Pensjonaty we Wrocławiu

Zzzrk to zdecyduj, czy przyjechałaś niedawno na studia, czy stoisz tam 2 lata... Dla mnie zasadnicza różnica.
Ktoś, coś na temat Samotworu.
Ktoś z voltowiczów tam bywa.
Zzzrk to zdecyduj, czy przyjechałaś niedawno na studia, czy stoisz tam 2 lata... Dla mnie zasadnicza różnica.


Kwestia interpretacji:P Jestem na 2 roku, wiec już dwa lata, ale ten czas leci...😀
Witam
Pewnie zaraz dostanę upomnienie za wypowiadanie się bo nazwałam profil tak, a nie inaczej wiec podpiszę się z imienia i nazwiska. Wypraszam sobie wypominanie sprawy, która została wygrana, a do tego dostaliśmy odszkodowanie, skoro nie zna Pani szczegółów 😉 juz nie wspomnę o tym jak to jest ze szprycowaniem, bo kto powinien ten wie kto daje, a kto nie. O fachowości stajni nie będę mowić, świadczą wyniki i uprawnienia. Pozdrawiam wszystkie uprzedzenia, a zarazem dziękuję (jak się domyślam) Roksanie za pozytywne słowa.
Życzę miłego dnia
Iga Tokarska
zwiedzając wzgórza strzelińskie natknęłam się na dość ciekawe miejsce (niestety nie zwiedziłam dokładnie). cisza, spokój i spore pastwiska a na nich bardzo ładnie wyglądające konie.Wioska chyba nazywała się nowiny. czy ktoś może powiedzieć coś więcej ?
Dziewczyny - czy nr do rekreacji w Krzyżanowicach do Iwony (?), końcówka 855 jest aktualny? Ktoś może powiedzieć jak z poziomem jazd? 👀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 maja 2014 16:07
To chyba dobry numer aktualny: 695620889, ale  kto teraz prowadzi nie wiem ... i ciężko mi powiedzieć jak z poziomem
dziękuję :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
11 maja 2014 16:30
Ptosze 😉  :kwiatek:
Witam  🙂
Czy jest tu ktoś ze stajni pana Krzyżoszczaka z Miejskiej Górki ( Konar? )?
A może ze stajni Oczeret z Jelcza??
:kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
15 maja 2014 08:20
A może ze stajni Oczeret z Jelcza??
:kwiatek:


bywałam tam swego czasu kilka razy w tygodniu, teraz stoi tam moja znajoma. Co potrzebujesz wiedzieć?
Azbuka Konary to już nie Wrocław, nawet nie dolnośląskie. Chociaż sama tam byłam kilka razy i kupiłam konia. Spróbuj podpytać w jakiś wielkopolskich wątkach.  🙂
Z Konarami coś pomyliłam, dzięki za wyprostowanie  :kwiatek:
W sprawie Oczeret już piszę do Ciebie Ovca  🙂
Słuchajcie, czy możecie mi powiedzieć, czy do Stajni Arkadia jest jakiś dojazd z Wrocławia przy założeniu, że nie mam samochodu? :kwiatek: Jestem z innego województwa i nie mam zielonego pojęcia na temat komunikacji w okolicach Wrocławia i nawet za bardzo nie wiem, gdzie powinnam tego szukać, a google mi nie pomaga... Tzn. twierdzi, że nawet do Obornik nic z Wrocka nie jeździ, a to już wydaje mi się niezbyt możliwe. :/
A interesuję was stajnia nad jeziorami ale 80  kil pensjonat 350zl do 400zl
sumire do Obornik jeździ pociąg, a także PKSy z Wrocław Nadodrze, ale do Wielkiej Lipy to jest jeszcze kawałek, moja przyjaciółka jeździła pociągiem do Osoli (to stacja za Obornikami) i potem szła piechotą, ile dokładnie to km to nie wiem, ale wiem że trochę się szło. 😉
Ok. 20min piechotą z osoli. Tylko nie wiem jak w deszcz i śnieg taka opcja...
Czy jest tu ktoś kto zna dobrze konie p. Karpowicza (tego z Maślic)?
Potrzebuję informacji o jednym koniu...
sumire No i nie wiem jak zimą kiedy dzień krótki, bo nie ma tam żadnego oświetlenia idzie się przez las, więc średnio bezpiecznie...
MistralMoże będę w stanie Ci pomóc. Dawaj PW  🙄
Ktoś, coś na temat Samotworu.
Ktoś z voltowiczów tam bywa.


Właśnie ja też chciałam się spytać czy ktoś coś wie? Podobno jest tam rekreacja i 30 maja ma być festyn aby zachęcić klientów.
gryglodor, epk, dzięki za info. To trochę... lipa. 😂 Nie chciałam ciągać tam samochodu z Warszawy, bo ekonomiczniej by było przetransportować się do Wrocławia PolskimBusem i stamtąd jakąś komunikacją, a jechanie samochodem bez pasażerów tylko dlatego, żeby dojechać te 30 km z Wrocławia (albo 5 z Obornik) wydawało mi się nieco bez sensu. Przejechanie tego kawałka rowerem odpada, bo jesień-zima. :/ No nic, tak czy siak tylko robię rozeznanie, może znajdzie się w razie czego ktoś, kto po mnie będzie mógł podjechać - jak już sobie wszystko inne poukładam i się ostatecznie zdecyduję.
sumire, Ale ty chcesz jednorazowo tam się dostać, czy wstawić konia i codziennie dojeżdżać? Bo jak to drugie to szczerze nie polecam - natomiast jak wybierasz się jednorazowo czy na jakieś zawody to na bank Ci się uda poukładać dojazd i dogadać się jakoś.
Chcę na kurs, który ma się tam odbywać, i próbuję oszacować koszty tego przedsięwzięcia. Dojeżdżanie do konia z Wawy pod Wrocław dopiero byłoby nieekonomiczne. 😉
sumire, Ooo a co za kurs? Bo ja nie w temacie kursów powakacyjnych.
A czemu nie chcesz nocować na terenie stajni? Tzn przy stajni jest hotel. Na świetnym poziomie (serio, bardzo fajny), z super kuchnią i stosunkowo niedrogi.
Wrocławianie, z ciekawości spytam, co to za stajnia na Ratyniu (w okolicach ul. Szkolnej)? Jakiś pensjonat tam jest? Mieliśmy dzisiaj zajęcia terenowe w parku krajobrazowym i rzecz jasna, rzuciły mi się w oczy konie , swoją drogą, całkiem fajnie wyglądające.
jeśli się nie mylę, to tam gdzie Skiera jest. Pensjonatu tam chyba nie ma, ale moje kumpele, które znają gościa, trzymają tam konie 😉
epk, wygląda na to, że 6dniowy kurs masażu koni.
http://eqma.pl/
yegua, to tym bardziej rezerwowałabym miejsce w hotelu - sama wiesz, jakie są tam warunki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się