moda, ciuchy etc...

buyaka po coś tu przylatujesz czasami  😁
Moim zdaniem fajna marynarka!
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2014 11:51
A propos marynarki, szukam jakiejś morelowej/brzoskwiniowej/miętowej/pistacjowej, ale pastelowej marynarki, która nie zrujnuje mi budżetu (tańszych niż 130zł nie widziałam, a to już dla mnie za dużo  🤔mutny🙂. Przeglądałam strony Reserved, Bershki, H&M, Stradivariusa ale albo kolor za mocny (koniecznie musi być pastelowa i delikatna...), albo cena za wysoka...  😵
a Mohito? Dziś są jeszcze przeceny z glamour.
W Bershce są po 84zł, ale takie szmacianki, że się wierzyć nie chce.

Salto, no ba! A za półtora miesiąca znowu będę  😀

Idę zatem zakupić!
Pursat   Абсолют чистой крови
11 maja 2014 12:28
A propos marynarki, szukam jakiejś morelowej/brzoskwiniowej/miętowej/pistacjowej, ale pastelowej marynarki, która nie zrujnuje mi budżetu (tańszych niż 130zł nie widziałam, a to już dla mnie za dużo  🤔mutny🙂. Przeglądałam strony Reserved, Bershki, H&M, Stradivariusa ale albo kolor za mocny (koniecznie musi być pastelowa i delikatna...), albo cena za wysoka...  😵

Sprawdź Sinsay.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2014 14:20
Nie ma u mnie w mieście, a ja muszę przymierzyć. Jest jedna miętka na stronie, ale nie ma rozmiaru S. Wg tabeli M-ka będzie zdecydowanie za duża, S-ka może być przymała.
Facella, w stardivariusie widziałam dzisiaj za ok. 100zł i w kilku innych sklepach też. Jeśli masz czas, żeby iść gdzieś do jakiejś galerii to powinnaś coś znaleźć. Ewentualnie allegro
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2014 21:11
Jest jedna miętka na stronie


Przez chwilę myślałam, że chodziło o "miękka"  😁 W stradi jest fajna morelowa, pastelowa. Sama dzisiaj szukałam czarnej i mierzyłam ten fason - super! W końcu znalazłam w reserved czarną, która bardziej mi się podobała, ale taką morelową chętnie bym przytuliła, gdybym miała kasę na dwie  😜
robakt   Liczy się jutro.
12 maja 2014 14:55
Pursat  🤬 no i co? Kupiłam wczoraj tą koszulkę z Zary 😡
robakt to jesteśmy już 3  😁 Za to sprawdziłam dokładną cenę bo wczoraj przechodziłam obok - 7,95 eur. Czyli jednak bardziej się opłaca kupować wszystko tutaj buyaka. Szkoda, że się miniemy bo ja koło 15 czerwca wracam do domu na wakacje..
Pursat   Абсолют чистой крови
12 maja 2014 15:17
Pursat  🤬 no i co? Kupiłam wczoraj tą koszulkę z Zary 😡

Haha, super! Pokaż się w niej. 🙂 Moja z online dopiero koło środy będzie. Idąc za ciosem, stacjonarnie kupiłam jeszcze dwie rzeczy - marynarkę i buty.

[img]http://static.zara.net/photos//2014/V/0/1/p/2390/390/800/2/w/400/2390390800_2_1_1.jpg?timestamp=1394204613728[/img]

[img]http://static.zara.net/photos//2014/V/1/1/p/2256/301/040/2/w/400/2256301040_1_1_1.jpg?timestamp=1394556092327[/img]
robakt   Liczy się jutro.
12 maja 2014 15:48
Pursat proszę , zdjęcia jakości jak z patelni, lustrzane możliwości mam bardzo ograniczone  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
12 maja 2014 16:17
Pięknie!  😅
robakt   Liczy się jutro.
12 maja 2014 16:25
Przez re-voltę popadam w zakupoholizm... Ale za to jak mi z tym dobrze i przyjemnie!
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2014 16:27
smarcik, jak czytałam siebie zacytowaną, to zastanawiałam się, "co autor miał na myśli"  😂
Wybiorę się do Stradi w piątek/sobotę, może będzie u mnie.
kujka   new better life mode: on
12 maja 2014 18:54
Isabelle, absolutnie nie kupuj zadnej dupatty ani sari - to jest za wielkie na turban! A przede wszysystkim wiekszosc sprzedawana w pl jest tragicznie plastikowa.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 maja 2014 19:18
kujka, dupatta ma ok. 2m x 1m nie wydaje mi się, żeby to było za dużo (raczej takie minimum). Czasem na allegro pojawiają się porządne z fajnego materiału.
Dziewczyny szukam bluzki czarnej, dopasowanej, a po bokach (od pachy do talii) prześwitującej. Macie pomysł gdzie taką nabyć?
Laski! Mam taką sukienkę, pasuja do niej  i czarnych lakierowanych szpilek czarne rajty? I co na wierzch? jakoś tego nie widzę, a musze wdziac te kieckę  🤔
Z autopsji powiem, ze przyciezkawo wygladaja czarne rajstopy do takiego zestawu...
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2014 11:52
Czarne rajty nieeee...
Jak dla mnie to jest kolor "świąteczny", z bielą będzie za kontrastowo, a z czarnym bardzo ciężko to będzie wyglądać ciężko.
Pursat, jaka cudowna marynarka  😍 Pokażesz na sobie?  :kwiatek:
Orientujecie się może gdzie kupię zwykłe najlepiej czarne (ale mogą być też inne kolory) legginsy biodrówki ?
Pursat   Абсолют чистой крови
13 maja 2014 16:30
Pursat, jaka cudowna marynarka  😍 Pokażesz na sobie?  :kwiatek:

Pokażę, ale nie wiem czy dzisiaj uda mi się zrobić fotkę. :kwiatek:

Czarne rajty nieeee...

Zależy jakie. Kryjące nie, ale takie mogą wyglądać fajnie (środkowe foto):

Pursat,  nie widze foty 🙁
Mi ta sukienka sie w ogole nie podoba, jest mega krótka i nie w moim stylu ale mus.
A co na wierzch? Własnie nie chce czerni i białej marynarki. Kurde nie mam pomysłu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2014 17:31
Pursat, nawet takich nie widzę, kwestia gustu.

Odkryłam dziś Mohito i totalnie mi pasuje  💘 Kiedy jakieś wyprzedaże?
Pursat   Абсолют чистой крови
13 maja 2014 17:54
Pursat,  nie widze foty 🙁
Mi ta sukienka sie w ogole nie podoba, jest mega krótka i nie w moim stylu ale mus.
A co na wierzch? Własnie nie chce czerni i białej marynarki. Kurde nie mam pomysłu.

Działa link?

To może krótka ramoneska? Albo narzutka, tego typu. Niekoniecznie taka sama, ale coś w ten deseń.

Sprawdź Mango i Mango Outlet - mają od groma marynarek wszelkiego rodzaju. 🙂
Ja dziś poszalalam - kupiłam sobie marynarkę czerwona T.Hilfingera i bluzkę też
Facella, a mogłaś pójść do mohito, jak Ci o tym sklepie wspomniałam. Akurat mieli 20% taniej na cały asortyment  😉

Uuu, Dodo, brzmi poważnie!
Lepiej się już kręgosłupowo czujesz?  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2014 22:23
Jak wypada ubrać się na obronę pracy dyplomowej? Mama mnie męczy, że muszę coś kupić, bo żadna z moich sukienek nie wydaje jej się "odpowiednia"  🙄  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się