ogloszenia

Libeerte, moderacja nie ma zadnych mozliwosci ingerowania w layout strony i reszte takich.mozemy jedynie usuwac, edytowac i przesuwac posty i watki oraz nadawac ostrzezenia. that's all 🙂
A jak wygląda sprawa zwrotów w przypadku zakupu czegoś z ogłoszenia? Ktoś coś kupił, jest niezadowolony i chce zwrócić. Czy osoba sprzedająca ma obowiązek przyjąć zwrot?
desire   Druhu nieoceniony...
10 lutego 2014 18:02
kwasna00, re-volta to nie sklep internetowy - kupujesz od osób prywatnych, więc proś o dokładny opis i zdjęcia sprzętu, który chcesz kupić i sama również takie dawaj do swoich ogłoszeń. 😉 
desire, dziękuję za odpowiedź. Tak właśnie staram się robić 🙂
Witajcie, zawsze jeśli jest możliwość to próbujcie zawierać transakcje przez jakis sklep typu allegro - wtedy juz jest ochrona prawna🙂
Mam pytanie. Czy będąc (na re-volcie oczywiście) na czyimś koncie moge zostać jakoś przekierowana na jego ogłoszenia? Jeśli tak to gdzie? 🙂
hibbibi, np. pod avatarem jest ikonka "ogłoszenia" 😉
hibbibi, nie, musisz wejść w jego ostatnie posty, kliknąć na dowolnego posta i tam masz to co mówi libertee, a jak nie napisał ten ktoś nic, pozostaje ci tylko wejście w ogłoszenia i wpisanie w wyszukiwarkę nick tej osoby.
Czy dublowanie ogłoszenia dotyczy też przypadku, gdy stare ogłoszenie wygasło i dodaje nowe podobne (treść nie jest identyczna - jest więcej informacji, jest przeredagowane)? Czy powinienem wyedytować stare ogłoszenie i zmienić mu datę wygaśnięcia? Wolałbym tego nie robić, bo chciałbym zachować treść poprzedniego ogłoszenia...
jeśli wygasło (nie wyświetla się), nie ma mowy o dublowaniu.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
02 września 2014 10:02
Piotrek, to co opisujesz, to na 100% nie jest dublowaniem.
jak się dodaje film do ogłoszenia?

jakoś nie mogę tej opcji znaleźć.  😡
trzeba wstawić najpierw film na youtube i po prawej stronie obok dodaj zdjęcie jest (nad tym) jest napis galeria link do youtube-tam dajemy link naszego filmu i pojawi się ono na ogłoszeniu 🙂
mówimy o tej części, co w załączniku? 🙁 bo jeżeli wklejam link to mi wyskakuje komunikat, że nie jest to format jpg. 🙁 a nigdzie indziej nie widzę możliwości dodania linku  😡
Czy mogła bym poprosić o odnalezienie kontaktu z dziewczyną która wstawiła ogłoszenie o sprzedaży wędzidła ?
Kupiłam je ,wykasowałam wiadomości a potem okazało się że Sprzedała mi nie ten rozmiar i chciałam tylko się z nią skontaktować a nie umiem jej znaleźć.
Oczywiście ogłoszenie już wycofała bo nie mam linku :kwiatek:
Mogę poprosić na pw ?
Jak jest z odswiezaniem ogloszen? Niby minelo 14 dni, ale opcja nadal pozostaje nie do 'klikniecia'...?
Już nie wiem w którym wątku uzyskam odpowiedź:

Mam pytanie dlaczego moje ogłoszenie jest zablokowane i ukryte z jakiego powodu? Gdzie mogę się dowiedzieć szczegółów?
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/24557
Gillian   four letter word
07 maja 2015 14:21
"Ogłoszenie nieaktualne! Wygasło lub zostało ukryte przez autora. "

Wejdź w swoje ogłoszenia, kliknij edytuj  i przedłuż ważność - wpisz inną datę po prostu.
Przypadkiem usunęłam ogłoszenie, czy mogę je jakoś przywrócić po numerze?
Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:
"Ogłoszenie nieaktualne! Wygasło lub zostało ukryte przez autora. "

Wejdź w swoje ogłoszenia, kliknij edytuj  i przedłuż ważność - wpisz inną datę po prostu.


Robię tak, ale ogłoszenie nadal nie pokazuje się w wyszukiwarce.
Jak można usunąć ogłoszenie? Patrzę, patrzę, ślepa chyba jestem, bo nie widzę takiej opcji.
Ogłoszenia - moje ogłoszenia - ukryj - usuń
Dzięki.  :kwiatek:   

Nie wpadłam na ukryj, wchodziłam w Edit.
Mam problem z dodaniem zdjęć do ogłoszenia już od kilku dni próbowałam i na komputerze i z telefonu ale ładuje długo a potem i tak nie dodaje zdjęcia 🙁 próbowałam też wgrać coś do galerii i też mi nie działa 🙁

edit. już ogarnęłam o co chodziło i działa  😡
Da się coś zrobić jeśli ktoś ma w swoim ogłoszeniu zdjęcie z mojego (już nieaktualnego)? Konkretnie chodzi o czaprak. 👀
ushia   It's a kind o'magic
13 stycznia 2016 17:07
jest taka opcja jak "zglos ogloszenie"
Wchodząc w "moje ogłoszenia", "dodaj ogłoszenie", "obserwowane ogłoszenia" wyskakuje mi taka informacja (prt sc w załączniku)
Nawet jeśli się ponownie zaloguję (notabene będąc zalogowaną 😉 ) to dalej jest to samo.
Czemu tak jest? Da się z tym coś zrobić?

Trochę za duży ten screen.

Nie zwróciłam uwagi, już zmniejszam   :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
31 października 2016 17:30
Puma, a logujesz się przez R-V czy voltopiry? Jeśli przez voltopiry, to czasem pomaga logowanie się przez R-V.
Loguję się przez r-v cały czas, spróbuję przez voltopiry może  🙂
Czy w ogłoszeniach można by zrobić kategorię w sprzęcie jedździeckim coś typu pielęgnacja?  Poszukiwania preparatów mnie załamują.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się