stanik i to niesmaczne nie jest.


I dlaczego Conchita może grać i uprzedmiotowiać swoje ciało, a Polki nie mogą? Bo on jest facetem i to jest bardziej szlachetne?


Dla mnie niesmaczne, prymitywne i tandetne - a tekst tej piosenki to już szczyt prostactwa- serio, chyba wolę disco polo. Jak Polska to tylko "rumiane", frywolne dziewoje w stodole na sianie i "lejąca się wódeczka". Pan "Kiełbasa" w ogóle mnie nie obszedł, popatrzyłam z ciekawości i zaśmiałam się pod nosem, ot co, inne kraje niech się kreują na zboczeńców, morderców, pijaków, rozpustników i czym tam sobie chcą zabłysnąć ale wkurza mnie, że ta Polska zawsze musi się sama ośmieszać i potem się dziwić, że w innych krajach patrzą na nas co najwyżej z politowaniem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2014 12:10
Dla mnie piosenka nie jest dziełem, ja słucham zuepłnie innych rzeczy. Teledysk był obrzydliwy, ale uważam, że to mega niesprawiedliwe, mówiąc "niesmaczne, prymitywne i tandetne" o dziewczynach z Mazowsza, które tańczyły w strojach, UBRANE POD SZYJĘ 😀
Ale zgorszenie, ale syf, ale dziwki!
Ja się dziwię, że dziewczyny z Mazowsza zechciały wystąpić jako tło do piosenki z tak dennym tekstem.
Zgorszenie- dla mnie nie, ja tam się nie gorszę gdy widzę kawałek dekoltu i udo,
Syf- hmmm, w sumie można tak powiedzieć wsłuchując się w tekst, same babki syfiaste nie są,
dziwki- tego nie wiem, nie znam osobiście żadnej z nich 😉
Generalnie chodziło mi to, że można by było Polskę przedstawiać w trochę innym świetle, dla mnie, powtarzam, dla mnie, połączenie folkloru i disco polo z tak prymitywnymi słowami to słaba promocja kraju.
kujka   new better life mode: on
12 maja 2014 12:36
O matko, to ktos jeszcze oglada eurowizje?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2014 12:40
Ja o wszystkim wiem z facebooka 😀
Dworcika   Fantasmagoria
12 maja 2014 12:41
No cóż... od nas pojechała piosenka, która w zeszłym roku zrobiła furorę. Mnie to nie dziwi.
A mnie już ta eurowizja wkurza. Nie oglądam, nigdy nie oglądałam, a teraz to jest wszędzie. Na fb, na rv, w wiadomościach. No boże no, niech to się już skończy  🙄
majek, on nie zmienia płci. W tym rzecz. To facet. Homo(?) - może. Transwestyta na pewno. Satysfakcja seksualna z damskiego emploi. Zboczenie takie. Dewiacja seksualna. No sory, ale mnie "uczyli" Starowicz i Wisłocka, jakieś tam książki z psychiatrii i seksuologii, i zboczenie/dewiacja to były używane określenia. I "zbok" mówiły dzieci na pana, który obnaża się publicznie. Więc o co ta "walka o wolność"? O prawo, żeby każdy facet mógł się przedstawiać "Cizia Kowalska jestem" piszczącym głosikiem? Czy żeby wkrótce dyskretnie w krzakach mógł stać pan "szukający rozkoszy" (i... śpiewać)?
Niech sobie ludzie ze swoim życiem seksualnym radzą jak umieją najlepiej, daj im Boże szczęście i satysfakcję. Ale "WALKA O WOLNOŚĆ"??? Czego wolność???
Wkurzył mnie dzisiaj ocet. W sumie, sama siebie wkurzyłam swoją bezmyślnością, ale na ocet patrzeć już nie chcę.
Miałam za zadanie przygotować na geografię wulkan. Taki ładny, wybuchający - całkiem realistyczny mi wyszedł. Do erupcji wzięłam zabarwiony na czerwono (farbką z tubki) ocet i sodę oczyszczoną, włożyłam do woreczka, zawiązałam, woreczek do drugiego woreczka i do plecaka. Gdzieś około trzeciej lekcji otwieram kieszonkę, chcąc śniadanie zjeść, a tu cała kieszonka czerwona, wszystkie rzeczy zalane, przesiąknięte zapachem octu, słychać cichy syk. Wyjmuję woreczek - opakowanie z sodą nienaruszone, butelka z octem zakręcona, tylko... tak trochę rozwalona  😵 Do głowy mi nie przyszło, że farba może wejść w reakcję z octem i wybuchnąć! Zwłaszcza, że plecakiem bynajmniej nie rzucam, więc jakichś tragicznych wstrząsów w środku nie było.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 maja 2014 13:44
Ja z kolei pisząc egzamin z biochemii prawie na zawał zeszłam kiedy w torebce mo coś wybuchło. Na przerwie otwieram torbę, a tam wylany jogurt, który nosiłam zaledwie od dnia poprzedniego 😁 Śmiechu co nie miara, prawdziwa biochemia w praktyce, za to doprowadzenie do porządku torby było wyzwaniem...
Komunikacja miejska w moim mieście mnie wkurza, i to solidnie. Po co komu rozkłady, jak i tak wszystko jeździ jak chce? Owszem, tramwajów trochę jeździ, tylko czemu większość w kierunku, w którym, jeśli już jest tłok, to tylko w ciągu paru kursów rano? I to na te puste kursy kupili nowoczesne tramwaje, a jedyne, jakie jeżdżą prawie że pod miasto, jedyne, które mijają dworzec, to zdecydowanie za rzadko jeżdżące, sypiące się, zatłoczone, dziurawe graty, pieszczotliwie nazywane "złomkami"... Dzisiaj czekałam na tramwaj 10 minut, gdzie w tym czasie powinny jechać 3, każdy innej linii, nie było żadnego... Dobrze że chociaż prowizoryczny daszek na przystanku spod szkoły postawili 🙄
majek   zwykle sobie żartuję
12 maja 2014 16:32
Halo, to jak on się tylko przebiera, to niech to robi skutecznie.


Wkurza mnie mój syn, który nie mówi, tylko jęczy. To chyba taki wiek.

Dlatego wkurza mnie, że ktoś wypowiada się o vocalu nie mając o muzyce zielonego pojęcia  😁


Dava - to już było wałkowane tysiąc razy -> to że nie jestem kompozytorem ani nie ukończyłam klasy wokalu, nie znaczy że nie mogę powiedzieć co mi się podoba a co nie.. tak samo nie muszę być po ASP, żeby mieć prawo powiedzieć że landszafcik mi sie nie podoba..

gdyby chodziło tylko o wokal, na którym każą się skupiać co poniektórzy, to eurowizja byłaby transmitowana w radio - wtedy ok, wybierajmy najlepszy warsztat wokalny, a  że jest show w TV to mamy taki jarmark... można też zapytać,  co do spiewania miała trampolina jakichś innych grajków? i dlaczego rosjanki musiały sie huśtać na jakiejś równoważni... kazdy chce przykuć uwagę, czym tylko sie da... mi Donatan i Cleo sie podoba, a co! właśnie w myśl tekstu "wódeczka lepsza niż whisky i giny", nasze polskie też jest dobre, a wiadomo że najładniejsze to mamy dziewczyny  🤣 mnie w kiełbasie dobija zestawienie brody, nawet sztucznej, z uszminkowanymi usteczkami... no paw kosmosu  😵 konserwa jestem i tyle...
Otwieram szafkę... A tu ocet, cały litr lu na ziemie i sie rozbił...

Smród octu, ja sie nie zginam, z półhurtowa trwało zbieranie szkła i wycieranie. Jak mnie wqrwia moja niemoc.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 18:19
A ja dalej nie rozumiem, dlaczego Polki były niesmaczne (bo były kobietami?), a on pokazuje stanik i to niesmaczne nie jest.


I dlaczego Conchita może grać i uprzedmiotowiać swoje ciało, a Polki nie mogą? Bo on jest facetem i to jest bardziej szlachetne?



To tak jak z narkotykami - to, że ktoś znajomy bierze nie znaczy, że ja mam brać. To że facet z Austrii robi z siebie pośmiewisko nie znaczy, że inni też muszą. Ja nie chcę, żeby MÓJ KRAJ był prezentowany w ten sposób. A facet z Austrii mi zwisa. (No, może mi nie, ale jemu na pewno coś zwisa  😁 ).

Strzyga na zdjęciu, które wrzuciłaś kilka postów niżej jest Cleo i dziewczyny z Mazowsza. Moim zdaniem kluczowy był wygląd dwóch modelek, których na zdjęciu nie ma  😉
Chyba przestanę otwierać neta, przez jakiś czas, bo przez tę kiełbasę,na mózg mi pada  😂 Wchodzę na pierwszą stronę forum, i zamiast  ,,Wyprysk letni....." czytam  wytrysk  😂 😂 😂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 maja 2014 19:20
Wielokrotnie walkowano tu temat wkurzajacej ludzkiwj znieczulicy wiec przekornie tutaj wlasniw chcialam wam opisac dzisiejsza zaobserwowana sytuacje. Na chodniku potknela sie i przewrocila starsza pani spacerujaca z psem. Zrobila to tak niefortunnie, ze zbily jej sie okulary i mpcno rozciely nos- krew kapala. Jeszcze zanim pozbierala sie z tego chodnika zatrzymala sie mloda kobieta w sportowym samochodzie, porzucila samochod na ulicy i podbiegla pomoc kobiecie. Jeszcze ona dobrze nie doleciala jak z salonu urody po drugiej stronoe ulicy wybiegly dwie pracownice- jedna wziela pieska, a druga staruszke pod reke i zaprowadzily do salonu opatrzec. A ja sie autentycznie wzruszyl postawa spoleczna tych kobiet wszystkich- ba, ta ze sportowego samochodu odjechala, po czym zawrocila pod ten salon. Zaloze sie ze w celu ewentualnego odwiezienia staruszki na ew. szycie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 19:22
szafirowa super, miło się czyta takie rzeczy  🙂
Dava   kiss kiss bang bang
12 maja 2014 19:41
Carmina ale ja się absolutnie przychylam do tego, że każdy może mieć swoje zdanie i całkowicie rozumiem ludzi, którzy uważają, że to było niesmaczne (tak jak tych, dla których występ PL był obciachem)

Nie zgadzam się natomiast z tymi, którzy piszą, że wykonanie (piosenka, vocal itd.) było beznadziejne, bo było rewelacyjne, a koleś ma świetny głos.
I jeśli ktoś piszę o fałszu, to musi wiedzieć co to znaczy  😎

Eurowizja rządzi się swoimi prawami i tak show musi być, inaczej ta cała impreza masowo-popowa nie ma najmniejszego sensu  😉 🤣
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się