Stajnie na Śląsku

equi.dream szkoda że u nas w stajni są wtedy  :C
Jak już o zawodach to jeszcze są 7-8.06 w Skrzyszowie stajnia Tynka i 25.05 w Świerklanach stajnia Eldorado 🙂
robakt   Liczy się jutro.
05 maja 2014 21:00
A wiadomo coś o jakichś towarzyskich ujeżdżeniówkach?
robakt ja wiem tylko o Husarii 1 czerwca.
Szukam stajni, najlepiej blizej Bielska B. dla konia ktory do poznej jesieni musi stac nonstop na padoku, dzien i noc, byleby bylo jakies zadaszenie, czy stajenka i woda i ktos kto doglada te konie. Pilne!!! Pomóżcie  🙇
wybiera się ktoś na konsultacje z p. Anną Piasecką do IKARIONu ?
Livia   ...z innego świata
06 maja 2014 10:32
robakt, w zeszłym roku na początku czerwca były towarzyskie ujeżdżeniówki w Zabrzu, ale w tym roku nie mam jeszcze żadnych informacji.
Stajnia w Zabrzu znowu będzie bez dzierżawcy... 😉
Livia   ...z innego świata
08 maja 2014 07:27
Vesna, a to nowina! Wiesz może co się stało? Może być na PW.
poszukuje taniej stajni dla zrebaka w okolicach myslowice, katowice, sosnowiec, tychy. jesli ktos cos wie to bardzo prosze o kontakt 🙂
Livia nie wiem dokładnie 😉 Wiem tylko że Ola rezygnuje i MOSiR powoli szuka chętnych 🙂 Tyle plotki 😉

Edit. Wiem jeszcze, że Ola wyprzedaje konie
https://www.facebook.com/StajniaZabrze?hc_location=timeline
Livia   ...z innego świata
09 maja 2014 08:08
Ogłoszenie o sprzedaży widziałam, ale nie skojarzyłam, że to może być związane z kolejną zmianą dzierżawcy tam 🙂
Jednak inny termin, nałożyło się ze Skrzyszowem.
A ktoś wybiera się do Skrzyszowa ? 🙂
Kiedy są dokładnie te zawody w Skrzyszowie, bo się pogubiłam 🙁
olga96 7-8.06 🙂
To może będę wszystko zależy czy lekarze pozwolą mi wsiąść na konia (jestem po końskim wypadku)
W Koniu polskim jest kalendarz imprez jeździeckich, na 25.05 wpisana jest majówka w Parku Pszczyńskich. Czy ktoś się orientuje czy przy okazji zawody? Jak wygląda ta impreza? 🙂
w LKJ Solec Bieruń zawody zostają przesunięte na 23-24 maja z powodu niesprzyjającej pogody.
Zawodów podczas majówki w Parku Pszczyńskim nie ma, o ile mi wiadomo ma odbyć się konkurs powożenia i jakieś konkursy zręcznościowe ale chyba dla klubowiczów PLKJ Plessówka, chociaż mogę się mylić. Ale majówka w Pszczynie to głównie parada po rynku jeźdźców poprzebieranych tematycznie, co roku inaczej. W tym roku temat to "lata 20"  🤣 Majowa impreza W Pszczynie to raczej dobra zabawa i atrakcja dla publiczności, a na zawody zapraszamy w lipcu  🙂
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
15 maja 2014 10:33
/ciach/ ogłoszenie
desire   Druhu nieoceniony...
16 maja 2014 13:56
xxKooniexx, ciężko zajrzeć do ogłoszeń?  🙄
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
16 maja 2014 22:37
Przeszukałam już wszystkie. Ale są takie stajnie o których nie wiem - które nie dają ogłoszeń. Stąd moje pytanie. Bo może ktoś coś wie.

Pytać mi przecież wolno.  😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
desire   Druhu nieoceniony...
16 maja 2014 23:53
xxKooniexx, no i tu jest według mnie zatarta granica między ogłoszeniem, a pytaniem. 
Bo to co na górze to już według mnie ogłoszenie. Pytanie brzmiałoby raczej - ''czy są jakieś prywatne stajnie w okolicy Bierunia, które przyjmują konie? Polecacie jakąś?''  😉
Livia   ...z innego świata
17 maja 2014 08:01
xxkoniexx, po pierwsze, edytuj posty, po drugie możesz skorzystać z katalogu stajni i tu tylko dopytać, a nie się ogłaszać.
Czy ktoś mógłby polecić szewca na Śląsku, który wszyje zamek do oficerek?  :kwiatek:
Ja jakiś miesiąc temu wszywałam u mnie w Cieszynie zamek do czapsów oficerkowych, jestem zadowolona 🙂 25zł zapłaciłam + 5 zł za zamki
edit. myślę że z oficerkami nie było by problemów 🙂
Czy ktoś z Górnego Śląska nie jedzie może na AMPy do Drzonkowa i przy okazji ma miejsce w transporcie 🙂 ? Baaaardzo proszę o rozpuszczenie wici 🙂 Koń stoi w Bolęcinie ale zawsze to łatwiej 40km konia dowieźć niż 400 🙂
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
18 maja 2014 16:59
panijantarowa, ja ostatnio oddawałam w Bieruniu Starym zamek do wszycia w sztybletach i super sobie z tym poradził.  😉
Kto będzie w Bieruniu w piątek/sobota?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się