Siodło skokowe

Poszukiwałabym raczej modelu 2 GS, ale dzięki za link.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 maja 2014 20:16
A Delgrange handluje Łukasz Jończyk.
Dramka a kto handluje Antaresami? Kiedyś (ze 4 lata temu) było przedstawicielstwo ale później zniknęli. Pamiętam zachwyt nad jakością sprzętu podczas MP w Warce. Obiecałam sobie wtedy, że na przyszłego konia sprawię sobie taki sprzęt (taaa, 4 konie dalej nadal nie udało się tego zorganizować  :hihi🙂.
Nie mam pojęcia. Nas raczej nie stać na siodło za 15000 więc tylko z drugiej ręki 😉

Klami a HB?
Dramka, HB mnie nie interesuje.
deborah, dawmag robi coś na zachód pod inną nazwą, ale nie wiem czy to jest to.
hej, wie ktoś może coś o siodłach Bates, szczególnie modelu Caprilli lub Momentum? Jak w nich ze skokami lub jazdą na płaskim? A, i czy łęki z Wintec'ów pasują do bates'ów?  😉
Moon   #kulistyzajebisty
12 maja 2014 18:22
Karla209, jeździłam w Caprilli kiedyś - po płaskim. Jak dla mnie, chucherka długonożnego było nawet ok, ale siedzisko zdecydowanie za miękkie dla mnie. Lubię twarde siodła ;-)
Karla209, w Batesach chyba forumowa Crazy jeździ 😉 WKKW 😀
Karla209, ja mam Momentum. Te same łęki pasują do Winteców i Batesów. Momentum to siodło z dość mocno ciętą do przodu tybinką, płaskim tylnym łękiem, siedzi się w nim doćć blisko konia, profil typowo skokowy. Producent opisuje je jako siodło również z przenaczeniem do crossów. Mi niestety tak sobie było w nim na crossie, a na parkurach całkiem komfortowo.  Postanowiłam, że wymieniam siodła na Voltaire Design ( mało znana marka u nas ).
Czy ktoś coś wie na temat siodeł skokowych Eric Thomas? Chodzi mi o model Oliver 😉
Dziewczyny, jak długi jest okres realizacji siodla HB contact? Wlasnie sie zmierzam z zamiarem kupna siodla na miare, a boje sie, zeby kon mi w tym czasie jakos tragicznie dlugo nie stal 🙁
eruantalle, jak ja odbierałam moje to okres oczekiwania był ok roku. Nie wiem jak teraz.
xxagaxx O matko..🙁 to okropnie dlugo!
Ja czekałam ok. pół roku, ale to też dawno było. Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć jak teraz terminy.
Ech 🙁 myslalam, ze to jakos w miare sprawnie i szybko idzie, ze to kwestia kilku tygodni, a tu proszę.. 🙁
Na dobre rzeczy trzeba czekać  😉
Czy obecnie ktoś w PL zajmuje się serwisem siodeł Pessoa ??
Miał ktoś tu w ogóle doczynienia z systemem wymiennych łęków Pessoa ? Sprawdza sie to ?
czy ma/miał ktoś siodło Pessoa N-Paris? jakieś opinie ogólnie o siodłach Pessoa, oprócz tych, które znalazłam na początku forum? 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 maja 2014 21:11
Na dobre rzeczy trzeba czekać  😉


ta... ja na mojego equipa czekam i czekam... ponoć 20tego maja ma zejść z linii produkcyjnej, przy dobrych wiatrach na początku czerwca w Polsce...

czekam już tak długo, że straciłam do niego serce. A jak się okaże, że przyjdzie i nie będzie pasowało to... 😵
Brzask, haha, to możemy sobie przybić piątkę. Co prawda nie narzekam bo mam w czym tyłek wozić, ale już bym chciała moje siodło ;/
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
18 maja 2014 23:29
CIACH!

Reklama

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w złym miejscu
Czy ktoś coś może mi powiedzieć o siodle Waldhausen Olympic Super?czy jest lepsze od Lemetex Husar? prosiłabym o jakąś opinię.
Proszę o pomoc !
Mam dość stare siodło Stubben Juventus, na którym starły się numery. Mierzyłam rozstaw łęku w centymetrach i wyszło mi 15. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to będzie w oryginalnej rozmiarówce Stubbena ?  :kwiatek:
orientuje sie ktoras czy Michel Robert nalezy do tych miekkich czy twardszych siodel ?
Livia   ...z innego świata
24 maja 2014 15:54
gossu, miałam okazję usiąść w Michel Robert i zdecydowanie dla mnie było mięciutkie, bardzo przyjemnie się siedziało. Twardo było mi w Venezii, ale ona była już sporo używana, może to dlatego miałam wrażenie, że się już "uklepała".
gossu, w moim odczuciu do miękkich i trzymających. Tzn, nie jest ortopedyczne, ale daje dużo mniej swobody niż np. Meredith.
Dobra, teraz ja mam pytanie laika ( może głupie )

Czy Można zmienić łęk siodła z "zamkniętego" na wycięty ?  🤦  mam siodło bardzo wygodne nie chce się z nim rozstawać..................................  🙇
naovika
Chodzi Ci o takie wycięcie jak np dla wykłębionych mocno koni?
naovika, nigdy o czymś taki nie słyszałam bo by trzeba było wyciąć kawałek terlicy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się