sklepy internetowe

+ dla animalii
+ dla Pana Podkowy
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 maja 2014 07:56
[quote author=kasia&figa link=topic=81.msg2093943#msg2093943 date=1400092736]
armara masz 7 dni na reklamację u kuriera bo to przecież ich wina...
[/quote]

A niekoniecznie. Jeśli sklep źle zapanował, to mogła nie wytrzymać transportu.
Czy ktoś ostatnio zamawiał coś z Hippolandu??  złozyłam zamówienie za pobraniem, przyszedł jedynie mail systemowy o przyjęciu zamówienia, próbowałam kontaktować się z nimi mailowo w sprawie rozmiarów  i wysyłki- zero odzewu.
Widziałam że jeszcze rok temu mieli dore opinie, jak jest teraz?
Plus dla gnl.pl, konik.com.pl i mega plus dla Caballa  :kwiatek:
+ dla yard-equites oraz amigo - konie!🙂 :kwiatek:
Amara
jeśli masz protokół szkody, to sklep zapewne przyśle Ci nowy towar.
I powinni zrobić to jak najszybciej.
Sprawa reklamacji to sprawa pomiędzy sklepem a firmą kurierską.
Nowy towar należy Ci się bezwzględnie.
Sklep nie powinien czekać na rozpatrzenie rekalamacji. Zresztą nawet jeśli firma kurierska zapłaci sklepowi za zniszczony towar to .........potrwa nawet ok miesiąca, półtora.
Nie zamawiaj drugi raz.

Uzgodnij tylko ze sklepem co z tą zniszczoną rzeczą masz zrobić. Odesłać (na ich koszt oczywiście) czy po prostu wyrzucić ?


Ok, bardzo Ci dziękuję. Już wyszarpałam co swoje "chyba". Choć przyjemne to nie było.
+ dla passion-horse za odłożenie i błyskawiczną wysyłkę ogłowia. W środę zamówienie, dziś rano u mnie.
+ dla Jarpol - super kontakt, błyskawicznie dostarczenie brakującego sznureczka i ku memu zaskoczeniu czapraki już dziś u mnie 🙂
+ dla Ridersi  błyskawiczna wysyłka na 2 dzień miałam już siodełko w domu 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 maja 2014 14:56
tradycyjnie + dla pasi-konika  😍
Jak zawsze pan Podkowa :kwiatek:
i kolejny raz Pasze Masters bez zarzutu 🙂
+ dla Pasi - konika, zamówiłam ogłowie i witaminy, ogłowia nie mieli jak ściągnąć z hurtowni, bo tam nie było. Kontakt natychmiastowy, a wysyłka za darmo, mimo że ostateczny koszt zakupów był niższy niż 99 zł. 🙂
Siesiepy   Ponczek bez rączek
17 maja 2014 12:35
+ dla Pana Podkowy za błyskawiczną wysyłkę i besproblemową transakcję,
+ dla zooapteka, pierwszy raz zamawiałam, bez problemów. 🙂
Wielki + dla pro-lain nie wysłałam keszcze przelewu a pasza była już wczoraj u mnie 😉
+ wieeeelki dla konika 🙂
Duży + dla Elfab-horse za świetny kontakt, szybką przesyłkę oraz towar zgodny z opisem :-)
Gigantyczny plus dla yard-equites.
Sprawnośc działania, informacja i sposób obługi klienta więcej niż idealne. 😉
wielki + dla gnl, wczoraj zamówione, dzisiaj już był kurier  😎
a, jeszcze zaległy + dla animalii za fajny kontakt i też szybką wysyłkę, mimo że rzeczy miały czas realizacji trochę dłuższy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 maja 2014 21:49
+ dla animalii. natychmiastowe odpowiedzi na wiadomości, kombinowanie ze zmienianiem zamówienia, żeby doszło do mnie przed weekendem. Nawet nie sprawdzam czy gdzieś jest taniej, bo wolę dopłacić parę złotych za taką obsługę.
wielki - dla wkkw.eu - nie dość że oszukują klienta informacjami na stronie jeśli chodzi o dostepności towarów to jeszcze do tego kontakt z nimi to jakiś koszmar, dopiero po 3 dniach, po wysłaniu do nich nie miłego maila, otrzymałam jakąkolwiek odpowiedź pt. przepraszamy, produkt niedostepny (na stronie widnieje informacja że dostępny od ręki)..

plus dla equishopu  :kwiatek: kontakt rewelacja, z każda wątpliwością dzwoni miły Pan i próbuje pomóc na wszystkie możliwe sposoby.
Kolejny duży plusior dla Amigo! 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 maja 2014 14:12
+ dla Bergo. Ekspresowi  😎
Dava   kiss kiss bang bang
22 maja 2014 14:18
wielki plus dla:

arcus-konie.pl

equi-point.pl

i super dla zooplus.pl -> najlepsze nie-konskie zakupy ever, super ceny (nieporównywalne z ani jednym sklepem), świetne gratisy i generalnie wszystko  🙂
+ dla pasi-konik.pl - szybko i sprawnie. ; )
plus dla gnl
WIELKIE PLUSY dla sklepów:

GNL

Amigo konie

za super kontakt, ekspresową wysyłkę i pomoc w doborze rzeczy. Serdecznie polecam 😉
Kolejny gigant plus dla yard-equites.
No i wielki - dla Oksera...
Na zwrot pieniędzy czekam od lutego  😵
.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
28 maja 2014 07:39
czy ktoś robił zakupy w końskim świecie? od wczoraj próbuję się zarejestrować i nic, telefon nie odpowiada a mail do mnie wrócił
+ dla shop.bober.com.pl
Ochraniacze zamówione w poniedziałek popołudniu, były dzisiaj rano (i nie szły kurierem 😉 )
Dodatkowym plusem jest cena ;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się