moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
14 maja 2014 05:49
Tak generalnie, to żeby sukienka nie była za krótka i jak masz bez rękawów, to dobrze mieć jakiś żakiet. No i bez wielkiego dekoltu. Stonowany kolor. Z klasą po prostu. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 maja 2014 06:48
Dzięki  😉 Tak właśnie myślałam, że nie ma żadnych większych wymagań.. Chciałam pójść w sukience, w której byłam na komunii siostry (beżowa, rękaw do łokcia, sukienka nad kolano, do tego czarny żakiet).  "Nie, bo to jest sukienka na komunię!"  😁 Więc pomyślałam, że może istnieje coś takiego jak "sukienka na obronę"  😉
mogę na komunię ubrać czarną spódnicę i łososiową bluzkę z baskinką?
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 maja 2014 11:31
buyaka, bo mnie się zawsze wydawało, że to taka druga Zara (drogo), to omijałam całe życie, a wczoraj jakimś dziwnym przypadkiem trafiłam na ich stronę i przepadam  😂 człowiek już tyle sklepów złaził, a dalej głupi jak but...
Pursat   Абсолют чистой крови
14 maja 2014 14:02
Dzięki  😉 Tak właśnie myślałam, że nie ma żadnych większych wymagań.. Chciałam pójść w sukience, w której byłam na komunii siostry (beżowa, rękaw do łokcia, sukienka nad kolano, do tego czarny żakiet).  "Nie, bo to jest sukienka na komunię!"  😁 Więc pomyślałam, że może istnieje coś takiego jak "sukienka na obronę"  😉

Myślę, że spokojnie będzie pasować. 🙂

Smarcik, taki mały podgląd sukienek z mojej obrony:

Ponawiam ...🙂 spotkała się którąś z Was ze zwykłymi legginsami tylko biodrówkami ? 😉
Ja mam z bershki leginsy biodrówki, ale kupowane parę lat temu  😉

Dziewczyny, szukam miętowej sukienki na wesele. Przeszłam dzisiaj wszystkie znane mi sieciówki i owszem znalazłam trzy, ale każda ma fatalny dla mnie krój.
Dopasowana góra, rozkloszowany dół, który dodaje mi kila kilo.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQd0gDgGPWdE2vtgJkqTzNltfuTufMNX6wR-8CdlyU8VbYF14Qp
Jeżeli już wbijam się w kieckę to najczęściej w tym stylu

Nie pogrubia mi rąk i nie wyglądam jak beza. Czy widziałyście gdzieś dopasowaną (w miarę) sukienkę w kolorze miętowym ?  :kwiatek:
Już prędzej coś w tym kierunku  😉

Ponia   Szefowa forever.
14 maja 2014 20:10
Wrzucałam kiedyś zdjęcie sukienki i pisałam,że będę szyła coś podobnego 😉
efekt końcowy wyszedł inny ale i tak jestem zachwycona 😉


Niestety nie mam zdjęcia z bliska 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 maja 2014 20:49
Ponia, widziałam na fejsie, szał  😜

tulipan, jeśli niespecjalnie zależy Ci na jakości i ma być to kiecka na raz - Szachownica. Nie wiem, czy u Ciebie w mieście jest, ale ja widziałam u siebie miętową sukienkę o kroju takim, jak wrzuciłaś, tylko nie pamiętam, czy miała rękawki...
Pursat, dziekuje!!!
Ale olałam te sukienkę idę w mojej najnajnaj!
Tulipan, sprawdz na zalando.pl
Od groma sukienek a i masz szukajke z filtrem kolororow.

A ja jestem zua. Jak Massimo Dutti kocham miloscia wielka za ich ciuchy,  tak teraz nawalili na calej linii  🤦 
Zamowilam przez internet ta marynarke, miala przyjsc dzis a bedzie w poniedzialek, czyli po weselu.
Szlag by to...  🤔
buyaka, skąd jesteś??
ovca   Per aspera donikąd
15 maja 2014 13:39
tulipan ja mam taką sukienkę jak w drugim linku, tylko z krótkim rękawem i zamkiem z tyłu, nie z przodu. Kupiłam w grudniu za jakieś szalone 40 zł w ae woman na oławskiej.
Tulipan, ta jest boska, sama sie na nią czaję
http://wizaz.pl/szafa/wieszak,42882,mietowa-sukienka-bodyflirt-bon-prix
buyaka Zalando przeglądnęłam. Kilka by się nadało, ale poszukam jeszcze stacjonarnie  🙂

ovca o ! Przejdę się, może będą mieć coś w tym stylu  :kwiatek:

Dodofon faktycznie fajna, ale ten krój nie do końca dla mnie  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 maja 2014 14:19
Człowiek głupi całe życie, kupiłam Glamour, bo były bony zniżkowe... Klops w tym, że nie doczytałam, że są ważne tylko 10-11 maja...  😵
dodofon, w Poznaniu,  w browarze mialam odebrac marynarke a tu taki klops  😵
Wesele mam w innym miescie, pojutrze.

Facella, wstyd! Ja pisalam dokladnie!  🤬
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 maja 2014 14:41
buyaka, ja od kilku tygodni jestem tak potwornie nieogarnięta, że szok  😵
dodofon, w Poznaniu,  w browarze mialam odebrac marynarke a tu taki klops  😵
Wesele mam w innym miescie, pojutrze.



pytam, bo mam kilka marynarek = jaką potrzebujesz? i jaki rozmiar??
Dodofon, złota kobieto! Dzięki Ci serdeczne, ale ogłosiłam już wśród znajomych pospolite ruszenie i się coś w Białymstoku już znalazło.
U mnie mało jest co ubierać, z massimo zamówiłam 34 rozmiar, bo w sklepie najmniejszym był 36., w którym wyglądałam jak we wdzianku po starszej siostrze.

Dziękuję  :kwiatek:
Dziewczyny, doradźcie jaki kolor...

Nie mam nic ani w miętowym, ani w różowym.
Karnacja jak poniżej widać (włosy obecnie średni brąz)


:kwiatek:
Mi się wydaje, że w tej różowej będziesz wyglądać lepiej 🙂
Thymos, zdecydowanie róż 😉
Dziękuję za rozwianie wątpliwości 😉  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 maja 2014 14:57
Wg mnie to różowa się ogólnie prezentuje lepiej od miętowej 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
16 maja 2014 16:05
Pursat, jaka cudowna marynarka  😍 Pokażesz na sobie?  :kwiatek:


Sorry za opóźnienie:


Przy okazji druga z koszulek:

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 maja 2014 16:22
Pursat myślisz, że mogę liczyć na przecenę tej kamizelki czy nie ma co sobie robić nadziei? Nigdy nic nie kupowałam w zarze ale pamiętam, że wspominałaś kiedyś w tym wątku, że oni mają jakieś inne zasady wprowadzania nowych kolekcji, wyprzedaży itp. W Lublinie jest tych kamizelek mnóstwo  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
16 maja 2014 16:50
smarcik, jeżeli te kamizelki przetrwają do czerwca, to spokojnie trafią na % (jest też opcja, że trafią do Special Proces - musisz śledzić zakładkę na stronie, czasem wrzucają tam rzeczy z nowej kolekcji z obniżonymi cenami). Wyprzedaż już za 1,5 miesiąca. Nie wiem w jakim tempie one schodzą, różnie bywa z towarem. Czasem dany model potrafi zniknąć ot tak jeszcze przed przecenami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się