Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

Ja jestem chętna na spotkanie. Mieszkam niedaleko kaloe, więc od 13go piszę się na ognisko
Ja w każdej chwili 🤣
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 maja 2014 09:29
to co wstępnie umawiamy się na sobote  17 maja  ?
pasuje  Wam ?
Ja jestem chętna na spotkanie. Mieszkam niedaleko kaloe, więc od 13go piszę się na ognisko

Mieszkasz niedaleko i ja nic o tym nie wiem. Może na kawę byś wpadła?
Oj kaloe kiedyś nawet pisałyśmy i się umawiałyśmy ale od 3 lat więcej mnie w Warszawie niż na Mazurach.
Ja postaram się dostosować do Waszej propozycji daty 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
08 maja 2014 15:32
Dobra to trzeba się konkretnie dogadać co do tego ogniska.

termin - niech będzie powiedzmy ten 17.05
prowiant - we własnym zakresie
miejsce spotkania - (las miejski czy może u kogoś -ktoś chętny do ugoszczenia???)
I jak ze spotkaniem? Moge zaproponowac ognisko u siebie jezeli beda chetni🙂
Mi 17-nasty pasuje , miejsce nie ma dla mnie znaczenia  🙂.
TRATATA, Huculska Ostoja, akselka, Monika a wy?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 maja 2014 06:56
Wstępnie ok
Mam nadzieję, że uzbiera się nas więcej.

Spotkanie w sobotę 17go, godzina do ustalenia. Oferuję ognisko nad jeziorem, w razie niepogody schowamy się w domu. Dysponuję samochodem, więc w razie w mogę kogoś przywieźć z Giżycka lub okolic.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 maja 2014 08:48
Dziewczyny, zwracam się do Was z prośbą, bo myślę, że będziecie najbardziej obeznane w temacie 😉
Szukam jakiegoś miejsca na weekendowy wypad (2-3dniowy) z moim TŻ, jak najbliżej Warszawy -  Ełk, Mikołajki, Szczytno. Na pierwszy wyjazd (aż wstyd przyznać, ale nigdy na Mazurach nie byłam :icon_redface🙂, bardziej miejsce kameralne, jakieś małe miasteczko, najlepiej z widokami rodu z pocztówek 😁
Za takie widoki nieopodal noclegu bym się nie obraziła 😀
http://polska.pl/polska/51,125333,11435146.html?i=23

Jakieś propozycje co do miasteczka, a może i noclegu? :kwiatek:
Strucelka może Mrągowo albo Ruciane Nida? 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 maja 2014 13:38
Dziewczyny, zwracam się do Was z prośbą, bo myślę, że będziecie najbardziej obeznane w temacie 😉
Szukam jakiegoś miejsca na weekendowy wypad (2-3dniowy) z moim TŻ, jak najbliżej Warszawy -  Ełk, Mikołajki, Szczytno. Na pierwszy wyjazd (aż wstyd przyznać, ale nigdy na Mazurach nie byłam :icon_redface🙂, bardziej miejsce kameralne, jakieś małe miasteczko, najlepiej z widokami rodu z pocztówek 😁
Za takie widoki nieopodal noclegu bym się nie obraziła 😀
http://polska.pl/polska/51,125333,11435146.html?i=23

Jakieś propozycje co do miasteczka, a może i noclegu? :kwiatek:


Polecam:
http://www.na-wzgorzu.infoturystyka.pl/ (obecnie nie prowadzą jazd)
http://www.zacisze.wakacje.agro.pl/ (prowadzą jazdy konne)
Dopiero teraz mogłam odpisać  🙂. Ja się piszę jak najbardziej 🙂. Tylko, że dziewczyny...Nie będzie Wam przeszkadzało, że mam tylko 19 lat 😡? Bardzo bym chciała Was poznać, a nie wiem czy nie będzie Wam przeszkadzał mój wiek...
akselka nie masz czym się przejmować, zapraszamy🙂 Klamka zapadła, spotkanie w Wydminach o 20stej, w sobotę 17go. Kto chętny zapraszam po szczegóły na priv
akselka ograniczeń wiekowych nie wprowadzaliśmy  🤣. Jeśli nie macie nic przeciwko to przyjechała bym na nasze spotkanie z właścicielką konia który stoi u mnie na pensjonacie. Będzie kilka dni w odwiedzinach u swojego zwierzaka i zapewne będzie się nudzić. A kobitka jest naprawdę bardzo fajna i komunikatywna.
To tak naprawdę ilu mamy chętnych na spotkanie?
Podsumowując:

- design
- akselka z tatą
- kaloe z koleżanką
- Monika
- Dragonnia jak szkolenie nie przeszkodzi

Nie wiemy co z TRATATA i Huculska Ostoja
No to super 😉. Wolałam się upewnić, żeby nie było zaskoczenia  😉. 
No to troszeczkę nasz będzie . A jeszcze Watra, Pearl, annamazonka, one ostatnio się na forum nie udzielają ale tez są z okolic Giżycka. Być może nie dotarła do nich informacja o spotkaniu.
A czy ktoś ma kontakt z nimi? Ja podam swój numer w razie czego. Najwyżej po sobocie wyedytuję post.
W razie pytań mój numer telefonu- Kasia 881-577-094

Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
14 maja 2014 14:44
Podsumowując:

- design
- akselka z tatą
- kaloe z koleżanką
- Monika
- Dragonnia jak szkolenie nie przeszkodzi

Nie wiemy co z TRATATA i Huculska Ostoja

My z  TRATATA się piszemy 🙂
bedzie  z nami jeszcze  jedna  osoba ,  ale  nie udziela  sie  na  forum 🙂
Hej dziewczyn ! Ja też chce !
Zapraszamy, info wysyłam na priv

Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
16 maja 2014 20:07
Ja  niestety odpadam ;(
zostałam  dzisiaj potraktowana kopytkiem i niestety nie  bedę w  stanie żeby bawic  się  z Wami 🙁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 maja 2014 07:55
Nie wiem czy dojadę do Was. Jestem w domu ale mam kilka spraw, które mogą przeszkodzić w przyjeździe na ognisko. Jak będę jechała to zadzwonię do Kasi.
Szkoda dziewczyny, zapraszam zawsze... No cóż, ognisko szykuję tak czy inaczej, pogoda dopisuje, więc mam nadzieję, że reszta dziewczyn dotrze wieczorem:]
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 maja 2014 17:19
Tak jak przeczuwalam, przyjechała do mnie rodzina. Niestety nie spotkam się z Wami. :-(
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
17 maja 2014 19:10
Dziewczyny, zwracam się do Was z prośbą, bo myślę, że będziecie najbardziej obeznane w temacie 😉
Szukam jakiegoś miejsca na weekendowy wypad (2-3dniowy) z moim TŻ, jak najbliżej Warszawy -  Ełk, Mikołajki, Szczytno. Na pierwszy wyjazd (aż wstyd przyznać, ale nigdy na Mazurach nie byłam :icon_redface🙂, bardziej miejsce kameralne, jakieś małe miasteczko, najlepiej z widokami rodu z pocztówek 😁
Za takie widoki nieopodal noclegu bym się nie obraziła 😀
http://polska.pl/polska/51,125333,11435146.html?i=23

Jakieś propozycje co do miasteczka, a może i noclegu? :kwiatek:

niom  zalezy czego  szukasz ?
ciszy  i spokoju ? , czy  wolisz tłumy ludzi ?
z Wawy  wszędzie  jest blisko 😉
niom  ale ja tam polecam  Mikołajki 😉
i  ktos  wspomniał  o Rucianym , tez polecam  bo na prawdę piękne  widoki 😉

heh  jak już  bedziesz  na tych Mazurach  i będziesz miała czas/checi  to  wiesz Pusio  czeka  na odwiedziny 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się